Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft spodziewa się zbyt wielu gier jesienią 2015. Może celowo przesuwać premiery.

10 postów w tym temacie

Mam dla nich propozycje - niech przesuną na grudzień tego roku :), bo póki co nie ma naprawdę mocnych tytułów, zresztą podobnie na PS4. Powinien być porządnie zrobiony MMORPG, Action, wyścigi-sim, FPS-y. Na razie grą na poziomie jest jedynie Forza 5, wkrótce będzie przez wielu już ograne GTA V... Ale nadal to co te konsole oferują jest nieadekwatne do ceny i co nie napawa optymizmem poziomu sprzedaży. Sprzedają się miliony, lepiej niż przewidywano, a jakości tam niestety nie ma na sensownym poziomie i to może tylko powodować wydanie kolejnych niedorobionych produkcji, które absolutnie nie przystają do tego czym miały wg twórców być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1 chyba przespałeś październik ...co do konsoli Sony to się zgadzam - nie ma nic... ale na XO wyszła FH2, Sunset Overdrive, KI season 2 a za kilka dni Halo THCC także jest w co grać- do tego dochodzi kupa multiplatform...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 18:00, maxankazuya napisał:

@1 chyba przespałeś październik ...co do konsoli Sony to się zgadzam - nie ma nic...
ale na XO wyszła FH2, Sunset Overdrive, KI season 2 a za kilka dni Halo THCC także jest
w co grać- do tego dochodzi kupa multiplatform...

Sunset Overdrive w ogóle mnie nie rusza, tak jak i odgrzewanie Halo. Co innego zapowiedziana na przyszły rok 5-tka. Arcade wyścigi pokroju FH 2 to też nic specjalnego wg mnie. Jeśli wyścigi to jak najbardziej sim i tak jak pisałem - FM5 to kawał świetnej gry dla której na ten moment nie ma konkurencji, może C.A.R.S. taką będzie. Multiplatformy akurat przemawiają na korzyść PS4, bo tam dostajemy je w lepszej jakości, a ja tu mówię o exclusive''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Nie wydamy Alana Wake''a na PC''
''Nie wydamy Ryse na PC'' (a tu jeszcze Crytek zostawia sobie furtke na inne platformy tez)
''Rise of Tomb Raider to exclusive na X-One''

Naprawde ktos jeszcze wierzy w ZAPOWIEDZI MS dot. gier, ktore najwyrazniej nie maja pokrycia w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ''Nie wydamy Alana Wake''a na PC''
> ''Nie wydamy Ryse na PC'' (a tu jeszcze Crytek zostawia sobie furtke na inne platformy
> tez)
> ''Rise of Tomb Raider to exclusive na X-One''
>
> Naprawde ktos jeszcze wierzy w ZAPOWIEDZI MS dot. gier, ktore najwyrazniej nie maja pokrycia
> w rzeczywistosci?

Rockstar też mówił, że nie ma planów wydania GTA V na next-geny i PC. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 18:08, Piotrek_K napisał:

Naprawde ktos jeszcze wierzy w ZAPOWIEDZI MS dot. gier, ktore najwyrazniej nie maja pokrycia
w rzeczywistosci?


Dziwię się, że ktokolwiek jakiejkolwiek firmie wierzy w cokolwiek co ona powie. Szczególnie w tej branży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to Rockstar mowil cos w stylu ''skupiamy sie obecnie na wersjach PS3/X-360 i nie mamy na razie planow wydania tej gry na inne platformy'', a nie ''nie wydamy tego na PC'' czy tez ''GTA5 to gra TYLKO na PS3/X360'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2015 roku na jesień póki co mało gier wychodzi, chociaż trzeba doliczyć nowego CoD''a jak co roku, NFS''a którego zapowiadano już w zeszłym roku na 2015 rok więc faktycznie może być tłoczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla nich inny pomysł, wrzućcie wszystko i zobaczcie co przeżyje, a resztę śmieci do kosza. Tak właśnie wydawcy ograniczają nasze prawo do głosowania portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować