Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seksowna Emily Ratajkowski w najnowszym zwiastunie Call of Duty: Advanced Warfare

30 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2014 o 17:46, Henrar napisał:

ale jednocześnie chcę, by twórcy wprowadzili INNOWACJĘ w postaci powrotu serii
do II wojny światowej, na które to realia narzekali praktycznie wszyscy w latach 2005-2006.

Wspaniałe są takie uogólnienia. No bo oczywiście każdy narzekał. Ja np., tutaj zaskoczenie, nie narzekałem. Z kolei skręt CoD w stronę elementów sci-fi też jest sztampowy, jest to kolejny powrót do przeszłości, gdy takie FPSy dominowały.

Dnia 31.10.2014 o 17:46, Henrar napisał:

Chrzanić logikę.

Spokojnie, już przywróciłem logikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wspaniałe są takie uogólnienia. No bo oczywiście każdy narzekał. Ja np., tutaj zaskoczenie,
> nie narzekałem. Z kolei skręt CoD w stronę elementów sci-fi też jest sztampowy, jest
> to kolejny powrót do przeszłości, gdy takie FPSy dominowały.
> Spokojnie, już przywróciłem logikę.

Raczej chodziło mu o to, że nie ważne co będzie w Call of Duty, jakie by nie było i tak większość będzie narzekać i nie dlatego, że CoD jest grą słabą ale dlatego, żeby ponarzekać. Bo to CoD, zła gra od głupich amerykanów, bijąca rekordy sprzedaży. Grają w nią głównie bezmózgie debile, których liczy się w milionach. Bo przecież tyle graczy gra w ten szrot i jakoś każdy się cieszy i spędza z grą setki godzin. No, ale przecież to zła gra ;)

Mnie dla odmiany, trailer się podoba a nowy Advenced Warfare jest kuszący. Dużo akcji, zapewne dobry multiplayer, znakomita grywalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 13:08, MisioKGB napisał:

/..../ to może być nawet i walka szympansów z dinozaurami (???) : )


A zrobiłbym na miejscu developerów taki psikus na prima aprilis xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy patrzę na jędrne uda pani Ratajkowski, widze oczyma wyobraźni bandę spasionych neckbeardów w okularach, którzy siedzą nocami i dniami przy kompach, by ukończyć na czas nową grę.

Gienek, we no zadzwoń do Robercika z działu propagan... tfu, znaczy się reklamy i powiedz mu, żeby wcisnął jakąś fajną dupę do nowego trailera. Będzie większa sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wykorzystana sztampa niekoniecznie jest złą sztampą, a Call of Duty nie jest literaturą niszową, by wymyślać cuda na widy i przedstawiać dramaty Irańskich dzieci. To solidna, rzemieślnicza i grywalna gra, a przejście na futurystyczne sci-fi powinno wyjść serii na dobre.

Narzekanie na to, że w trailerze jest dziunia jest równie absurdalne jak narzekanie, że dziunie reklamują praktycznie wszystko, od żelów do stóp po właśnie gry komputerowe. Sex sells. Sorry guys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać dzisiejszych CoDów do tych z okolic roku 2005, bo jednak dziś rynek gier wygląda inaczej i takie produkty jak nowe gry z tej serii teraz się dobrze sprzedają. Trzeba sprawiać by jak najbardziej zintensyfikować akcję na określoną ilość gry, by nawet osoba, która ma tylko chwilę na pogranie mogła sobie trochę postrzelać :)
I co za tym idzie, to nie wiem czy dobrze by było, gdyby CoD wróciło do realiów II WŚ, bo założę się, że twórcy wcisnęli by do gry pełno takich "szałowych scryptów" i efektów, przez co gra nie miałaby ani grama klimatu I czy II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 09:21, Leos8 napisał:

Narzekanie na to, że w trailerze jest dziunia jest równie absurdalne jak narzekanie,
że dziunie reklamują praktycznie wszystko, od żelów do stóp po właśnie gry komputerowe.
Sex sells. Sorry guys.


True. Poza tym wolę dziunie niż hektolitry posoki, które jakoś takich emocji nie wywołują. Świat stoi na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować