Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - wrażenia z pecetowej wersji gry

25 postów w tym temacie

Jestem bardzo zadowolony z zakupu i śmiało oceniam tą grę na 9/10. Wiele różnych dróg, zawsze można wrócić i to wydaje mi się że aż do początku, szata graficzna na "wysoki połysk", Ruchy Harkina bardzo przyjemne. Odczuwalna różnica między uzbrojeniem ciężkim, średnim, czy lekkim, Świetnie się bawię przy tej grze. 8,9/10 Taką oceną spokojnie można jej dać, przy tylu atutach jakich ona posiada. PC-t nie najnowszy (lekko zmodyfikowany) i gra śmiga płynnie na Max detkach w raz z FHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem bardzo zadowolony z zakupu i śmiało oceniam tą grę na 9/10. Wiele różnych dróg,
> zawsze można wrócić i to wydaje mi się że aż do początku, szata graficzna na "wysoki
> połysk", Ruchy Harkina bardzo przyjemne. Odczuwalna różnica między uzbrojeniem ciężkim,
> średnim, czy lekkim, Świetnie się bawię przy tej grze. 8,9/10 Taką oceną spokojnie można
> jej dać, przy tylu atutach jakich ona posiada. PC-t nie najnowszy (lekko zmodyfikowany)
> i gra śmiga płynnie na Max detkach w raz z FHD.
Hej, a jaką masz kartę i proc. Jakie mnie więcej ustawienia ? Ucinałeś coś ? W sensie AA - off........ itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 19:12, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Hej, a jaką masz kartę i proc. Jakie mnie więcej ustawienia ? Ucinałeś coś ? W sensie
AA - off........ itp.


Mam i5 2340M, 8 GB RAM, GeForce GTX 560M 1,5GB RAM. Teoretycznie gra nie powinna nawet się uruchomić (system nie spełnia nawet minimalnych wymagań). Uruchamia się bez problemów. W rozdzielczości 1920x1080 z ustawieniami średnio-niskimi (jakość tekstur, otoczenia itp średnia, wodotryski w stylu AA i innych niskie) gra działa płynnie i spokojnie można grać. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo bałem się, że nie pójdzie w ogóle, ewentualnie będzie pokaz slajdów. Brawa dla CI. A teraz wracam do gry :D

PS. Tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po twoim poście zastanawiam się czy nie dać szansy mojemu laptopowi i3-3100M 2,4 x2, GF 640M (2GB) i 4GB RAM, bo z góry założyłem, że sobie odpuszczam, gdyż spodziewałem się pokazu slajdów.
Może z czasem wydadzą jakieś demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 20:39, kaczek93 napisał:

Po twoim poście zastanawiam się czy nie dać szansy mojemu laptopowi


Myślę, że możesz spróbować. Jeśli znasz kogoś, kto ma grę na Steamie, skorzystaj z Family Sharing i wypróbuj. Podejrzewam, że z wyłączonymi fajerwerkami i niskimi/średnimi detalami (karta udźwignie spokojnie, procek może trochę bruździć) gra powinna pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra chodzi bardzo dobrze- wszystkie detale na wysokich, fullHD. nie mierzyłem dokładnie fpsów, ale myślę, że ma około 45- chodzi bardzo płynnie, bez przycięć. grywalność świetna, grafika przyjemna dla oka, bardzo się cieszę z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się obawiałem, że na moim staruszku już nie pójdzie. Jakieś miłe było moje zaskoczenie kiedy moja maszynka (i5 3330, 8 GB Ram, GTX 660ti 2GB) odpaliła grę w full hd z włączonym wszystkim na b. wysokie za wyjątkiem cieni (te są ustawione na wysokie) PhysX i V-sync. Co nie zmienia faktu, że gra piękna może i jest, ale nie aż tak aby usprawiedliwić wymagania, crashe, bugi itp. Jeszcze ze dwa patche i będzie dopiero wtedy można pograć na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 00:51, Antosz napisał:

bugi


Mam wrazenie, ze mam niesamowite szczescie, bo w ciagu 7 godzin gry wczoraj, Lordsi wywalili mnie na pulpit raz, a i wtedy byla to chyba kwestia jakiegos konfliktu z VLC, bo zrobilem sobie alt+tab na pulpit zeby cos obejrzec do obiadu, a gdy probowalem wrocic do gry, crasha zaliczyly jednoczesnie oba programy. Moze mam po prostu za slaby komputer na powazniejsze bugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda obłędnie, nie wiem czy zwróciliście uwagę w walce z Championem, jak fajnie działa PhysX, kamienie i powiewające sztandary, świetnie wygląda światło-cień, a cała walka ma długo zostaje w pamięci. Bossowie w Lords of the Fallen wypadają znakomicie, mam nadzieję że po tym pokazie siły kolejne gry od FS będą miały podobny poziom oprawy graficznej. Kilka screenów poniżej w tym ten z sztandarami (pierwszy)

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/661/JykJfV.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/538/tKkRR4.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/540/YKGP3F.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/538/oFPUzT.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/540/CkmLBi.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/540/F9zdd5.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/905/f9rWEy.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/537/0ZhNQj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 08:59, Alekde napisał:

Ta gra wygląda obłędnie ...


Ja, niestety, nie jestem aż tak zachwycony oprawą graficzną ...
Żeby cokolwiek zobaczyć na monitorze z matrycą IPS muszę prawie maksymalnie rozjaśnić obraz ( gammę ) a wtedy gra wygląda bardzo źle, wszystko jest rozmyte i nie ostre. W miarę dobrze jest bez rozjaśnienia ale wtedy weidzę samą czerń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> u mnie gra chodzi bardzo dobrze- wszystkie detale na wysokich, fullHD. nie mierzyłem
> dokładnie fpsów, ale myślę, że ma około 45- chodzi bardzo płynnie, bez przycięć. grywalność
> świetna, grafika przyjemna dla oka, bardzo się cieszę z zakupu.

Na czym grasz? Bo ja wieczorem pogram bądź jutro i mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z grą. Nie mogę jej uruchomić , włącza się gra ale lecą 3 początkowe filmiki i gra sie zacina w tym momencie. Moj komputer spełnia wszekie wymagania i jest nawet pondto , nie wiem co mam zrobić, mogłby ktoś coś poradzić/pomóc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 13:22, lis_23 napisał:

> Ta gra wygląda obłędnie ...

Ja, niestety, nie jestem aż tak zachwycony oprawą graficzną ...
Żeby cokolwiek zobaczyć na monitorze z matrycą IPS muszę prawie maksymalnie rozjaśnić
obraz ( gammę ) a wtedy gra wygląda bardzo źle, wszystko jest rozmyte i nie ostre. W
miarę dobrze jest bez rozjaśnienia ale wtedy weidzę samą czerń ...


Może masz za mocno ustawiony poziom czerni w monitorze? Bo ja nie narzekam na matryce ips w swoim monitorze i generalnie nie ruszam ustawień z gamą w grach, a jak już to przyciemniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko wygląda dobrze, a nawet rewelacyjnie:) Nie spodziewałam się, że gra będzie miała tak ładną oprawę graficzną. I muzyka w tle która absolutnie nie przeszkadza a raczej umila obcowanie z grą:) Nic dodać nic ująć, wracam do zabawy i częstego umierania. Niestety mój poziom panowania nad klawiaturą i myszą jak się okazuje jest bardzo mierny;) Ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2014 o 00:02, Gacol08 napisał:


Może masz za mocno ustawiony poziom czerni w monitorze? Bo ja nie narzekam na matryce
ips w swoim monitorze i generalnie nie ruszam ustawień z gamą w grach, a jak już to przyciemniam.


Wiesz, ja widzę tylko na jedno oko. Naczytałem się pochwał matryc IPS: o lepszych kolorach i kątach widzenia. Owszem, kolory są lepsze ale tych większych kątów widzenia nie dostrzegam. Chyba 9 lat obcowania z monitorami z matrycą TN zrobiło swoje, bo nie jestem w stanie grać na Eizo Foris. Normalnie pracuję w trybie game mode ( dark scenre ), w nim jest najjaśniej ale poza czernioą, która powoduje, ze praktycznie nic nie widzę w ciemnych miejscach. Monitor nie pokazuje szczegółów w ciemnych miejscach, nie ma szarości, itp. jest tylko najciemniejsza czerń. Nawet nie wiem, gdzie szukać tego poziomu czerni, problemem jest tu też fakt, że nie ma opcji color do własnej regulacji, są tylko odpowiednie tryby z dobranymi już kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować