Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ujawniło liczbę abonentów PlayStation Plus

26 postów w tym temacie

A ja mam tylko jedną uwagę - darmowe gry były najpierw w PS+, potem dopiero pojawiło się Games with Gold - więc do GwG jest podobne do PS+, nie na odwrót.
Na PS3 multi było darmowe, bez abonamentu, na PS4 niestety już nie. Ale obecnie żeden duży gracz nie daje multi za darmo, więc jak się nie zdarzy jakaś rewolucja w stylu nowego sprzętu, to tak już zostanie i łatwiej się będzie żyło, jak się do tego przyzwyczaimy. Na szczęście, dla mnie w grach najbardziej interesująca jest historia i przeżycia bohatera, a w tym multi tylko przeszkadzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 20:07, Shinigami napisał:

Chyba nie graliśmy w ten sam tytuł. Inwazje, PvP, rozbudowany (w tej części) co-op, frakcje,
informacje od graczy - to wszystko czyni z tej gry coś więcej, niż singlowy (PvE) tytuł.
Porównując choćby do czerpiącej garściami z tej serii nowej produkcji CI Games.

Więc bez PSNu to tylko namiastka prawdziwej zabawy ;)


Ale momencik. Bloodborne jeszcze nie wyszedł, więc takich rzeczy nie wiedziałem, że będą ? Nie śledzę info na temat tej gry. Bardziej siedzę w Dark Soulsach. Chociaż już skończyłem zabawę z dwójeczką na dobre. Nikt tam nie gra na NG+++ i nawet na normalnej grze :( Inwazję i PvP już było, więc tutaj raczej mnie nie zaskoczą. Chyba, że będzie coś ciekawszego od lania się po buzi :) Co-op może być ciekawy, ale zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości. Szkoda, że wyjdzie tylko na PS4 ? Teraz to tak, bez PSN to będzie połowa gry dostępna od razu a druga (może nawet lepsza) będzie niedostępna :P Szkoda, że tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 14:46, vegost napisał:

Bardziej siedzę w Dark Soulsach.


Większość z tego co wymieniłem jest właściwa dla wszystkich gier z tej serii, poza (podobno) lepiej rozwiązanym co-opem. Co będzie zobaczymy. Może Sony z uwagi na to, że gra w części należy do nich - do gry sieciowej nie będzie wymagała opłacania abonamentu. Choć raczej nie ma co na to liczyć. Tak, niestety tylko PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na PS3 multi było darmowe, bez abonamentu, na PS4 niestety już nie. Ale obecnie żeden
> duży gracz nie daje multi za darmo, więc jak się nie zdarzy jakaś rewolucja w stylu nowego
> sprzętu, to tak już zostanie i łatwiej się będzie żyło, jak się do tego przyzwyczaimy.
> Na szczęście, dla mnie w grach najbardziej interesująca jest historia i przeżycia bohatera,
> a w tym multi tylko przeszkadzało :)

Ja tam nie słyszałem, żeby ktoś narzekał na płatne multiplayery na PC.
Dla mnie "historia i przeżycia bohatera" także są ważnym czynnikiem w grach, niestety jednak każda kolejna generacja coraz bardziej brnie w stronę multiplayera i kooperacji i singleplayer na tym traci.
Dlatego ja głosuję portfelem i po PS3 kupuję PC. Nie widzę aktualnie zbyt wielu ciekawych tytułów, dla których PS4 opłacałoby się mi kupić teraz, więc, skoro brak multiplayera (ze względu na upływ czasu) i tak miałbym przeboleć, to będę go cierpiał niższym kosztem, za jakieś 7 lat na używanym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 21:05, Piotrek_K napisał:

Jesteśmy ciekawi ile wynosi całkowita sprzedaż konsoli i mamy nadzieję, że niedługo
obydwie firmy sprzedające konsole aktualnej generacji podzielą się stosownymi danymi.

Alez juz podano. Ale podejrzewam, ze nie wpasuje sie w to swiatopoglad gram-xbox-one.pl,
bo nawet tak ''malo istotna'' wiadomosc jak liczba sprzedanych konsol przez x ostatnich
miesiecy jest wrzucona przypadkiem (najwyrazniej nie chcecie by wiecej osob ja zobaczylo).
Ale podejrzewam, ze jakby X-Box podal, ze gdzies tam sprzedal wiecej to byscie od razu
trabili! (patrz: news gramu o analitykach w sprawie WYGRANEJ X-Boxa w miesacu wczesniejszym)

http://arstechnica.com/gaming/2014/10/updated-numbers-show-ps4-with-at-least-65-percent-of-two-console-market/


Dzięki za trzymanie ręki na pulsie. Widać, że nie tylko firmy konsolowe i producenci gier przeżywają kryzys tożsamości, ale również dotyka on growej prasy... Choć zapomniałem, że Gram.pl to sklep, więc w tej sytuacji manipulacja nie powinna nas dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2014 o 18:15, Terem napisał:

Ja tam nie słyszałem, żeby ktoś narzekał na płatne multiplayery na PC.
Dla mnie "historia i przeżycia bohatera" także są ważnym czynnikiem w grach, niestety
jednak każda kolejna generacja coraz bardziej brnie w stronę multiplayera i kooperacji
i singleplayer na tym traci.
Dlatego ja głosuję portfelem i po PS3 kupuję PC. Nie widzę aktualnie zbyt wielu ciekawych
tytułów, dla których PS4 opłacałoby się mi kupić teraz, więc, skoro brak multiplayera
(ze względu na upływ czasu) i tak miałbym przeboleć, to będę go cierpiał niższym kosztem,
za jakieś 7 lat na używanym sprzęcie.


Sensownie :)

Cytaty! [m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować