Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 15:19, razormw napisał:

dodatkowe statusy ? Czyli że co? takie coś jak dostępny,zaraz wracam,niewidoczny,niedostępny?
nie ma więcej i nigdzie nie znajdziesz.

Tzn. mogą przychodzić durne łańcuszki że jak wyślesz do iluśtam osób to dostaniesz nowy status, ale to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG dobry programik , ale wkurza mnie to , ze jak ustawie opis jak jestem niedostępny i potem chce wejsc na gg to włacza mi sie pół godziny . Tak ogólnie jest okay :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tym moim gg jest trochę dziwnie piszę piszę sobie z kimś i tu nagle błąd mi wyskakuje i tak przynajmniej z 5 razy dziennie ;/ Ale sie już przynajmniej przyzwyczaiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:07, Dekerinho6 napisał:

U mnie z tym moim gg jest trochę dziwnie piszę piszę sobie z kimś i tu nagle błąd mi
wyskakuje i tak przynajmniej z 5 razy dziennie ;/ Ale sie już przynajmniej przyzwyczaiłem
:P

gg czasem płata figle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy po włączeniu gg trzeba albo czekać z pół godziny, żeby się zalogowało do serwera, albo trzeba włączyć je z 20 razy pod rząd. też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:07, Dekerinho6 napisał:

U mnie z tym moim gg jest trochę dziwnie piszę piszę sobie z kimś i tu nagle błąd mi
wyskakuje i tak przynajmniej z 5 razy dziennie ;/ Ale sie już przynajmniej przyzwyczaiłem
:P


Nie lepiej zapisać adresy i zrobić reinstalke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne pytanie. Korzystam z Firefoxa normalnie, ale kiedy chce zobaczyć jakiś link podany mi przez gadugadu to zawsze strona otwiera się w IE. Jak sprawić aby z GG linki otwierały sie w FF???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:04, HiroshiTakubo napisał:

Mam drobne pytanie. Korzystam z Firefoxa normalnie, ale kiedy chce zobaczyć jakiś link
podany mi przez gadugadu to zawsze strona otwiera się w IE. Jak sprawić aby z GG linki
otwierały sie w FF???


Jeżeli jestem dobrze poinformowany, nie można... Mimo, iż FX jest domyślną przeglądarką (o ile tak ustawimy), GG i tak będzie robić swoje... Ot "zaleta" oparcia programu o IE...

Niech ktoś potwierdzi, choć pewność mam niemal na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:08, lordfett napisał:

Jeżeli jestem dobrze poinformowany, nie można... Mimo, iż FX jest domyślną przeglądarką
(o ile tak ustawimy), GG i tak będzie robić swoje... Ot "zaleta" oparcia programu o IE...

Niech ktoś potwierdzi, choć pewność mam niemal na 100% ;)

Mi otwiera przez Operę, więc nie koniecznie przez IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:04, HiroshiTakubo napisał:

Mam drobne pytanie. Korzystam z Firefoxa normalnie, ale kiedy chce zobaczyć jakiś link
podany mi przez gadugadu to zawsze strona otwiera się w IE. Jak sprawić aby z GG linki
otwierały sie w FF???

musisz ustawić w opcjach FF, żeby była domyślną przeglądarką, wtedy będzie ci w FF otwierać linki. pewne na 100%, sam tak robiłem ;)

ostatnimi czasy po włączeniu gg trzeba albo czekać z pół godziny, żeby się zalogowało do serwera, albo trzeba włączyć je z 20 razy pod rząd. też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:45, szypek26 napisał:

musisz ustawić w opcjach FF, żeby była domyślną przeglądarką, wtedy będzie ci w FF otwierać
linki. pewne na 100%, sam tak robiłem ;)


W takim razie w moim wypadku jest strajk przeglądarki :P Mimo usilnych starań nie udało się sprawić, by otwierało linki z FF... A, że gg oparte częściowo o IE, to nie dociekałem ;)

HiroshiTakubo-> wybacz mylący post... mea culpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ustawić, żeby FF sprawdzało, czy jest domyślną przeglądarką na starcie

ktoś mi powie, czy wam też się gg cholernie długo łączy z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować