Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seksowna Emily Ratajkowski w najnowszym zwiastunie Call of Duty: Advanced Warfare

30 postów w tym temacie

Jak to było? "Ruszyła maszyna, już nikt nie za trzyma, kto wejdzie pod koła, ten uciec nie zdoła", a mowa tu oczywiście o maszynie marketingowej, która napędzi sprzedaż kolejnej części tego nic nie wnoszącego do gatunku tasiemca. Pierwsza część miażdżyła wojennym klimatem, druga porażała rozmachem, każda następna ogranicza się do odcinania kuponów od sukcesu poprzedniczek. I nie, Advanced Warfare W OGÓLE nie kopiuje rozwiązań z Crysisa i Titanfalla. W OGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pani jest zgrabna ale co ona ma wspólnego z grą? Takie trochę wciśnięte na siłę no ale ok. Jestem to w stanie zrozumieć.
Natomiast kierunku, w którym podąża ta seria nie rozumiem kompletnie... od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 11:21, Phobos_s napisał:

Ok, pani jest zgrabna ale co ona ma wspólnego z grą?

Proste, wojna to fajna zabawa, a po wszystkim czekają chętne kobiety, które urodzą z czasem nowych żołnierzy. Ot taka amerykańska propaganda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 11:21, Phobos_s napisał:

Ok, pani jest zgrabna ale co ona ma wspólnego z grą? Takie trochę wciśnięte na siłę no
ale ok. Jestem to w stanie zrozumieć.
Natomiast kierunku, w którym podąża ta seria nie rozumiem kompletnie... od dawna :)

Nic. Pasuje do tego jak podkład muzyczny. Lubię White''a, ale muzyka na trailerze ma współgrać z obrazem.
P.S. Ratajkowski seksowna? No brzydka nie jest, ale 80% moich koleżanek na roku jest ładniejsza. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 12:35, MaxDamage87 napisał:

Dla mnie ta seria skończyła się na Modern Warfare i to tej z numerkiem 1.

Czyli akurat wtedy, gdy dla mnie się zaczęła. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 12:16, Runners_High napisał:

Proste, wojna to fajna zabawa, a po wszystkim czekają chętne kobiety, które urodzą z
czasem nowych żołnierzy. Ot taka amerykańska propaganda :)


Czyli wojny są przez te kobiety, bo to one rodzą żołnierzy ;P

@ NemoTheEight

Dnia 31.10.2014 o 12:16, Runners_High napisał:

Nic. Pasuje do tego jak podkład muzyczny. Lubię White''a, ale muzyka na trailerze ma współgrać z obrazem.
P.S. Ratajkowski seksowna? No brzydka nie jest, ale 80% moich koleżanek na roku jest ładniejsza.
Pozdrowienia.


Czyli nie tylko ja zauważyłem ten wątpliwy sens wciskania tej pani do zwiastuna :)
Co do jej urody, nie bez kozery napisałem "zgrabna" a nie "ładna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek twórcy Call of Duty mówili o zamknięciu się w ramy czasowe 2 wojny światowej? To jest gra o wojnie, to może być Zatoka Świń, Zatoka Perska, to może być 1 wojna światowa to może być nawet i walka szympansów z dinozaurami (???) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy kiedykolwiek twórcy Call of Duty mówili o zamknięciu się w ramy czasowe 2 wojny światowej?

Nie, ale za to wielokrotnie zapewniali o "wyjątkowej jakości" oraz "innowacyjności" każdej kolejnej odsłony, czyli krótko mówiąc KŁAMALI. I robią to nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem CoDów od MW3, widziałem, jak ta seria się staczała, a teraz trochę mi jej brakuje i jak na złość, gdybym serio chciał chociaż spróbować zagrać, to niestety mi nie wejdzie na mojego pieca. A może to i lepiej - oszczędzę sobie frustracji, gdyby to miał być kolejny tytuł z serii wydawniczej "kopiuj i wklej" od Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra się skończyła na World at War, kiedy skończyli z klimatami II Wojny Światowej to ten CoD ostro na psy zszedł a najgorsze że twórcy tego nie widza iż gracze chcą z powrotem DOBREJ gry w realiach II WŚ.


P.S. Pani ładna jest ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakby w takim razie, wyglądał speedrun :)))

Naprawdę, nie wiem jak to skomentować, przedstawianie wojny jako świetnej zabawy ?

Nie chciałbym nikogo obrazić, ale taka ilość głupoty, w tak krótkim filmiku, to osiągnięcie godne...
Amerykanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy temat o Call of Duty, czyli ludzie narzekający, że seria stoi w miejscu (czyt. cholera wie o co im chodzi, bo ja np. nie widziałem wcześniej futurystycznego Call of Duty), ale jednocześnie chcę, by twórcy wprowadzili INNOWACJĘ w postaci powrotu serii do II wojny światowej, na które to realia narzekali praktycznie wszyscy w latach 2005-2006.

Chrzanić logikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować