Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy botów do Hearthstone`a likwidują działalność

28 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2014 o 22:52, Dandzialf napisał:

Zapewne kiedyś w L2 (i wielu innych grach) też tak mówili. Jak to się skończyło... wiemy
wszyscy. :)

L2 to nie LoL. To, że tam się działo źle, nie znaczy, że moba skończy tak samo. Zalecam najpierw dogłębniejsze zapoznanie się z tematem, a potem wywoływanie takich dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 22:56, QuandorX napisał:

L2 to nie LoL. To, że tam się działo źle, nie znaczy, że moba skończy tak samo. Zalecam
najpierw dogłębniejsze zapoznanie się z tematem, a potem wywoływanie takich dyskusji.


W każdej grze online pojawienie się botów źle wróży. Szczególnie jak twórcy nic z tym nie robią. Zalecam najpierw pomyśleć, a później wypisywać pierdoły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 23:04, Dandzialf napisał:

W każdej grze online pojawienie się botów źle wróży. Szczególnie jak twórcy nic z tym
nie robią. Zalecam najpierw pomyśleć, a później wypisywać pierdoły. :)

A skąd możesz wiedzieć, że nic nie robią? Przecież za wykrycie bota u kogoś w LoLu jest bezdyskusyjny instaban. A to wcale nie jest takie trudne. Pierdoły to ty pociskasz, bo udajesz, że masz wielkie pojęcie, a nawet w tą grę nie grasz. Po co atakować coś znanego tylko ze słyszenia? Głupi nawyk dotykający połowy internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 22:06, kotlecik5 napisał:

Nie rozumiem, czemu Blizz tego wcześniej nie ogarnął, ani czemu ich nie pozwał, szczególnie,
że twórcy bota dobrze sobie zdawali sprawę, że łamią prawo w ten sposób.


Prawo? Jakie prawo? Łamali zapewne eulę, a nie prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 23:10, QuandorX napisał:

A skąd możesz wiedzieć, że nic nie robią? Przecież za wykrycie bota u kogoś w LoLu jest
bezdyskusyjny instaban. A to wcale nie jest takie trudne.


To już coś. Przynajmniej jak niektórzy nie sądzisz, że LoL jest nie do zhakowania. A skąd wiesz, że coś robią? Popularność na przykład takiego BoLa, wskazuje na coś zgoła innego. Szczególnie ruch na odpowiednich forach poświęconych skryptom. Nie wspominając o całym interesie i kasie z tego.
To, że jakiś idiota streamuje czy nagrywa jak botuje, to już jego sprawa. A teraz jeszcze doszedł Exploit, który może znacznie utrudnić raportowanie odpowiednich osób.

Dnia 03.11.2014 o 23:10, QuandorX napisał:

Pierdoły to ty pociskasz, bo
udajesz, że masz wielkie pojęcie, a nawet w tą grę nie grasz. Po co atakować coś znanego
tylko ze słyszenia?


Po pierwsze. Nic nie udaje. (nie wiem skąd masz takie informacje)
Po drugie. Nie napisałem, że mam wielkie o tym pojęcie. Nie botuję i nigdy tego nie robiłem... w żadnej grze. (tutaj też nie wiem, skąd Ty czerpiesz te wszystkie wiadomości)
Po trzecie. Chciałeś chyba napisać, że już nie gram. Chyba tak od roku, ale to łatwo sprawdzić, bo wszędzie używam tego samego nicku. A słyszę o tym bardzo często, bo moi kumple non stop w to grają.

Dnia 03.11.2014 o 23:10, QuandorX napisał:

Głupi nawyk dotykający połowy internetu.


Ja bym nazwał głupim nawykiem atakowanie wypowiedzi tylko dlatego, że uderza to w Twoją ulubioną (?) grę, lub po prostu tylko dlatego, że ktoś patrzy inaczej na daną rzecz. I nie... to dotyka prawie całego internetu. :)


To że według ciebie, boty w grach nie są żadnym problemem, to już twoja sprawa. A jako, że to nie jest temat o botach w LoLu, a w HSie, proponuje zakończyć ten jakże ciekawy offtop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ludzie zamiast kupować kart za realną kasę to kupywali boty które wyfarmiły im te karty więc blizzard się ostro wnerwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawda jest taka, że dla was to żadnej różnicy nie robi, po prostu jesteście zirytowani, że inni ludzie mieli karty nie grając tyle czasu, co pokazuje wyższość systemu f2p doty nad lolem. Bo z tego co pamiętam wg. fanów lola odblokowywanie nowych postaci jest takie super i pokazuje progres w grze, a jak ma się wszystko od razu to nie wiadomo czym grać. A tutaj w hearthstone okazuje się, że jak ktoś ma karty a ty nie to już tak fajnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Nie lubię botów, kodów ani modów. Liczy się czysta rozgrywka podarowana przez producentów. To wszystko. Resztę plewić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować