Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kevin Spacey dzieli się wrażeniami z tworzenia postaci Jonathana Ironsa z Call of Duty

28 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2014 o 17:37, ZwireQQ napisał:

Polubiłem Kevina właśnie za rolę w House of Cards i tylko dla niego ściągne nowe Call
of Duty żeby pograć w singla.


Fajnie, miłego ściągania. Niestety na tym forum nie pochwalisz się już wrażeniami. Ban za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W House of Cards Spacey zagrał świetnie, dorzucić można jeszcze kilka jego dobrych ról w filmach. Ludzie, którzy go wcześniej nie kojarzyli najwyraźniej zupełnie nie interesują się filmem, ale nawet wtedy ciężko go nie zauważyć na ekranie, chociażby w reklamie pewnego banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polubiłem Kevina właśnie za rolę w House of Cards i tylko dla niego ściągne nowe
> Call
> > of Duty żeby pograć w singla.
>
> Fajnie, miłego ściągania. Niestety na tym forum nie pochwalisz się już wrażeniami. Ban
>
za piractwo.
>
Może miał na myśli wersje cyfrową?;p
Zapewne nie ale mimo wszystko ban nieco za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 20:00, Diakon22 napisał:

Może miał na myśli wersje cyfrową?;p
Zapewne nie ale mimo wszystko ban nieco za szybko.


W świecie gier komputerowych przyjęło się, że słowo ściągnąć oznacza pobranie pirackiej wersji, nawet w przypadku wersji cyfrowych mówi się o kupowaniu. Równie dobrze można mieć na myśli ściągnięcie gry ze sklepowej półki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2014 o 20:00, Diakon22 napisał:

Może miał na myśli wersje cyfrową?;p

Była już o tym dyskusja, ale w tym kontekście nie mam wątpliwości. Jak się użytkownik będzie chciał tłumaczyć to się zgłosi. :P

"Kim jest Kevin Spacey?" Serio? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Może miał na myśli wersje cyfrową?;p
> Była już o tym dyskusja, ale w tym kontekście nie mam wątpliwości. Jak się użytkownik
> będzie chciał tłumaczyć to się zgłosi. :P
>
> "Kim jest Kevin Spacey?" Serio? :P

Z tekstu wynika, że Kevin mówił sam o sobie, tak jak mu się wydaje, że postrzegają go gracze. Facet jest po prostu zbyt skromny;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dawanie bana za to ze ktos stwierdzil iz sciagnie gre jest zle. Po pierwsze mamy wolnosc slowa a on nikogo nie obrazil.
Po drugie w momencie gdy pisal te slowa nie sciagnal jeszcze wymienionej gry zatem co.. mamy "Raport mniejszosci"...? Skazuje sie kogos za czyn ktorego jeszcze nie popelnil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Fajnie, miłego ściągania. Niestety na tym forum nie pochwalisz się już wrażeniami.
> Ban
> >
za piractwo.
> >
> Może miał na myśli wersje cyfrową?;p
> Zapewne nie ale mimo wszystko ban nieco za szybko.

To przez te 99 w nicku :P

[hejt]A tej marketingowej kupy nie kupię nigdy. Mogliby nawet wziąć moich ulubionych aktorów czy poprosić muzyków o ścieżkę dźwiękowa i bez szans. Ta gra nic sobą nie oferuje i ma największą rzeszę fanboyów jaką widziałem, którzy kupują wszystkie CoDy i DLC do nich jak leci. To jest chore.[/hejt]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 21:31, CDRV napisał:

Moim zdaniem dawanie bana za to ze ktos stwierdzil iz sciagnie gre jest zle. Po pierwsze
mamy wolnosc slowa a on nikogo nie obrazil.
Po drugie w momencie gdy pisal te slowa nie sciagnal jeszcze wymienionej gry zatem co..
mamy "Raport mniejszosci"...? Skazuje sie kogos za czyn ktorego jeszcze nie popelnil?


Moderatorzy Gram.pl są bardzo wrażliwi na punkcie piractwa. Pamiętam jeszcze jak kiedyś koleś dostał bana za piractwo, bo sobie zażartował i pomimo tego, że napisał na końcu posta, że to tylko żart, to i tak dostał bana, bo mod nawet nie przeczytał jego spamu do końca. Więc... No cóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Moim zdaniem dawanie bana za to ze ktos stwierdzil iz sciagnie gre jest zle. Po
> pierwsze
> > mamy wolnosc slowa a on nikogo nie obrazil.
> > Po drugie w momencie gdy pisal te slowa nie sciagnal jeszcze wymienionej gry zatem
> co..
> > mamy "Raport mniejszosci"...? Skazuje sie kogos za czyn ktorego jeszcze nie popelnil?
>
> >
>
> Moderatorzy Gram.pl są bardzo wrażliwi na punkcie piractwa. Pamiętam jeszcze jak kiedyś
> koleś dostał bana za piractwo, bo sobie zażartował i pomimo tego, że napisał na końcu
> posta, że to tylko żart, to i tak dostał bana, bo mod nawet nie przeczytał jego spamu
> do końca. Więc... No cóż :P

to się nazywa, nieważne co napisał ktoś tam, ważne, że ja mam rację, jeśli nie mam racji patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja rozumiem, że możecie mieć swoje zdanie, ale jeśli chcecie się już nim podzielić proponuję przenieść się do odpowiedniego wątku. Podpowiem, że to nie jest ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że Spacey ze zwiastuna zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Nie wiem jak inni, ale jak się patrzyło na tego gościa i jak słuchało się jego kwestii, to jak słowo daję chce się nim być i nie ma znaczenia, że to kawał skur...kowańca :) i pewnie jak nieszczęśnik banowany - nie ściągnę tylko kupię tą gierkę tylko po to żeby zobaczyć Ironsa, bo samego CoD jakoś nie szczególnie lubię..

BTW - co do ściągania - będziecie ściągać 50 GB - SERIO ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze przyznam, że Spacey ze zwiastuna zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Nie wiem
> jak inni, ale jak się patrzyło na tego gościa i jak słuchało się jego kwestii, to jak
> słowo daję chce się nim być i nie ma znaczenia, że to kawał skur...kowańca :) i pewnie
> jak nieszczęśnik banowany - nie ściągnę tylko kupię tą gierkę tylko po to żeby zobaczyć
> Ironsa, bo samego CoD jakoś nie szczególnie lubię..
>
> BTW - co do ściągania - będziecie ściągać 50 GB - SERIO ?!?

No niestety, nawet steam nie wysyla plytek z gra, wiec 44gb nawet uczciwie kupujacy musza sciagnac ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować