Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 roku w przeglądzie Game Informera

26 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2014 o 15:25, LeeL napisał:

Hahahahhaah zaraz pójdzie downgrade grafiki ( który swoją drogą już jest widoczny w porównaniu
do pierwszych prezentacji ) + do tego solidna dawka bugów i się skończy pompowanie balonika.



Raz że grafika nie jest najważniejsza w grach (przynajmniej dla mnie) po drugie poprzednie WIeśki nie cierpiały na nadmiar bugów więc skąd taki wniosek. I tak dodanie hahaha przed treścią postu zawsze podnosi jego wartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 15:27, Ponury666 napisał:

Raz że grafika nie jest najważniejsza w grach

Co nie zmienia faktu że downgrade jest. Twoje prywatne zdanie nie ma tutaj nic do rzeczy

Dnia 04.11.2014 o 15:27, Ponury666 napisał:

WIeśki nie cierpiały na nadmiar bugów więc skąd taki wniosek.

Poprzednie wieśki o ile mi wiadomo nie miały tak otwartego świata, z którymi zresztą ich twórcy mają doświadczenie bliskie zeru( porównaj skalę projektu poprzednich wieśków a trójki). I tak przeczytanie ze zrozumieniem posta na który się odpowiada pomaga nie wypisywać kompletnych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2014 o 15:53, LeeL napisał:

Co nie zmienia faktu że downgrade jest. Twoje prywatne zdanie nie ma tutaj nic do rzeczy


Jakoś go nie widzę, poza tym lepiej zrobić downgrade, by więcej graczy mogło odpalić Wieśka 3 w zadowalających warunkach (sam kupuję w lutym kompa specjalnie dla W3 i przyszłych gier) niż podbijać dalej grafikę, by mogło to odpalić w ultra 1% PCtowców na świecie.
Tak, tak, wiem, pewnie masz kompa gotowego na 4k i tekstury 2056p od pięciu lat, tylko te złe konsole i niebogaci PCtowcy z GTX 560 Ti Ci psują marzenia...

Dnia 04.11.2014 o 15:53, LeeL napisał:

> WIeśki nie cierpiały na nadmiar bugów więc skąd taki wniosek.
Poprzednie wieśki o ile mi wiadomo nie miały tak otwartego świata, z którymi zresztą
ich twórcy mają doświadczenie bliskie zeru( porównaj skalę projektu poprzednich wieśków
a trójki). I tak przeczytanie ze zrozumieniem posta na który się odpowiada pomaga nie
wypisywać kompletnych bzdur


Widzę tutaj pewien paradoks: nie mają doświadczenia, więc lepiej, by nie robili żadnej gry na tym polu, by nie zyskać doświadczenia i nie móc dalej robić gier... oh, wait. To tak nie może działać. Doświadczenie kiedyś trzeba zdobyć, a nie zdobywa się je zabijając mobki na safari. Zaczęli od dużego projektu jakim jest Wiedźmin 3 - i to będzie ich startowe doświadczenie. Zobaczymy jak wyjdzie. Czy bugi będą? Pewnie tak, to duży projekt, a nawet "fachowcy" jak Rockstar lub Obsidian (taaa...) nie uniknęli kwiatków w GTA V albo Skyrimie (latające mamuty, katapulty olbrzymów).

Jakąś dozę wyrozumiałości trzeba przyjąć - nienawidzę, kiedy kochani klienci mają postawę typowo roszczeniową (ja płacę więc traktuj mnie jak KRÓLA, o!), jakby w ich żyłach płynęła co najmniej krew Czartoryskich i Batorego. Wszyscy jesteśmy ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi będą i w wersji 1.0 przypuszczam, że będzie ich całkiem sporo. Grunt by nie były to bugi związane ze stabilnym działaniem i błędy, które uniemożliwiają ukończenie questów. Tak czy siak osoby, które chcą zagrać w mniej zarobaczoną wersję, powinny po prostu poczekać co najmniej kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie karmił T:P

A co do bugów , i innych rzeczy nie cierpię ludzi ,,wyroczni" wieszczących rychłą zgubę. Tacy malkontenci istnieją od dawna , i fakt że raz na jakiś czas mają rację (bo nie 100 prc projektów jest udana:P ) jeszcze bardziej ich podsyca. Zresztą jak ktoś stosuje argumenty ad personam to ...hmmm nie jest wart dyskusji z nim. Tak btw. bugi w ES i GTA 5 nie przeszkadzały aż nadto (natomiast którąś poprawką niszczącą savy rocstar przegiął ostro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi były i będą. Grunt, żeby wersja wysłana do sklepów nie zawierała ich tyle, że to aż śmieszne (patrz: Rome II: TW) i żeby twórcy sukcesywnie udostępniali patche. Co do pierwszego, to mam nadzieję, że im się uda, choć projekt jest duży, a co do drugiego to jestem pewny, że tak będzie. :P Będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować