Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kevin Spacey dzieli się wrażeniami z tworzenia postaci Jonathana Ironsa z Call of Duty

28 postów w tym temacie

> > Moim zdaniem dawanie bana za to ze ktos stwierdzil iz sciagnie gre jest zle. Po
> pierwsze
> > mamy wolnosc slowa a on nikogo nie obrazil.
> > Po drugie w momencie gdy pisal te slowa nie sciagnal jeszcze wymienionej gry zatem
> co..
> > mamy "Raport mniejszosci"...? Skazuje sie kogos za czyn ktorego jeszcze nie popelnil?
>
> >
>
> Moderatorzy Gram.pl są bardzo wrażliwi na punkcie piractwa. Pamiętam jeszcze jak kiedyś
> koleś dostał bana za piractwo, bo sobie zażartował i pomimo tego, że napisał na końcu
> posta, że to tylko żart, to i tak dostał bana, bo mod nawet nie przeczytał jego spamu
> do końca. Więc... No cóż :P

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2014 o 10:11, HamadaMasatoshi napisał:

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Proszenie się skończyło. Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polubiłem Kevina właśnie za rolę w House of Cards i tylko dla niego ściągne nowe
> Call
> > of Duty żeby pograć w singla.
>
> Fajnie, miłego ściągania. Niestety na tym forum nie pochwalisz się już wrażeniami. Ban
>
za piractwo.
>
Nie żebym był hejterem, ale przypadkiem nie można tej gry ściągnąć z jakiejś platformy typu Origin lub Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 01:42, Kettger napisał:

Zastanawiałem się skąd ja go kojarzę. Już wiem - z reklam BZ WBK. :D


Smutne. Bo powinieneś go kojarzyć z filmów takich jak "Podejrzani", "Tajemnice LA", "American Beauty", "K-Pax" czy "Glengarry Glen Ross". Chociaż kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, ja rozumiem, że możecie mieć swoje zdanie, ale jeśli chcecie się już nim podzielić
> proponuję przenieść się do odpowiedniego wątku. Podpowiem, że to nie jest ten
> wątek.
do 24 godzin może ściągać co mu się podoba, beż żadnych konsekwencji wiec ban nie uzasadniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 23:44, House815 napisał:

do 24 godzin może ściągać co mu się podoba, beż żadnych konsekwencji wiec ban nie uzasadniony


Podaj nam paragraf z tym przepisem. Podpowiem ci - taki nie istnieje. Ściągać możesz sobie legalnie w Polsce muzykę, filmy, ebooki itp. Gry są podpięte pod inne przepisy a 24h to mit z dupska wzięty. Sam ban - z czapy (sam całe życie w kontekście swoich gier steam piszę ściągam), ale nie pierwszy i nie ostatni. Natomiast Spacey w HOC złapał by oskara gdyby takowe za seriale dawali. Zapewne w nowym CODzie będzie jedynym elementem wartym zagrania w ten tytuł, bo gameplay wygląda biednie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować