Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 roku w przeglądzie Game Informera

26 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Uznawany za najbardziej prestiżowy w branży gier magazyn Game Informer opublikował dziesiątkę najbardziej wyczekiwanych tytułów przyszłego roku. Na samym szczycie listy znalazł się polski Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 roku w przeglądzie Game Informera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej oczekiwana przez redaktorów, ale czy przez konsumentów? ;p
po zajebistej jedynce i przezajebistej dwójce... tak, trójka na pewno będzie do bani. w ogóle na nią nie czekam. nikt na to nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 12:25, Kadaj napisał:

Najbardziej oczekiwana przez redaktorów, ale czy przez konsumentów? ;p


Damn, z rozbiegu odpowiedziałem Tobie zamiast koledze jasnygwint...
Ale masz rację. Pytanie na ile gracze na świecie będę wydawać kaskę na W3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 12:32, jasnygwint napisał:

po zajebistej jedynce i przezajebistej dwójce... tak, trójka na pewno będzie do bani.
w ogóle na nią nie czekam. nikt na to nie czeka.


Sądzę, że Kadajowi nie chodziło o Polaków, tylko o resztę świata oraz to jak te oczekiwania się przełożą na faktyczną sprzedaż gry.
Bo to, że redaktorzy z GI sobie czekają to jedno, ale czy gra sprzeda się w wielu milionach egzemplarzy to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak:P A to już bezpośrednio zależy od tego jaki hype zdoła nakręcić marketing CDP :P
W obecnych czasach niestety gra sama się nie broni:P
Ale sam czekam i rozważam zakup dla wieśka ps4 (bo nie wiem czy mi na laptopie pójdzie:P ) .
Większość moich kolegów też na wieśka czeka i niektóre koleżanki także :P I generalnie czytając zagraniczne tytuły prasowe czy portale reszta świata też z zainteresowaniem wieśka wypatruje . Co dla mnie było zaskakujące zachód generalnie uznaje wieśka 1 za grę średnią a nawet słabą. A wieśka 2 już za pokazanie wszystkim iż można robić rpg inaczej niż bioware czy obsidian :p
Myślę że będzie dobrze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej oczekiwana przez redaktorów, ale czy przez konsumentów? ;p
Zależy, kogo masz na myśli mówiąc o konsumentach. Jeżeli tzw. "większość graczy", to nie, z pewnością Wiedźmin, jak i żaden erpeg w ogóle, nie są na szczycie ich listy wyczekiwanych tytułów. Pytanie jednak, czy jest to powód do zmartwienia? Masom do szczęścia wystarczy kolejna część Call of Duty/Battlefielda, zaś próg oczekiwań względem tych gier nie jest specjalnie wysoki - zupełnie odwrotnie jak w przypadku dowolnego erpega wydanego od początku świata. Osobiście wolę bawić się przy tytule dopieszczanym przez lata, takim, który na nowo wyznaczy standardy gatunkowe, niż przy kolejnej odsłonie tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 12:45, Shaddon napisał:

żaden erpeg w ogóle, nie są na szczycie ich listy wyczekiwanych
tytułów

A mi przychodzą do głowy przynajmniej 4 marki z potencjałem sprzedażowym >10 mln. ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak tak:P A to już bezpośrednio zależy od tego jaki hype zdoła nakręcić marketing CDP

Pierwsze miejsce na liście najbardziej oczekiwanych gier w jednym z najbardziej znanych na zachodzie pism growych to moim zdaniem całkiem nieźle nakręcony hype :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hype jest olbrzymi. Wystarczy poczytać komentarze na YT, soundcloud, na anglojęzycznych forach. Ekscytują się nawet ci, którzy nie mają pojęcia o uniwersum Wiedźmina. :) Fakt, pewnie większość graczy zachodnich zobaczy wiedźmina dopiero po recenzjach itd., ale tych, którzy już oczekują z niecierpliwością też jest dużo. :)

A ja tam i tak czekam na playboya z sesją Yennefer (tak jak przed premierą dwójki była Triss :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 14:20, Rick napisał:

A ja tam i tak czekam na playboya z sesją Yennefer (tak jak przed premierą dwójki była Triss :)).


Haha :) Myślę, że drugi raz tego nie zrobią :) Choć kto wie :)
Pamiętam jak fragment z artykułu z tamtego Playboya wykorzystałem w pracy mgr :) Moja lepsza połowa bała się, że na uczelni się wkurzą za takie źródło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2014 o 14:43, Phobos_s napisał:

Haha :) Myślę, że drugi raz tego nie zrobią :) Choć kto wie :)
Pamiętam jak fragment z artykułu z tamtego Playboya wykorzystałem w pracy mgr :) Moja
lepsza połowa bała się, że na uczelni się wkurzą za takie źródło :D

Coś ty. U mnie jeden profesor wprost mówił, że ma wszystkie talie kart jakie do tej pory wychodziły z Playboyem. ;) To normalny magazyn, wręcz wzór dla piktoriali. :)
P.S. Tez cytowałem Playboya, ale w licencjacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 14:53, Rick napisał:

Coś ty. U mnie jeden profesor wprost mówił, że ma wszystkie talie kart jakie do tej pory
wychodziły z Playboyem. ;) To normalny magazyn, wręcz wzór dla piktoriali. :)


No właśnie też jej mówiłem, że to takie samo źródło jak każde inne :) Ale wiesz, może była zazdrosna o Triss? ;P

Dnia 04.11.2014 o 14:53, Rick napisał:

P.S. Tez cytowałem Playboya, ale w licencjacie. ;)


Pisałeś licencjat o Wiedźmuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej oczekiwana przez redaktorów, ale czy przez konsumentów? ;p

Wygrał Golden Jojsticka i zgarnął ładną pulę nagród po E3 (tym i zeszłorocznym) więc raczej hype jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie czytałem tego pisma;P

I ja wam nie ujmuję że hype źle nakręcony czy coś ale to już nie ja ani wy zweryfikujemy/jecie . Tylko wyniki sprzedaży. No i o tyle dobrze że od razu na konsolach startujecie nowych , odpada wam sporo pirackiej plagi na pc (w sensie że na konsolkach go nie będzie):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 15:08, Phobos_s napisał:

Pisałeś licencjat o Wiedźmuchu? :)

Między innymi. O grach. "Wpływ gier komputerowych na rozwój nowych mediów. Analiza na przykładzie serii Tomb Raider". :)W ostatnim rozdziale miałem zdjęcia modelek, które "były" Larą Croft. ;) Ale trochę odbiegamy od tematu. ;)

Mam nadzieję, że w okresie świątecznym/na początku roku "maszyna propagandowa" wiedźmina rozkręci się na dobre. :) Niektórym to przeszkadza, ja tam lubię widzieć Geralta w lodówce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhaah zaraz pójdzie downgrade grafiki ( który swoją drogą już jest widoczny w porównaniu do pierwszych prezentacji ) + do tego solidna dawka bugów i się skończy pompowanie balonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować