Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 18:31, Mr.M napisał:

Ja korzystam od dawna z Tlena, ale wszyscy znajomi są na GG, więc przez Tlena łączę się też
z GG, eh ;/


W tym rzecz, bo i prawie wszyscy znajomi jadą na gg. Jedyna alternatywa to tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:29, Marko Pele napisał:

Taa, coś nie za bardzo mi się to podoba... Zważywszy że to już nie pierwszy raz. Jak tak dalej
pójdzie to przerzucę się na konkurencje.

Jeśli Twoi znajomi nie zrobią tego samego to nie wiele Ci to da. Ja korzystam obecnie z tlena, przez którego łączę się ze znajomymi z gg (niestety to zdecydowana większość, tylko jedna osoba na 60 na mojej liście ma tlena), no ale cóż z tego skoro mogę rozmawiać tylko z tymi, którzy również są podłączeni bezpośrednio do tlena. Serwer gg padł. Taka prawda ;/ I to padł na długo bo to się często zdarza (wystarczy sie troche cofnąć choćby w tym temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...
Od kilku miesięcy nie mogą wbić na gg. Gdy tylko klikam na ikonkę -Dostepny to ikonka zaczyna mrukać i przechodzić na dostępny i niedośtepny itd... Prrobowalem przinstalowac se GG z 10 razy i nic. Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oto taki problem chcialbym ustwic sobie dluzszy opis ale jest ogranieczenie na gg czy istnieje jakis program zeby powiekszyc lizcbe liter w opisie ?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj ustawić proxy.
wejdź w ustawienia, potem w zakładkę połączenie
następnie kliknij na "Ustaw" i w polu Adres IP wpisz 217.17.45.147
a w port 8074.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2007 o 15:22, Lechu21 napisał:

Spróbuj ustawić proxy.
wejdź w ustawienia, potem w zakładkę połączenie
następnie kliknij na "Ustaw" i w polu Adres IP wpisz 217.17.45.147
a w port 8074.


Nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:16, Ludvic napisał:

Mam oto taki problem chcialbym ustwic sobie dluzszy opis ale jest ogranieczenie na gg czy
istnieje jakis program zeby powiekszyc lizcbe liter w opisie ?????? :)

jestem przekonany w 99% ze sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu nie chce mi się włączyć! Nie wiem o co chodzi, zawsze było ok. Włączając mój profil użytkownika pojawia mi sie następujący komunikat. Ponadto wyświetla się on na ułamek sekundy. Zrobiłem screena i tylko tak go zdołałem przeczytać ale i tak tego nie rozumiem. Nie chce tracić swojego numeru i listy kontaktów!!! Pomocy!

"Błąd MFS02. Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Czy chcesz ponownie uruchomić Gadu-gadu z domyślnymi ustawieniami?"
TAK NIE

Oczywiście nie ma jak nacisnąć tak lub nie bo komunikat pojawia sie tylko na malutki ułamek sekundy.

20071211153839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:33, Marko Pele napisał:

> Ja korzystam od dawna z Tlena, ale wszyscy znajomi są na GG, więc przez Tlena łączę się
też
> z GG, eh ;/


Ja tak samo. Używam Tlena od jakiegoś czasu, ale większość moich znajomych ma gg ... Chociaż staram się propagować i reklamować Tlen w gronie tych, którzy są na mojej liście :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 23:46, bitelz90 napisał:

Ja tak samo. Używam Tlena od jakiegoś czasu, ale większość moich znajomych ma gg ... Chociaż
staram się propagować i reklamować Tlen w gronie tych, którzy są na mojej liście :PP


Robię podobnie ^^ Mogę się pochwalić, że dzięki mnie liczba użytkowników X-Fire wzrosła o około 70 osób, a AQQ o 5 ^^
Sam niestety muszę korzystać z tego syfu, jakim jest GG, gdyż na AQQ mam tylko 10 znajomych :/ W dodatku znajomych wirtualnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:33, Marko Pele napisał:

> Ja korzystam od dawna z Tlena, ale wszyscy znajomi są na GG, więc przez Tlena łączę się
też
> z GG, eh ;/

W tym rzecz, bo i prawie wszyscy znajomi jadą na gg. Jedyna alternatywa to tlen?

Możesz uzywac AQQ
wersja 1.4.8 sieć AQQ i GG . Dodatkowy plugin tlen z komunikatorem . Ja sie przestawiłem na AQQ ;) lepsze .

[B]Draco X naciśnij tak . Miałem troszke podobne :D A jak nie wypali to może nowy uzytkownik albo AQQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:16, Ludvic napisał:

Mam oto taki problem chcialbym ustwic sobie dluzszy opis ale jest ogranieczenie na gg czy
istnieje jakis program zeby powiekszyc lizcbe liter w opisie ?????? :)

Z tego co słyszałem to tlen powiększa długość opisu gg o jakieś 10 znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:17, Bodzio11q napisał:

Możesz uzywac AQQ
wersja 1.4.8 sieć AQQ i GG . Dodatkowy plugin tlen z komunikatorem . Ja sie przestawiłem na
AQQ ;) lepsze .

[B]Draco X naciśnij tak . Miałem troszke podobne :D A jak nie wypali to może nowy uzytkownik
albo AQQ :D


Trzeba będzie spróbować :) Ale przyzwyczajenie do gg pozostaje, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:35, Marko Pele napisał:

Trzeba będzie spróbować :) Ale przyzwyczajenie do gg pozostaje, niestety.


Do Gadu-Gadu się już dużo osób przyzwyczaiło [w tym ja] i dlatego nadal używają ten komunikator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo zmiany na Tlen.pl mam problemy z łącznością ze znajomymi z Gadulca... Bo Tlen korzysta właśnie z jego sieci...

Zmiana na Tlen.pl daje stabilniejszy, elastyczniejszy w edycji program, tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm dla mnie gg ma tylko fajny prosty interface ale tak. Minek ma mało mogli by już więcej nowych dać ostatnio gg się sypie sie coraz cześciej chyba każdy to zauważył ze przez ostatni okres nie można było w pokoju posiedzieć na gg bo im tam siadały servy .. zresztą ja wole Aqq jest bardziej ze tak powiem zupgejdowany i mam więcej mozliwości ale z gg korzystam .. A tak na serio to wole i tak z ludxmi rozmawiac na skype bo słysze ich a na gg czy tlenie są puste rozmowy nie wyrażające uczuć , co w danej chwili czujemy a minki wszystkiego nie zobrazują .... Tak na boku słyszałem ze gg sprzedali na ponad 160mln $$$$ gdzieś w afryce . Czy to prawda bo mi nawet naczyciel od informatyki mówił ze zostało sprzedane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować