Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero szykuje się do powrotu?

7 postów w tym temacie

Ciężko będzie, jeśli się weźmie pod uwagę fakt, że Rocksmith także jest/będzie (nie wiem która opcja jest prawidłowa :D) na PS4 i XO. I jest po prostu większy fun z tego jak się gra na prawdziwej gitarze niż na plastikowym czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nuriu, ale z drugiej strony GH jest bardziej przystępne dla niedzielnych grajków.
Ogrywałem prawie wszystkie GH i oba Rocksmithy i jakbym miał zaprosić do domu kumpla który nigdy nie miał w ręku gitary, to włączyłbym zdecydowanie GH. Na szczęście mój znajomy ogarnia w miarę gitarę, więc jak wpada to bierze ze sobą swoja deskę i <kocham kfiatki> :D

Tak czy siak, ja byłbym zdecydowanie za wznowieniem GH na nowe konsole, chyba nawet sam bym się skusił, bo mimo wszystko sprawiało mi to masę frajdy.

[m - AK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym się ucieszyła z nowego GH. Co prawda gitarę mam w wersji bezprzewodowej na xboxa, więc raczej nie będę mogła z niej skorzystać na PS4, ale dużej straty nie ma. Przycisk zastępujący struny trochę mi się już psuje. Zresztą w GH jest.. naprawdę dobre karaoke. Jakieś 80% mojego grania w GH to śpiewanie. A teraz brakuje fajnych rockowych/metalowych piosenek w Singstar. Jest tylko parę utworów Korn''a, Offspring i po dwie piosenki MCR oraz Fall Out Boy (którzy i tak podchodzą trochę pod pop). A i tak większość z tego jest niedostępna na PS4. Jeśli dadzą fajne piosenki jak w Worriors of Rock to napewno kupię. Mam nadzieję zobaczyć Metallicę, Megadeth, Slipknota (Najlepiej coś z nowej płyty) i BFMV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @nuriu, ale z drugiej strony GH jest bardziej przystępne dla niedzielnych grajków.
> Ogrywałem prawie wszystkie GH i oba Rocksmithy i jakbym miał zaprosić do domu kumpla
> który nigdy nie miał w ręku gitary, to włączyłbym zdecydowanie GH. Na szczęście mój znajomy
> ogarnia w miarę gitarę, więc jak wpada to bierze ze sobą swoja deskę i napierdalamy :D
>
> Tak czy siak, ja byłbym zdecydowanie za wznowieniem GH na nowe konsole, chyba nawet sam
> bym się skusił, bo mimo wszystko sprawiało mi to masę frajdy.
Spoko. Po prostu pisałem jak ja to odbieram. Grałem w GH III i WT i przynajmniej dla mnie granie w Rocksmith''a na prawdziwej gitarze jest o niebo lepsze. Wiem, że nie wszyscy mają takie odczucia, ale satysfakcja w zagraniu piosenki na PRAWDZIWEJ gitarze jest nie do porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować