Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Proces tworzenia Dragon Age: Inkwizycja dobiegł końca

65 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2014 o 17:04, Sanders-sama napisał:

Dzień bez newsa o DA:I, dzień stracony ^^


Poczekaj do premiery Wiedźmina 3. Gram po prostu będzie spamował co 5 min newsami o bzdurach :3 Patrze na cenę i od razu myślę sobie, że czas rozważyć przeprowadzkę do innego kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dzień bez newsa o DA:I, dzień stracony ^^
>
> Poczekaj do premiery Wiedźmina 3. Gram po prostu będzie spamował co 5 min newsami o bzdurach
> :3 Patrze na cenę i od razu myślę sobie, że czas rozważyć przeprowadzkę do innego kraju
> :D
Co minutę będzie spamował ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 16:44, LaplaceNoMa napisał:

Przydałoby się przedefiniowanie złotego statusu, na zwykłe posłanie gry do tłoczni ;D

Dokładnie, dzisiaj złoty status wcale nie oznacza zakończenie prac nad grą. Teraz po prostu pracują nad jakimś patchem, który wyjdzie po premierze oraz dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz po prostu finalizują pracę nad ostatnim dlc...

No bo dzieci nie potrafią zrozumieć, że przy końcu prac większość ekipy nie ma nic do roboty więc tworzą dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 17:45, vegost napisał:

Patrze na cenę i od razu myślę sobie, że czas rozważyć przeprowadzkę


Cena jak to EA, wcale mnie nie zdziwi jak pociągnie to za sobą resztę, właściwych dla nich problemów. Ciekawe co z tej gry wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przydałoby się przedefiniowanie złotego statusu, na zwykłe posłanie gry do tłoczni
> ;D
> Dokładnie, dzisiaj złoty status wcale nie oznacza zakończenie prac nad grą. Teraz po
> prostu pracują nad jakimś patchem, który wyjdzie po premierze oraz dlc.

Wydaje mi się, że osiągnęli złoty status właśnie dlatego, że skończyli pracę nad wszystkimi DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2014 o 17:45, vegost napisał:

:3 Patrze na cenę i od razu myślę sobie, że czas rozważyć przeprowadzkę do innego kraju
:D


Ja mam pre order za 130 zł, który złożyłem już dosyć dawno temu, jak gra była trochę tańsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 20:23, kotlecik5 napisał:

Wydaje mi się, że osiągnęli złoty status właśnie dlatego, że skończyli pracę nad wszystkimi
DLC :D

To by musieli te dlc robić w jakimś mega ekspresowym tempie, że będą je wypuszczać w ciągu roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 20:24, lis_23 napisał:

Ja mam pre order za 130 zł, który złożyłem już dosyć dawno temu, jak gra była trochę tańsza ;)


I cena twojego pre-ordera nie wzrosła, nawet gdy gra później podrożała? Impossible O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I cena twojego pre-ordera nie wzrosła, nawet gdy gra później podrożała? Impossible O_o

Na tym polega pre-order, że płacisz najniższą cenę od czasu złożenia zamówienia. Jeśli na początku kosztowała powiedzmy 70zł i w tym czasie kupiłeś pre-order, a później zdrożała do 100 to płacisz 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 20:55, Lili napisał:

Czy nie mówiło się kiedyś, że wersje cyfrowe będą tańsze, bo brak pudełka, wysyłki itp?...


Nie przypominam sobie, ale nawet gdyby tak było, to widać wydawcy mają to gdzieś i co najwyżej cyfrowa jest AŻ o 1 zł tańsza od pudełkowej... Szok jakiś ^^

@HamadaMasatoshi

Ok, dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 20:55, Lili napisał:

Czy nie mówiło się kiedyś, że wersje cyfrowe będą tańsze, bo brak pudełka, wysyłki itp?...


Generalnie tak jest, natomiast ceny wydań premierowych to zupełnie inna bajka. Szczególnie niektórych wydawców. No i niektórych sklepów. Często bywa tak, że tydzień, dwa po premierze cena gry spada o ~25% w niektórych przypadkach nawet więcej. Czasem warto uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2014 o 20:40, Arcling napisał:

To by musieli te dlc robić w jakimś mega ekspresowym tempie, że będą je wypuszczać w
ciągu roku ;)

Niby czemu? Dał nam przykład DA1 jak wycinać mamy (pozdro sprzedawca DLC z obozu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować