Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Po za tym dziwne są przypadki że zablokokwóją się opisy znajomych. Np. kumpelka ma od 3 miesięc opis: W kościele wątpię żeby nie zmieniała tak długo :) + często się muuuli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadu-Gadu... mój 1szy (jak i pewnie większości z was) komunikator... Kiedyś to było cudo, w wersji 6.0 (w każdym bądź razie, to był ten prosty interfejs :D) praktycznie nie było błędów (chyba że ja ich jakimś cudem nie doświadczyłem). A teraz... jakieś takie to się zrobiło, pamiętam że miałem jakieś problemy z połączeniem się z ich bazą danych, więc przerzuciłem się na tlena (z wtyczką gg ofkors, za dużo osób tam mam, żeby na zawsze zrezygnować z ggadulca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy orientuje się ktoś z Was, czy jest możliwość odzyskania nr. jeżeli został on zhackowany ? Są jakieś programy, które mogą odnaleść hasło bez jakiś plików config.dat itp ?? Bo koleżance ktoś się włamał i się zastanawiałem czy można jakoś je z powrotem odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: Ściągnąłem GG, ale jak chcę zainstalować, to wyskakuje jakiś NSIS Error, że wirusa niby mam czy cuś... Wie ktoś może co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy także macie problem z narastającym poziomem spamu w GG? Ostatnio zdarza się, że dostaję nawet kilka wiadomości z jakimiś durnymi linkami dziennie, z różnych numerów. Prawie codziennie dostaje jakiś spam w postaci krótkiej (lub czasem dłuższej) wiadomości zawierającej albo jakiś podejrzany link, albo link do jakiegoś blogu i tak mnie to irytuje, że zaczynam życzyć GG co raz gorzej... A może są jakieś wtyczki filtrujące spam w GG albo do innych komunikatorów, które współpracują z siecią GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 11:57, Sth`Devilish napisał:

Czy wy także macie problem z narastającym poziomem spamu w GG? Ostatnio zdarza się, że
dostaję nawet kilka wiadomości z jakimiś durnymi linkami dziennie, z różnych numerów.
Prawie codziennie dostaje jakiś spam w postaci krótkiej (lub czasem dłuższej) wiadomości
zawierającej albo jakiś podejrzany link, albo link do jakiegoś blogu i tak mnie to irytuje,
że zaczynam życzyć GG co raz gorzej... A może są jakieś wtyczki filtrujące spam w GG
albo do innych komunikatorów, które współpracują z siecią GG?

Ja jakoś nie mam problemów ze spamem, ani w postaci reklam, ani z nieznajomymi mi osobami które sobie chcą "poklikać" (nienawidzę tego kretyńskiego określenia),ostatnio jedyne wzrosła liczba "spamu od znajomych" łańcuszki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja używam Konnekta z wtyczką GG ;) Miły i przyjemny interfejs

A do tego spora ilość bajerów Polecam Konnekta Aha ma również wtyczki do telnu i tych innych dziwadeł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma w tej chwili ktoś jeszcze problemy z gg? Od ponad 20 minut próbuje się połączyć, ale niestety bez powodzenia:/ Dodam, że podobne problemy mam od kilku dni jednak wcześniej nie trwały one tyle czasu. Góra 3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ot mam bardzo głupi problem. Czasem zdarza mi się, iż sypnie się gadu. No właśnie ale jak się sypnie za cholerę już nie pójdzie, przy reinstallce i włączeniu gadu od nowa wyskakuje tableka z błędem MSC02 czy jakoś tak, jedyny sposób na ten błąd to reinstall systemu no ale bez przesady, już drugi raz tak mam. Od pół roku jestem na tlenie ale jak mam być szczery jednak GG jest przyjemniejsze dla oka, wie ktoś może jak ten problem rozwiązać ? Szlag mnie za przeproszeniem trafia z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo ciekawie: GG nie chce mi się włączyć gdy komputer chodzi juz jakiś czas i żeby GG włączyc to muszę conajmniej jeden raz zresetować kompa :D Co to ma być ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:47, Ja Guar napisał:

A ja mam bardzo ciekawie: GG nie chce mi się włączyć gdy komputer chodzi juz jakiś czas
i żeby GG włączyc to muszę conajmniej jeden raz zresetować kompa :D Co to ma być ? xD

poprostu... GG suck.... Tlen owned :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat mi powiedział że to jest ( za przeproszeniem ) gówniany czat :) Musze mu przyznać rację - ja to doswiadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 11:57, Sth`Devilish napisał:

A może są jakieś wtyczki filtrujące spam w GG
albo do innych komunikatorów, które współpracują z siecią GG?

Dla jaj założyłem kiedyś nowy numer gg, w tamtejszym komunikatorze. Spam dostaje tam codziennie w liczbie kilku. Zaś na gg w tlen.pl nie dostałem spamu już od dawna, ogólnie polecam ten komunikator (mnóstwo pluginów, skórek, synchronizacja z pocztą e-mail oczywiście współpraca z siecią gg, czaty i portal ale to mało ważne już :P) jako doskonały zamiennik gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy rzeczywiście zmarł założyciel GG (Maciej Pilarczyk?) czy to jakiś kolejny głupi łańcuszek w celu zaspamienia GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Maciej Pilarczyk, to ja wielu mówi, to ktoś tam od filmów :D. Łukasz Foltyn to założyciel gg. Więc, to bzdura. Tak samo było, jak ten łańcuszek o tym, że twórca "Włatcuw Móch" zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:27, Cesarro napisał:

Nie, Maciej Pilarczyk, to ja wielu mówi, to ktoś tam od filmów :D. Łukasz Foltyn to założyciel
gg. Więc, to bzdura. Tak samo było, jak ten łańcuszek o tym, że twórca "Włatcuw Móch"
zmarł.



Właśnie się za zastanawiałem bo Maciej Pilarczyk wydawał mi się cos jakoś trochę znany.... a więc to kolejna bzdura....zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem: Mam SE k 530i ,zainstalowałem na nim GG,ale nie mogę się połączyć,bo wychodzi mi brak połączenia z internetem, co zrobić żeby dzialało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować