Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko w Polsce: aż cztery edycje Dying Light! Zobacz, jak wyglądają

18 postów w tym temacie

Skusiłbym się nawet na najdroższą edycję, ale:

1. Rozmiar koszulki L, dosyć mały i wysoce prawdopodobne że będzie na mnie za mała.
2. Wolałbym bluzę zamiast koszulki albo oba przedmioty ^ ^.
3. Dziwi mnie nieco że nie ma tej dodatkowej broni w najdroższej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 18:32, elmartin napisał:

Ciekawe jak rozwiążą kwestię rozmiaru koszulek i bluz ??
Mam nadzieję, że nie - jak leci.

Jest napisane na liście: rozmiar L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna edycja, która by mnie interesowała do Premium, ze względu na bluzę. Całkiem fajnie ona wygląda.
Ale zobaczymy. Do stycznia jeszcze trochę czasu :) Ale prezent na urodziny jak znalazł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej ostatniej "mody" na ograniczanie wszystkich koszulek do rozmiaru L. Przecież to bez sensu, na dzień dobry pozbywają się części klientów. Czy naprawdę tak ciężko jest zrobić to tak, jak było robione w przypadku pierwszego Wiedźmina, gdzie, o ile mnie pamięć nie myli, były 3 rozmiary do wyboru (M, L, XL)? Na mnie tshirt w rozmiarze L będzie wyglądał, jakbym zabrał ciuchy jakiemuś dzieciakowi, z kolei na żonie będzie to wyglądało jak namiot. Szkoda, bo wygląda to zacnie i nawet się zastanawiałem, czy nie wziąć którejś edycji, ale w tej sytuacji mija się to z celem. Grę pewnie kupię na jakiejś wyprzedaży, a jak będę chciał koszulkę... cóż, zawsze mogę sobie coś takiego zamówić w pierwszym lepszym zakładzie zajmującym się szeroko pojętą reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycje na dobrym poziomie, widać postęp w stosunku do wcześniejszych lekko "odpustowych" kolekcjonerek Techlandu. Brakuje mi takiej pośredniej edycji np. ze steelbookiem, artbookiem, poradnikiem i ewentualnie naklejkami w cenie do 129,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony należy pochwalić Techland za podejście do rodzimych graczy ale z drugiej strony,nie chcę wyjść na malkontenta,można było bardziej elastycznie rozwiązać kwestię ciuchową.Z jednej strony więcej rozmiarów to prawdopodobnie większe koszty ale z kolei większy wybór to więcej potencjalnych nabywców.Koniec końców,należy w kwestii różnorodności wydań Techland postawić jako wzór do naśladowania.Widać że chciało im się chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować