Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2005 o 16:46, Piotrek K. napisał:

A z polskiej mysli technicznej nie mozna sprobowac, tylko od razu za Skype''a sie brac ;P?? W komunikatorze Tlen.pl wideokonferencje
sa w koncu dostepne :)


Niestety nieznam nikogo kto ma Tlen. ... to czy przez Skype można też videokonferencję ? A jak to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:20, Grizzly. napisał:

to czy przez Skype można też videokonferencję ? A jak to jak ?

Sa odpowiednie wtyczki do tego.

Albo vSKYPE (na razie chyba tylko beta) ==>> http://www.internetstandard.pl/ftp/7177/vSkype%200.1.1.688%20Beta.html
Albo Video4Skype(tez chyba tylko beta) ==>> http://skype.wiadomosc.info/index.php?s=&mod=catalog&rid=3114

Najlepiej wygooglac nazwe i znalezc najnowsza wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie takiej natury... w jakim komunikatorze ogolnodostepnym najlepiej zostal rozwiazany problem videokonferencji, chodzi mi o najlepszy odbior ( yahoo, msn, skype, czy jeszcze inne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Gadu-Gadu 7.0 archwizowane są wysłane smsy?W gg 6.0 wszystko razem było w zakładce Archwium a tutaj nic oprócz rozmów nie ma :( Mam Win XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że w sieci jest program, który dodatkowo szyfruje hasło GG zabezpieczając je przed dostępnymi w sieci ''''łamaczami''''. Programik ten zwie się Unki-Gadu jednak nie mogę znaleźdź aktywnego linka. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega z którym mieszkam odpalił sobie jakiś link z gg - na moich oczach rozłożyło mu kompa w jakieś 15 sekund, mimo że miał aktualnego nortona :] nice xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można w gg zrobić jakieś zakładki ? Bo by mi się bardzo przydały, bo ostatnio poznałem dużo nowych graczy z gram.pl i bym sobie zrobił zakładkę albo grupę gram.pl . I wogóle mam burdel bo mam coś ze 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:59, Puszkin napisał:

Ludzie ja wam dobrze radzę przeżućcie się na TLEN ;] też można z tego na gg wejść a jest ogólnie
lepiej więcej opcji :]


Zalezy od przyzwyczajenia, jesli ktos kozysta wiele lat z gg ciezko bedzie mu sie przezucic na nieznany program o nawet moze wiekszej ilosci funkcji ktora mozliwie nie bedzie mu nigdy potrzebna!
Ja mam gg wiele lat, kiedys probowalem sie przezucic na Tlen i po paru dniach zrezygnowalem bo to nie to....
Przyzwyczajenie odgrywa wielka role ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Mam taki problem co moze byc przyczyna, ze gg od pewnego momentu chodzi mi jakbym mial zawirusowany komputer, a nie mam i inne programy chodza normalnie jak wczesniej. Zrobilo mi sie to dzisiaj a wczesniej nic nie zrobilem. Objawy sa takie, ze jak cos pisze to przez pare sekund nie widac tego tekstu, pozniej sie pojawia i jak wciskam enter to czekam pare sekund by go wyslalo. Wogole caly program mozolnie chodzi. Nic praktycznie nie zrobilem odpalilem GG jak zwykle a tu taki ZONK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 20:58, Przestrzeń napisał:

Mam problem z gg nie chce mi się zrobic żeby być dostepny nie wiem dlaczego i z jakiego powodu.


heh, ja też tak miałem przed chwilą, dzisiaj co jakiś czas mnie rozłącza, może spory ruch na GG jest teraz i nie zawsze przez to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:02, Przestrzeń napisał:

Kurde to ty masz lepiej bo ja n emoge się wogule zalogować jestem cały czas niedostępny.

No to faktycznie masz problemy. A nie możesz po prostu zainstalować innego komunikatora? Tlen, AQQ, Konnekt, Miranda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszalem róne ploty np. że są podglądane rozmowy... że może właścicil sieci osiedlowej itp... Ale ja się tym nie przejmuje :)
A co do wirusów to nigdy przez gg nie miałem .. chyba że ktoś mi jakiś plik zarażony wysyłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować