Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Odpowiedni temacik do tego problemu :P
Kiedy nie jestem u siebie w chacie to wchodze na WebGG 2.0 i tu mam problem, bo jak się zaloguje to co chwila mnie wylogowuje. Nie wiem z jakiej przyczyny :/
U siebie jak wchodze na GG przez Konnekta to wszystko jest oki, trzyma całły dzień, noc bez żadnego "niedostępny".
Ma ktoś jakis pomysł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG to już przeżytek, mi cały czas sie wiesza, pokazuje jakiś błąd. Zmieniłem na inny program i od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ok. włączył się po 30min. Chyba przesiądę się na Tlena albo na AQQ. Bo już do gg nie mam sił albo mi ktoś włamie się na gg, albo jakieś linki z wirusami, ludzie co za dziadostwo to gg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi gg działa całkiem nieźle czasami sie tylko wyłancza i wtedy się przełączam na AQQ i jest spoko. Ogólnie to olbrzymich zastrzeżeń nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie gg hasa normalnie juz od 3 lat i nie nazekam bo jest to najlatwiejszy w obsludze i najbardziej popularny komunikator jaki widzialem wiec narazie sie przy tym czymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:22, Word up napisał:

Dałby ktoś link do programu dzięki któremu widać, że "?" jest dostępny choć ma ustawiony status
na niewidoczny:P?

Ściągnij sobie PowerGG. Wtyczka do Gadu-gadu. Pamiętam, że się klikało na osobę, potem PowerGG i dalej... właśnie nie mogę sobie przypomnieć co dalej, chyba było coś tam I.... GG.
Pamiętam też, że kiedyś kolega ściągnął sobie skórkę "MedalOfHonor" i tam chyba też było widać status niewidoczny w normalnym okienku... :)
Najlepiej sprawdź to, lub poczekaj aż ktoś jeszcze odpisze, bo nie jestem na 100% pewien, wiadomo, pamięć też czasem zawodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za każdym razem jak włączam gadu gadu, pokazuje mi się panel rejestracyjny, następnie muszę wybrać "mam swój numer", wpisać hasło i numer i dopiero mogę korzystać z gadu gadu. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo wcześniej tak nie miałem, dopiero dzisiaj wystąpił u mnie taki problem. Myślałem że to wina wersji gg, dlatego zainstalowałem starszą, ale dalej jak było tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie trzymam przy gg poniewaz jak dla mnie jest najsympatyczniejszym komunikatorem i najłatwiejszy w obsludze a pozatym mam za duzo osób na gg by to usunąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę włączyć gadu - gadu, gdy próbuję to cały czas pokazuje mi się na niedostępnym . Co robić ? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo miałem albo ktoś ci się włamał na GG, i blokuje ci dostęp. Albo to chwilowa awaria poczekaj ok. 30-40min powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:39, jcl99 napisał:

Nie mogę włączyć gadu - gadu, gdy próbuję to cały czas pokazuje mi się na niedostępnym . Co
robić ? Z góry dzięki


Czy jesteś pewny, że masz internet? Może na chwilę odłączyli go?
Chociaż skoro piszesz na forum to chyba masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ile można znosić błędy w gg... Dziś normalnie używałem. Restartuje kompa włączam i wszystkie moje ustawienia mi skasowało. Ale gorsze jest to że jak włączam to mi się pokazuje ,,Masz wiadomość w poczcie głosowej od: Doda" i to nie znika a jak klikam to mi się gg wyłącza i jakiś error pokazuje. Wersję mam najnowszą. Bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej gadu gadu mnie wnerwia a mianowicie dlatego, że od pewnego czasu mam wiadomość, że dostałem wiadomość głosową od "Doda" i zwiesza mi gg czy wie ktoś jak wyłączyć by nie mieć możliwości odebrania tego typu wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

numer TAK
komunikator NIE!

Jedyne co mnie denerwuje, to częste siadanie serwera :-/ Z komunikatora nigdy w życiu nie korzystałem więc się wypowiadał nie będę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować