Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - wrażenia z pecetowej wersji gry

25 postów w tym temacie

Nie wiem jakie menu ma twój Foris bo z tego co kojarzę masz ten nowy model, a ja mam ten starsz F2333 i jak odpalam menu to pierwsza zakładka to color, a w niej mam Black Level i tą opcją reguluje intensywność czerni. Niżej masz opcję temperature, która pozwala dobrać cieplejsze lub zimniejsze kolory. Same kolory może regulować w sterownikach karty graficznej w zakładce Wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że nie gram na max detalach tyko na tych wyższych to i tak gra prezentuje się bardzo dobrze. Zacięć nie mam żadnych, a gra podczas 5 godzinnego seansu nie wywaliła mi się ani razu więc nie wiem czemu niektórym coś wywala. Może kwestia tego że gra pewnie płynniej działa na grafikach firmy Nvidia. Animacje w grze czy to te z dialogami czy to te podczas walki prezentują się też bardzo dobrze i płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 12:37, Gacol08 napisał:

Nie wiem jakie menu ma twój Foris bo z tego co kojarzę masz ten nowy model, a ja mam
ten starsz F2333 i jak odpalam menu to pierwsza zakładka to color, a w niej mam Black
Level i tą opcją reguluje intensywność czerni.

Dzięki, trochę pomogło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą grą. Wszystkie nowe tytuły działają mi na wysokich lub srednich, w LotF na minimalnych sieka jak cholera. 6 GB ram, i5 2,5, radeon hd 7670m 1Gb. Wina kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować