Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Advanced Warfare - przegląd ocen

23 postów w tym temacie

Zrobili.tez modern warfare 3. Po wypłacie chętnie pogram jeśli faktycznie jest warte uwagi. Myślę że skok technologiczny względem silnika dobrze zrobi odświeżenia serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą po forach, to pięknie jest tylko w cutscenkach, w normalnej grze już nie to samo. A multiplayer częściowo zerżnięty z Titanfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zrobili.tez modern warfare 3. Po wypłacie chętnie pogram jeśli faktycznie jest warte
> uwagi. Myślę że skok technologiczny względem silnika dobrze zrobi odświeżenia serii

Współpracowali przy trybie multiplayer tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje - gameplay z wersji PC na ustawieniach Ultra: [m]

Jeśli chodzi o optymalizację, jest bardzo spoko, nie ma powtórki z Ghostów i futra psa, które zarzyna FPS ;) Grałem na i5 3570k, gtx 670 i 8gb ramu, średnio 75 klatek z włączonym nagrywaniem wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale call of duty skończył się na mv2 i ja sam osobiście na nim skończyłem powód chyba każdy kto grał ten zna:). Czekam z niecierpliwością aż wrócą klimaty z 2wojny światowej o ile to wgl nadejdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak. Grałem zadnej rewelacji nie ma. W opcjach nadawali filtrów i innych bajerów zeby dojechac karte grafiki i vram. Bawiłem się rónymi ustawieniami najbardziej w kosc daje karcie postprocesing i inne bajery związane z wygładzaniem a po wyłaczeniu tych bajerów gra graficznie niczym sie nie rózni z wyłączonymi w/w opcjami. Fabuła na 5 godzin rozgrywki ale jak gralem to czyję sie jakby sie to gdzieś widziało w poprzednich odsłonach COD tylko dodali futurystyczny sprzęt .Ale każdy sam oceni gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny niezłe, chociaż też widziałem lepsze np podczas MW2 lub chyba nawet MW1 ? Nie dziwię się. Kampania to zawsze dzieło najwyższych możliwych lotów i do tej pory nie widziałem lepszej w shooterach wojennych. Skończyłem natomiast kupować CoD''a od Black Opsów. Uważam, że dawanie 120 zł za zwykłego krótkiego singla to małe przegięcie. Na multika i tak nie wychodzę, więc po co ? Myślę, że CoD to fajny kompromis między singlem a multikiem, który nie jest i nigdy nie był jakiś mega, ale był przyzwoity i do tej pory widzę, że trzyma poziom. Może kiedyś uświadczymy dłuższego singla na miarę MW1 i tak samo dobrego trybu sieciowego :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 15:04, Pomson15tk napisał:

To to już miało premierę? :D Już nie jestem tak napalony na nowe gry jak kiedyś, serio
myślałem, że to kiedyś później wychodzi, heh


Niee... CoD wychodzi co rok i zawsze w Listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli kogoś to interesuje - gameplay z wersji PC na ustawieniach Ultra: [m]
>
> Jeśli chodzi o optymalizację, jest bardzo spoko, nie ma powtórki z Ghostów i futra psa,
> które zarzyna FPS ;) Grałem na i5 3570k, gtx 670 i 8gb ramu, średnio 75 klatek z włączonym
> nagrywaniem wideo.
;o to całekim spoko optymalizacja widzę, Ghost to była masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam z niecierpliwością aż wrócą klimaty z 2wojny światowej
> o ile to wgl nadejdzie ;D

Myślę, że sama zmiana czasu akcji niewiele tej serii pomoże. Potrzebne są zmiany w ogólnie pojętej mechanice, designie map i kto wie w czym jeszcze. Seria dla mnie umarła w momencie premiery MW2. A patrząc na gameplaye z multiplayera Advanced Warfare widzę wciąż tę samą grę w lepszej oprawie i innymi teksturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie oceny na poziomie 80-90 jak najbardziej trafne. Gra dobrze zrobiona od strony technicznej, wygląda ładnie (wystarczając jak na multi FPSa). Multi naprawdę przyjemne znacznie lepsze od poprzednich części. Exo-kombinezony mocno ożywiły rozgrywkę w multi, gra naprawdę wiele na tym zyskała. Singla jeszcze nie przeszedłem ale jak na razie szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno jest lepszy od tego syfu call of duty ghosts co do długośći kampani cod czy BF to gry multiplayer typowo single są tam na siłe więc jak widze koment typu singl na 4 h to naprawde dramat jak ktos kupił tą czy kupi dla singla to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> napewno jest lepszy od tego syfu call of duty ghosts co do długośći kampani cod czy BF
> to gry multiplayer typowo single są tam na siłe więc jak widze koment typu singl na 4
> h to naprawde dramat jak ktos kupił tą czy kupi dla singla to powodzenia

Wszystkie strzelanki z fabułą gram tylko i wyłącznie dla singa, a multi mnie nie obchodzi. Jak się chciało grać multi to się kupowało quake lub unreal tournament. Już nie mówiąc o tym, że pierwsze cody nawet nie znały multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 17:40, Aqwet napisał:

Już nie mówiąc o tym, że pierwsze cody nawet nie znały multi

Że co proszę?
Multiplayer w Call of Duty był od zawsze, od pierwszej części. Dwójka i czwórka były nawet konkurencjami w ESL/MLG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, ale call of duty skończył się na mv2 i ja sam osobiście na nim skończyłem powód
> chyba każdy kto grał ten zna:). Czekam z niecierpliwością aż wrócą klimaty z 2wojny światowej
> o ile to wgl nadejdzie ;D
mw2 w porównaniu do takiego black ops 1 było cienkie jak nić dentystyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować