Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Kiedy rozmawiamy z kimś w oknie rozmowy klikamy te dwie strzałki na dole.Rozwija nam się lista możliwości w której znajduje się między innymi opcja "zablokuj".Klikamy ją i potwierdzamy.Jeśli chcesz zablokować osobę którą masz zapisaną klikasz prawym przyciskiem na tą osobę, wybierasz opcję "zablokuj" i potwierdzasz.Żeby nie było powiem też jak odblokować:)Klikasz kontakty potem lista zablokowanych i usuwasz z listy numer osoby którą chcesz odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości wypadków nie ma żadnych problemów jednak zdarzają się przypadki że "coś się robi" (zawieszanie się czy restartowanie się systemu po zalogowaniu itp.). Wszystko wynika z tego, że nie ma jeszcze wersji napisanej dla Windows Vista. Jeśli instalujesz na Viście GG to jest to GG dla Windows XP, który ma po nieco odmienną budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem reinstalkę systemu i ściągnąłem najnowszą wersję GG. Za każdym razem gdy chce otworzyć jakiś link, pojawia się okienko Bezpieczne Gadu-Gadu i muszę czekać kilka sekund, żeby link się odpalił. Da się to jakoś wyłączyć, bo jest to dość uciążliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej macie taki problem co chwile wyłącza mi się samo gg:-/ Zmieniałem wersję na 7.7 nic nie pomogło, ciężko chce się załączyć. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:01, Carl92 napisał:

Ej macie taki problem co chwile wyłącza mi się samo gg:-/ Zmieniałem wersję na 7.7 nic nie
pomogło, ciężko chce się załączyć. Co się dzieje?

Każdemu się to dzieje. MI nie od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi tez czasami gg nie działa tak jak powinno czasami jestem na gg a tu staje sie niedostępny nie wiem przez co ni nie da sie potem włączyć przez chwile gg nie wiem czemu tak jest. Ale dalej siedze na nim i pisze sobie z róznymi ciekawymi osobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gg działa bez zarzutów. Nie "wywala" mnie, nie robię się niedostępny nawet gdy siedzę w tak zwanych godzinach szczytu. Nie wiem czym to u was jest spowodowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:18, mattex napisał:

No mi tez czasami gg nie działa tak jak powinno czasami jestem na gg a tu staje sie niedostępny
nie wiem przez co ni nie da sie potem włączyć przez chwile gg nie wiem czemu tak jest. Ale
dalej siedze na nim i pisze sobie z róznymi ciekawymi osobami:)


Różne są tego przyczyny, najczęstszą jest właśnie przeciążenie. Lub jak kto woli te godziny szczytu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:25, ko?nik napisał:

U mnie gg działa bez zarzutów. Nie "wywala" mnie, nie robię się niedostępny nawet gdy siedzę
w tak zwanych godzinach szczytu. Nie wiem czym to u was jest spowodowane ;)

Kur...cze! Nie mogę! Zaraz po napisaniu tego posta coś stało się z GG! NIE DZIAŁA! Klątwa jakaś, czy co? Jak to mówią " nie chwal dnia przed zachodem słońca"...zaraz się rozpłaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:34, ko?nik napisał:

Kur...cze! Nie mogę! Zaraz po napisaniu tego posta coś stało się z GG! NIE DZIAŁA! Klątwa jakaś,
czy co? Jak to mówią " nie chwal dnia przed zachodem słońca"...zaraz się rozpłaczę!


GG sypie się ostro od ostatnich kilku dni. A dzisiaj to chyba dłużej jestem niedostępny niż dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:36, Klimos napisał:

GG sypie się ostro od ostatnich kilku dni. A dzisiaj to chyba dłużej jestem niedostępny niż dostępny.

Ale zaraz sprawdzę, czy to wina serwerów, czy czegoś takiego, czy może będzie działało pod np. AQQ, albo tlenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować