Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey 2 skasowane

38 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2014 o 12:39, Wszystkozajete napisał:

A u mnie jedynka kupiona w premierowym wydaniu za drobne wciąż leży na półce i czeka
na sprawdzenie z czym to się je ;)


No stary, to teraz za karę 15 pompek i do kompa instalować Prey''a marsz! ;P
Jedynka jest świetna, hula na silniku Doom 3 ale wygląd duużo lepiej, do tego indiańskie wierzenia, kosmici, portale i zmienna grawitacja.
Giera zrywa gacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 12:50, Phobos_s napisał:

No stary, to teraz za karę 15 pompek i do kompa instalować Prey''a marsz! ;P
Jedynka jest świetna, hula na silniku Doom 3 ale wygląd duużo lepiej, do tego indiańskie
wierzenia, kosmici, portale i zmienna grawitacja.


Karę 15 pompek właśnie wykonałem (dzięki, że byłeś litościwy), grę sprawdzę jak ukończę aktualnie ogrywane tytuły ;) Grę kupiłem za parę złotych na aukcji przy okazji kupowania czegoś innego, a jakoś myślałem, że to taka gra średniego sortu i póki co nie ciągnęło mnie do zagrania w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku również liczyłem na kontynuację. Mimo iż szło się z lekka gubić w ostatnich etapach jedynki to gra miała swój klimat.

Tym, którzy mają wersje pudełkowe przypominam, że zawarte w nich klucze można przypisać do steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim porażką światową, ciekaw jestem w którym uniwersum, bo na pewno nie w tym - dostała dobre ceny i sprzedała się grubo powyżej oczekiwań. Chyba tylko RPGCodex nie jest z tego zadowolony, ale oni generalnie z żadnego RPGa AAA nie są - i są za małą grupką graczy, by którykolwiek poważny wydawca ich słuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 15:50, rammi napisał:

Tym, którzy mają wersje pudełkowe przypominam, że zawarte w nich klucze można przypisać
do steam
.


Rany, faktycznie :) Dzięki Stary, nawet by mi do głowy nie przyszło, że stary klucz z gry od c można przypisać do Steam.
Prey dodany do biblioteki :)
Swoją drogą ciekawe ile innych tytułów można tak przypisać? :)

@ Wszystkozajete

:) Dobrze, to masz dyspensę do czasu skończenia aktualnie ogrywanego tytułu a następnie bierz się za Prey ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 15:50, rammi napisał:

Tym, którzy mają wersje pudełkowe przypominam, że zawarte w nich klucze można przypisać do steam.


Dzięki za informację, gra dodana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPGCodex - oni nienawidzą każdego cRPG z przedziału AAA z wyjątkiem tych wydawanych od bioware.

Bez jaj przy premierze DA2 wychwalali bioware jaki to będzie przełom nawet za grafikę jak to będzie dzięki DX11 wyglądać w pórównaniu do innych gier. Dopiero po tym fiasku się nieco ogarnęli, ale nadal idą tropem pod kątem bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra niewiele miała wspólnego z preyem (którego dobrze wspominam) więc dobrze, że ją anulowali. może kiedyś zrobią prawdziwego następce preya zabawą portalami i grawitacją a nie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 23:14, Gumisiek2 napisał:

Dzięki za informację, gra dodana ;-)


Miło mi służyć drobną pomocą :)

Teraz tylko czekać i mieć nadzieję, że dwójka jednak powstanie w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować