Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 21:06, Przestrzeń napisał:

Chyba jednak nie zainstaluje inego komunikatora ponieważ Gadu-Gadu jest najbardziej powrzechnym
komunikatorem a nie jakie tlen itp.


Taki konnekt - ma w sobie gg i ja bbera, czyli w zasadzie wszystkie komunikatory świata.


Polecam => www.konnekt.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:59, Puszkin napisał:

Ludzie ja wam dobrze radzę przeżućcie się na TLEN ;] też można z tego na gg wejść a jest ogólnie
lepiej więcej opcji :]


Tlen to tylko "zepsuty" Jabber - pozbawiony s2s. IMHO żaden polski komunikator nie nadaje się do użytku - za chlubnym wyjątkiem Kadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:09, Przestrzeń napisał:

czy ktoś może zna przyczyne tego że gg nie chce mi sie uruchomi zalogować. Prosze o pomoc.

Ale przez Tlena, AQQ (ja używam - bardzo dobry), Mirandę etc. możesz obsługiwać znajomych z GG i oprócz tego gadać z kumplami z sieci macierzystej danego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie gg to wielki syf, nie bardzo mi sie chce zmieniac na tlena, a najbardziej wkurzający mnie problem w gg to ze jak dostaje wiadomosc od kolezanki to czasem sie zacina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:08, Keroth napisał:

> Chyba jednak nie zainstaluje inego komunikatora ponieważ Gadu-Gadu jest najbardziej powrzechnym

> komunikatorem a nie jakie tlen itp.

Taki konnekt - ma w sobie gg i ja bbera, czyli w zasadzie wszystkie komunikatory świata.


Polecam => www.konnekt.info



Ja także popieram ! Dzięki temu możecie obsługiwać GG , Tlen i Jabber (to jest wbudowane) a poprzez transporty z np. chrome.pl możecie mieć konta na : MSN,AIM,YAHOO!,ICQ no i GG , Tlen ale po co nam transporty GG i Tlena skoro mamy je wbudowane. Do Konnekta jest stworzone wiele wtyczek. Polecam go ! Jest stabilny ! Nie przycina się gdy ktoś wysyła ci multum wiadomości. Jest do niego tworzone wiele przydatnych wtyczek i styli (osobiście polecam styl SilverCristal (autorstwa Rabena) oraz emotikony ePlus (autorstwa Benassiego) .
Po więcej dodatków zapraszam na komunikatory.org z którym jestem zaprzyjaźniony ;)

Co do Tlena...
Używałem go przez pewien czas. Przyznam szczerze że jest fajny. Choć wtyczka do Jabbera jest fatalna przez co nie mogłem normalnie rozmawiać ze znajomym. Ale to tylko wtyczka. Tak jak vear wspomniał. To "zepsuty" Jabber. Mimo to jest drugą po Gadu-Gadu siecią przez którą można rozmawiać.

Kadu..
Używam go na Linuxie ;) Nie jest zły przyznam jednak.

No i gwódź programu ! Gadu - Gadu
Strasznie niestabilny. Częste pady serwera. Mimo to ludzie i tak siedzą na nim. Niektórzy mają problemy z dodawaniem wtyczek. Radziłbym zmienić nazwe na Padu-Padu. Sam zrezygnowałbym już dawno z GG gdyby nie to że to główny środek komunikacji :> . Myśle jednak że nastąpi moment gdy ludzie zrozumią wreszcie że GG nie jest warte zachodu i przerzucą się na inne komunikatory.

Reasumując Polecam Konnekta ;)
Jest wolny od wszelkich reklam i nie potrzeba do niego żadnych BannerKillerów ani niczego. Na początku jest troche "ciemno" w oczach ale nie zniechęcajcie się ;). Jeśli nie wiecie co to JABBER a chcecie mieć konto na nim to na początek wystarczy wam to że macie poczte na wp.pl ! Np. taki adres : janek@wp.pl daje wam id w jabberze o nazwie : janek@jabber.wp.pl

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie przepadałem, za żadnymi komunikatorami interentowymi, tym niemniej realia XXI wieku można powiedzieć, że mnie zmusiły do korzystania z niego. Teraz w sumie nie wyobrażam sobie możliwości istenienia bez niego, nie mówię tu tylko o tym najbardziej popularnym w naszym kraju ;) Teraz śmiało mógłbym powiedzieć, że do kontaktowania się ze światem wystarczy mi e-mail i gg... Cóż to za ból gdy net nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:43, ciaputek napisał:

Instaluję gg,włączam i jak chcem z kimś porozmawiać to pokazuje się,że mogę tylko wysłać sms-a.Co
zrobić żeby gg chodziło normalnie?


Pewnie wgrałeś sobie SMS Express albo wersje GG tylko do SMS. Pobierz sobie z www.gadu-gadu.pl z innych źródeł nie warto.

Jeżeli wam nie pasuje żaden komunikator (Ni GG, Ni Tlen , Ni Konnekt) To wgrajcie sobie Javu-Javu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:58, Lisuu napisał:

> Instaluję gg,włączam i jak chcem z kimś porozmawiać to pokazuje się,że mogę tylko wysłać
sms-a.Co
> zrobić żeby gg chodziło normalnie?

Pewnie wgrałeś sobie SMS Express albo wersje GG tylko do SMS. Pobierz sobie z www.gadu-gadu.pl
z innych źródeł nie warto.

Jeżeli wam nie pasuje żaden komunikator (Ni GG, Ni Tlen , Ni Konnekt) To wgrajcie sobie Javu-Javu
xD


Ja właśnie ściągałem z www.gadugadu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:59, ciaputek napisał:

> > Instaluję gg,włączam i jak chcem z kimś porozmawiać to pokazuje się,że mogę tylko
wysłać
> sms-a.Co
> > zrobić żeby gg chodziło normalnie?
>
> Pewnie wgrałeś sobie SMS Express albo wersje GG tylko do SMS. Pobierz sobie z www.gadu-gadu.pl

> z innych źródeł nie warto.
>
> Jeżeli wam nie pasuje żaden komunikator (Ni GG, Ni Tlen , Ni Konnekt) To wgrajcie sobie
Javu-Javu
> xD

Ja właśnie ściągałem z www.gadugadu.pl


No to nie wiem co możesz mieć źle. Coś musiałeś źle pobrać albo pokręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 22:14, Tibor napisał:

Albo jak to często bywa, po poprostu błąd gg...

Możliwe.

Przypomniało mi się że w SPIKu też mi dodaje Kontakt Telefoniczny zamiast gg. :/ Ale SPIK był komunikatorem awaryjnym do rozmawiania z JABBERem więc to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak mnie strasznie denerwowało gg to zastąpiłem na okres jakiś dwu miesięcy Mirandą, która jest w sumie multikomunikatorem, ale nie za bardzo przypadł mi do gustu. I teraz ponownie męczę się z gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gg. Przy kazdym uruchamianiu wyskakuje mi blad z aplikacja gg.exe.

W rozwinieciu blad wyglada tak:

AppName: gg.exe AppVer: 6.0.0.149 ModName: gg.exe
ModVer: 6.0.0.149 Offset: 00033d0d

Probowalem przeinstalowywac program i nic. Skanowalem antywirem i tez nic... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem z jakiejs innej stronki i co? jak tylko wyłącze okno rozmowy z jakąś osobą, a ona do mnie napisze, to zawsze sie zawiesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować