Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do Lords of the Fallen już dostępny

8 postów w tym temacie

Zaawansowane ustawienia ekranu... Ok czyli wcześniej trzeba było co włączenie gry ustawiać kilka rzeczy na nowo? Profesjonalizm pełną gębą pogratulować deweloperowi... Jeszcze nie grałem, bo tak jakoś wyszło, ale na pewno pogram no i sama gra droga nie jest więc myślę, że będzie warto... po tych wszystkich update :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB - chodzi zapewne o to, że wcześniej po ustawieniu opcji graficznych gra nie wymagała ponownego restartu i z tego powodu pojawiały się problemy z grafiką. Teraz już na nowo są ładowane ustawione opcje po ponownym uruchomieniu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że tej gry nie idzie nigdzie kupić w edycji cyfrowej (nie licze steam bo tam kosztuje 200zł oraz sklepów typu keye . pl)
Wszędzie limit się wyczerpał i czekają na nowe klucze. Czy ta gra serio jest tak rozchwytywana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 18:03, Skwaru84 napisał:

Najlepsze jest to, że tej gry nie idzie nigdzie kupić w edycji cyfrowej (nie licze steam
bo tam kosztuje 200zł oraz sklepów typu keye . pl)
Wszędzie limit się wyczerpał i czekają na nowe klucze. Czy ta gra serio jest tak rozchwytywana??

Chcesz przepłacać za sam klucz ? Widziałem w empiku pudełkową wersje za 89,99 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio dzisiaj w empiku widziałem edycje limitowane z DLC za 99 zł w wersji na PC. Według mnie póki jeszcze cyfrowe wersje nie zmiotą ze sklepów wersji pudełkowych to będę kupował tylko i wyłącznie boxy. Przynajmniej wiem że mam grę jak mi już na nią miejsca na półce brakuje:P Co do samych poprawek to dobrze że deweloperzy łatają jakieś niedoróbki w grze bo to oznacza że chcą dopracować swój produkt i przede wszystkim nie zostawili go od razu po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro są niedostępne, to znaczy że rozeszły się jak "ciepłe bułeczki":) Ale lepiej przejść się do sklepu, tak jak mówi @Faret do empiku, oni chyba najlepsze ceny mają.
Doskonale się firma spisuje, bo szybko reaguje na wszelakie problemy z grą. Chcąc pewnie, żeby żadnego kwasu nie było. W końcu to ich perełka więc muszą o nią dbać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się dorwać kluczyk za 99zł :). Pudełek mam już dużo i kupuje tylko gry na których mi zależy w wersjach pudełkowych. Ewentualnie kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować