Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rezerwuje nazwę „Eye of Azshara”

10 postów w tym temacie

Chyba panowie dawno nie graliscie w WoW-a co? Azshara moze faktycznie sie kojarzyc glownie z nagami, jednak nic bardziej mylnego. Jest to strefa w ktorej mamy glownie doczynienia wlasnie z goblinami :)

Swoja droga, wydaje mi sie ze ten hipotetyczny dodatek bedzie sie bardziej wiazal z krolowa Azshara, a nie z kraina Azshara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azshara - ta strefa istniała od początku WoWa. Znajduje się ona na północ od Orgrimmaru, a od Cataclysmu jest krainą należącą do goblinów. Czy na pewno mówimy o tej samej grze?

http://wowpedia.org/Azshara

Fakt, nazwa krainy pochodzi od królowej elfów Azshary i wydaje mi się, że nazwa dodatku byłaby trochę niefortunna, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to ma związek z WoWem, nie z HSem. Gdy wydawano Curse of Naxxramas to Blizzard nie zaklepywał sobie do tej nazwy trademarka, czemu mieliby więc robić to teraz? Poza tym jak już wygrzebano na mmochampion, trademark Hearthstone''a nie wspomina nic o płytach CD (logiczne), tymczasem w przypadku Eye of Azshara taki zapis występuje.

Ale dodatek do HSa też na pewno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to będzie następny dodatek do WoW''a. Blizz już kilkakrotnie twierdził, że zabrali się za niego w trakcie prac nad WoD''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować