Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autor Call of Duty: Advanced Warfare ostrzega: - mamy niską tolerancję na toksyczne zachowania

15 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Michael Condrey w superlatywach wypowiada się o społeczności, jaka zawiązuje się wokół Call of Duty: Advanced Warfare. Jednocześnie apeluje: - bądźcie towarzyscy, cieszcie się grą.

Przeczytaj cały tekst "Autor Call of Duty: Advanced Warfare ostrzega: - mamy niską tolerancję na toksyczne zachowania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co on pi****li?!
[m-G.]
Może z 30% to ludzie, którzy grają normalnie i na poziomie.
Wiem bo grałem w CoDa od CoD2, CoD4, WaW, MW2, BO, MW3, BO2
W każdej prawie części masa chiterów, camperób, noobtuberów, męczenników itp.
A te mastermindy z IW, Acti, Sladge''a czy Treyarch pokazują na trailerach nawet noobowskie taktyki jak QS czy latanie z RPG.
Skoro nawet producent i wydawca promują takie granie to jak to się ma do tych wypowiedzi?!
Nie mówiąc o Ghosts bo każdy twierdzi, że tam to 80% grających to camperzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co on pi****li?!
> W CoDzie ludzie to zwykłe mendy, debile i oszuści!
> Może z 30% to ludzie, którzy grają normalnie i na poziomie.
> Wiem bo grałem w CoDa od CoD2, CoD4, WaW, MW2, BO, MW3, BO2
> W każdej prawie części masa chiterów, camperób, noobtuberów, męczenników itp.
> A te mastermindy z IW, Acti, Sladge''a czy Treyarch pokazują na trailerach nawet noobowskie
> taktyki jak QS czy latanie z RPG.
> Skoro nawet producent i wydawca promują takie granie to jak to się ma do tych wypowiedzi?!
> Nie mówiąc o Ghosts bo każdy twierdzi, że tam to 80% grających to camperzy.

Czegoś nie rozumiem... pieklisz się na kamperów... by chwilę później marudzić na tych co latają z rpg. Brzmisz jakbyś Ty był właśnie tym toksycznym elementem bo jak siedzą to źle a jak latają to również źle. Co kto komu broni kampić? Omiń, nie idź do niego to sam wyjdzie. Nie pchaj się biegnąc jak rambo pod ostrzałem oraz spray'ując na pałę to nie będziesz ginąć i kląć na innych. Najlepsza taktyka to taka co pozwoli przeżyć więc nie rozumiem pretensji. Drażni mnie zaś gdy co mecz jakiś koleś na czacie wszystkich wyzywa bo nie grają tak jak on by chciał by grali. "Bo to przeszkadza w ich zabijaniu T,T"? Skoro nie dają się zabić to znaczy chyba, że grają dobrze. Dostosuj się do tego to i ty wyniesiesz korzyści nawet gdy ktoś inny kampi i nie daje się podejść. Więcej taktyki a mniej run&gun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 18:40, kris090 napisał:

[m-G.]
Może z 30% to ludzie, którzy grają normalnie i na poziomie.

Wyzywanie i obrażanie ludzi indywidualnie lub całymi grupami to dla ciebie jakaś rozrywka. Trzeci jednostopniowy degrad z tego powodu - ostatni, bo kolejne wykroczenia będą karane jeszcze surowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czegoś nie rozumiem... pieklisz się na kamperów... by chwilę później marudzić na tych
> co latają z rpg.

Ponieważ rpg jako broń typu overpowered nie powinna być w grze, jeżeli ktoś to toleruje to niech advanced warfare posiada tylko jedną broń by było sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co on pi****li?!
> [m-G.]
> Może z 30% to ludzie, którzy grają normalnie i na poziomie.
> Wiem bo grałem w CoDa od CoD2, CoD4, WaW, MW2, BO, MW3, BO2
> W każdej prawie części masa chiterów, camperób, noobtuberów, męczenników itp.
> A te mastermindy z IW, Acti, Sladge''a czy Treyarch pokazują na trailerach nawet noobowskie
> taktyki jak QS czy latanie z RPG.
> Skoro nawet producent i wydawca promują takie granie to jak to się ma do tych wypowiedzi?!
> Nie mówiąc o Ghosts bo każdy twierdzi, że tam to 80% grających to camperzy.
RGP, granatnik, akimbo, snajperki itp. wszystko to jest ogólnie dostępne i każdy z tego korzysta jak chce. Trudno żeby przy każdej broni bym dopisek (używać tylko do danej czynność lub wcale bo inaczej ban). Camperzy byli, są i będą w każdej grze z tym że w AW będą mieć ciężki żywot bo banalnie łatwo takiego zabić od góry/ tyłu/ boku <praktycznie z każdej pozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Co on pi****li?!
> > [m-G.]
> > Może z 30% to ludzie, którzy grają normalnie i na poziomie.
> > Wiem bo grałem w CoDa od CoD2, CoD4, WaW, MW2, BO, MW3, BO2
> > W każdej prawie części masa chiterów, camperób, noobtuberów, męczenników itp.
> > A te mastermindy z IW, Acti, Sladge''a czy Treyarch pokazują na trailerach nawet
> noobowskie
> > taktyki jak QS czy latanie z RPG.
> > Skoro nawet producent i wydawca promują takie granie to jak to się ma do tych wypowiedzi?!
>
> > Nie mówiąc o Ghosts bo każdy twierdzi, że tam to 80% grających to camperzy.
> RGP, granatnik, akimbo, snajperki itp. wszystko to jest ogólnie dostępne i każdy z tego
> korzysta jak chce. Trudno żeby przy każdej broni bym dopisek (używać tylko do danej czynność
> lub wcale bo inaczej ban). Camperzy byli, są i będą w każdej grze z tym że w AW będą
> mieć ciężki żywot bo banalnie łatwo takiego zabić od góry/ tyłu/ boku <praktycznie
> z każdej pozycji :D
Czyli krótko mówiąc w AW camperzy będą ru****i z każdej strony ;D
Ale tylko w AW bo to wyjątkowo "skoczna" część.
Przy następnej zapomną o tym co mówią teraz a teraz udają że nie pamiętają tego co było wcześniej ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 21:43, kris090 napisał:

Czyli krótko mówiąc w AW camperzy będą ru****i z każdej strony ;D
Ale tylko w AW bo to wyjątkowo "skoczna" część.
Przy następnej zapomną o tym co mówią teraz a teraz udają że nie pamiętają tego co było
wcześniej ha ha ha

Mnie zawsze bawiło takie narzekanie na "camperów". Przecież wystarczy wiedzieć gdzie siedzą i omijać takie punkty. Do tego chyba po coś takie bronie jak snajperskie wprowadzili, a nie aby biegać z nimi i walić z przyłożenia. Pomijam kwestie że poza CoD strzelaniny to nparawdę jedne wielkie jak to określacie "kaperiady" - polecam sprawdzić armę lub RO 2 aby trochę lepiej to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2014 o 19:19, Reyer napisał:

Czegoś nie rozumiem... pieklisz się na kamperów... by chwilę później marudzić na tych
co latają z rpg. Brzmisz jakbyś Ty był właśnie tym toksycznym elementem bo jak siedzą
to źle a jak latają to również źle. Co kto komu broni kampić? Omiń, nie idź do niego
to sam wyjdzie. Nie pchaj się biegnąc jak rambo pod ostrzałem oraz spray''ując na pałę
to nie będziesz ginąć i kląć na innych. Najlepsza taktyka to taka co pozwoli przeżyć
więc nie rozumiem pretensji. Drażni mnie zaś gdy co mecz jakiś koleś na czacie wszystkich
wyzywa bo nie grają tak jak on by chciał by grali. "Bo to przeszkadza w ich zabijaniu
T,T"? Skoro nie dają się zabić to znaczy chyba, że grają dobrze. Dostosuj się do tego
to i ty wyniesiesz korzyści nawet gdy ktoś inny kampi i nie daje się podejść. Więcej
taktyki a mniej run&gun.


Nie piekle się na camperów ani na noobtuberów.
Pieklę się na twórców, którzy pierniczą o nietolerancji do takich zachowań a sami takie zachowania promują.
A promują aby gra była przystępna dla każdego.
Nie umiem celować to biorę tube, strzelam i zabijam kazdego w promieniu 5m.
A wystarczyło by obniżyć dmg takiej tuby aby nie zabijała na hit, ewentualnie przy trafieniu bezpośrednim.
I taki ktoś by nie latał z tubą bo zanim by strzelił drugi raz to by nie żył.
Używało by się tylko do dobicia postrzelonego przeciwnika, który się chowa itp.
Niech nie gadają głupot skoro robią co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 19:27, Graffis napisał:

> [m-G.]
> Może z 30% to ludzie, którzy grają normalnie i na poziomie.
Wyzywanie i obrażanie ludzi indywidualnie lub całymi grupami to dla ciebie jakaś rozrywka.
Trzeci jednostopniowy degrad z tego powodu - ostatni, bo kolejne wykroczenia będą
karane jeszcze surowiej.

Nie, nie znajduję żadnej lubieżnej przyjemności w obrażaniu innych. Czy to pojedynczo czy tym bardziej grupowo.
A nawet nie lubię innych obrażać i nie miałem takiego zamiaru.
Zresztą nie wydaje mi się abym kogoś obraził.
Stwierdzenie że 30% gra normalnie nie jest chyba obrazą dla tych pozostałych 70% bo nawet tutaj trudno wskazać dla kogo byłaby konkretnie ;)
Po prostu wyrażam swoje zdanie konkretnie, tylko niekiedy stoi to w sprzeczności z ugłaskaną publiczną opinią.
I to tyle w temacie.
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Chociaż widzę, że niektórzy nie do końca załapali co miałem na myśli pisząc tego posta.
PS
Jeszcze jeden fakt z mojej "CoDowej kariery", który mógł wpłynąć nieco na moją opinię o ludziach grających w tą serię. Jeśli po 320h grania jakiś cheater ot tak po prostu usuwa mi z miejsca cały postęp i wszędzie widzę same 0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0 i twórcy nic nie robią z takimi ludźmi. A dokładniej to ci ludzie robią co chcą przez co taka gra parę miesięcy po premierze robi się niegrywalna to coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja z tubą nie latam , bo uważam że czas przeładowania i dwa strzały to i tak pewna recepta na śmierć. Gdyby ta broń nie zabijała na jednego hita to równie dobrze mogliby ja wywalić z gry. Ja gram obecne w BO II I na niektórych mapach kampienie na respa przez ściany jest jak codzienność. I jest to wada gry która na to pozwala. Jednak jak ktoś campi normalnie to jakoś nie widzę z tym problemu, Robi z siebie łatwy cel.
Ale pomijając fakt że pewne style gry mnie drażnią , to poza campieniem na respa nie narzekam na całą resztę zachowań ( co innego że gra bez resp prota to dziwna gra) . Jedynym zachowaniem na jakie narzekam to ludzie tacy jak ty. Pytam więc ciebie jako mej wyroczni jaki styl gry jest jedyny i słuszny? Bądź mi mentorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować