Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Evolve - wrażenia z wersji alfa na PC

15 postów w tym temacie

Kamil Ostrowski

Chociaż alfę Evolve udostępniono w kiepskim dla nas momencie, bo akurat w trakcie świąt, to nie mogliśmy sobie odpuścić sprawdzenia tej gry. Wspólnie spędziliśmy parę godzin goniąc potwora, albo samemu potworząc. Jakie wrażenia?

Przeczytaj cały tekst "Evolve - wrażenia z wersji alfa na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nie widzę tej gry w kategorii AAA. Raczej coś z półki 50zł albo f2p.

Mam podobne odczucia, mi się już powoli gra nudzi a spędziłem w niej 4 godziny.

Osobiście uważam że lokacje w ludzkich miastach coś "ala godzilla" byłyby kwintesencją tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mniw optymalizacja jest wyśmienita. Na moim intelu i4 i z 4 GB ramu szło płynnie na najniższych, z lekko zmniejszoną rozdzielczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędów, optymalizacji i innych technicznych spraw nie ma co się czepiać bo to dopiero wersja alpha. To co mi się nie podoba to to, że jak nie ma zgranego teamu albo medyk jest bardzo słaby to Łowcy nie mają szans, chyba, że Potwór totalnie zlami albo będzie miał koszmarnego pecha. Generalnie rozgrywka nie jest zbyt ciekawa ani wciągająca na niskich poziomach gdzie ludzie ganiają się na pałę beż żadnej taktyki. Bez znajomych na czacie głosowym nie nawet co do tej gry podchodzić. Aczkolwiek czasem można naprawdę świetnie się bawić, grafika jest świetna a u Potwora czuć moc. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się wg pograliście. Ja ściągałem Alfę cały dzień, choć z rana gdy zacząłem, miało trwać to tylko 3 godziny. chyba wszyscy ustawili sobie pobieranie na czas gdy będą na cmentarzach ...
Ściągnąłem, zainstalowałem i .... nic. Gra nie chciała mi się uruchomić. Próbowałem na 2 różnych sterownikach. Starałem się ją uruchomić przez kilka dni, ale cały czas było tak samo.
To samo miałem z Betą Battlefielda 4.

GF Zotac GTX 760
C2D E8400
4x2GB 800 DDR2
2x500GB
Win 7 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tego kręcenia nosami (: Gra wnosi powiew świeżości do dość mocno wyeksploatowanego tematu FPS. Wygląda świetnie, gameplay jest bardzo przyjazny a gra - jeżeli obie strony wiedzą co robić daje bardzo dużo frajdy.

Wiadomo, jeżeli trafiamy na "monster''a" który nie wie co robić lub łowcę "pchamy bezmyślnie do przodu" a''la CoD to jest beznadziejnie i frustrująco - ale tak jest chyba w każdej grze.

Weźcie też pod uwagę, że była to ALPHA. Logiczne, że dojdą nowe mapy, usprawnią jeszcze wiele rzeczy i będzie to moim zdaniem jeden z pretendentów do Gry Roku 2015 (po za naszym Wieśkiem ;) ). Wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając gameplaye nie da się nie odnieść wrażenia, że rozgrywka jest momentami skrajnie chaotyczna i bynajmniej nie ma nic wspólnego z "taktyką". Śmiem twierdzić, że to się nie zmieni po premierze, bo warunki dyktuje osoba wcielająca się w potwora, nie zaś łowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałam niezłą frajdę grając Evolve, nie narzekam. Jestem bardzo ciekawa, jak gra będzie się prezentować po jej ukończeniu, z wszystkimi postaciami, mapami i trybami rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia są wyjątkowo pozytywne, niezła optymalizacja, choć śnieg potrafił zabić czasem nawet mojego GTX 970, więc jest jeszcze miejsce na poprawę na pewno. Sam gameplay.. wyśmienity. Niestety problem jest że gra wymaga kooperacji i komunikacji.
Jako że nigdy nie miałem problemów z używaniem mica w grze z obcymi, tu nawet sensownie udawało się grać z randomami, ale gra na prawdę rozkwitała z 3ką znajomych.
Ale i tak największy fun mieliśmy jak graliśmy całą 5tka (zajeło to godzinę ale się udało)
Nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować