Zaloguj się, aby obserwować  
military

Specyficzny rodzaj gier z kosmitami

18 postów w tym temacie

Cześć i czołem, gramowcy.:) Może moglibyście mi pomóc - poszukuję gier o schemacie "gdzieś rozbiło się ufo, musimy zdobyć jego technologię", ewentualnie "wylądowali kosmici i ich zwalczamy (na Ziemi! i najlepiej współcześnie, albo chociaż w nieodległej przyszłości)". Na początku myślałem, że od ręki wymienię z 20 tytułów z "gatunku", a tu - oprócz nadchodzącego Crysis, Breed i UFO: Aftermath - nic... Gatunek jako taki (fpp, tpp, rts itp) się nie liczy - może być nawet przygodówka! Ważne, żeby jej fabuła pasowała do schematu. Znacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien Shooter:))) Musisz przetrwać(tzn. zlikwidować) wśród setek kosmitów. Gra słaba, ale na dziesięć minut starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:59, military napisał:

Hmm, chodzi mi o takie bardziej współcześnie dziejące się gry... Wiecie, żeby dało się ponaparzać
do kosmitów np. z M-16 ;)


niestety takich gier bardzo mało ale może half-life 2 i 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:59, military napisał:

Hmm, chodzi mi o takie bardziej współcześnie dziejące się gry... Wiecie, żeby dało się ponaparzać
do kosmitów np. z M-16 ;)

A Alien Shooter chyba dzieje się we współczesności, albo niedalekiej przyszłości, a naparzać możesz nawet z miniguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 17:17, Selv napisał:

Far Cry? :P
Halo też daje rade, to nadal świetny kawał gry na PC (przeszedłem 2x).


W sumie nie znam fabuły Far Cry.. Ale Halo powinno być ok.:) Widziałem Far Cry''a w taniej serii, bodajże Cenegi, więc chyba się skuszę.:) Nieznacznie wygrał z proponowanym również Alien Shooterem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:57, natanadler napisał:

Ufo: Enemy unknown
Ufo2: Terror from the deep
Xfiles - częściowo

Tak się składa, że mam X-Com: Apocalypse. Ale uruchomić tego pod XP nie sposób - nawet jak ustawi się zgodność, wyświetlanie w 256 kolorach, brak dodatkowych dupereli itp... Więc odpada. Gdyby nie wkurzający OS - to byłby bardzo trafny strzał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 23:05, military napisał:

Tak się składa, że mam X-Com: Apocalypse. Ale uruchomić tego pod XP nie sposób - nawet jak
ustawi się zgodność, wyświetlanie w 256 kolorach, brak dodatkowych dupereli itp... Więc odpada.
Gdyby nie wkurzający OS - to byłby bardzo trafny strzał. :)

Próbowałeś pod DosBoxem?

BTW Pierwsza część serii (Enemy Unknown) jest zdecydowanie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:59, ShadowG napisał:

Alien Shooter:))) Musisz przetrwać(tzn. zlikwidować) wśród setek kosmitów. Gra słaba, ale na
dziesięć minut starczy.


skoro mowa o Alien Shooter, to czy ktoś z was przeszedł juz tą gre (oczywiscie bez kodów ;))?? ja doszłem czyba do 5-6 misji i dalej nie umialem :(

P.S jesli chodzi o gre z kosmitami to moze Alien vs. Predator??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować