Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2006 o 12:20, pawn77 napisał:

> Tak!Dokładnie Karolina...!Ma 21 lat tak pisze w katalogu gg...
tak!! do mnie też pisała!! jej numer to 9563695


miałem identycznie, ale dałem się nabrać i wszedłem na stronke.
Komp mi nadal działa i nic nie dzieje mi się z nim dziwnego. Możliwe że mój anti-wir coś wyłapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby spróbować inaczej, tj. spróbować ustawic status na "Pokazuj status tylko znajomym"? Albo inaczej: powiedź gościowi, że niech się (ocenzurowane przez autora postu), a jak nie pomoże , to niestety zmienic numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze chyba dopisać o tym, że owa koleżanka nie zawsze mówi ładnie :) Więc kolega pisze "A teraz nauczymy Cię kultury" i jak ona używa czasem niecenzuralnych słów to nagle jej gg "wyłącza się" tak samo z siebie :) Poza tym on jest infromatykiem ( no, że się interesuje ) i on lubi więc płyty główne ipt. po rozmowach z nim na pulpicie ma kilka pliczków *.jpg ze zdjęciami sprzętu :) Fajny koleś nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamer totalny. Wystarczy wgrać byle jakiego trojana.

Niech Twoja kumpela zainstaluje sobie łatki z Windows Update, Firewalla i AntyVirusa (aktualizacja i skan PC). Po tych trikach gostek będze sobie mógł.... ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:58, Dark_Kai230 napisał:

Zapomniałem jeszcze chyba dopisać o tym, że owa koleżanka nie zawsze mówi ładnie :) Więc kolega
pisze "A teraz nauczymy Cię kultury" i jak ona używa czasem niecenzuralnych słów to nagle jej
gg "wyłącza się" tak samo z siebie :) Poza tym on jest infromatykiem ( no, że się interesuje
) i on lubi więc płyty główne ipt. po rozmowach z nim na pulpicie ma kilka pliczków *.jpg ze
zdjęciami sprzętu :) Fajny koleś nie ?


Hmm.. Nie zeofil, nie pedofil to co? hardwareofil, sprzętowfil czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz (tu autor postu się obudził), przecież on przejmuje kontrolę nad komputerem, czyli jest hackerem (albo źle wnioskuję). I ten "informatyk???(pożal się boże)" łamie prawo. Jedyne wyjście: droga na policję. Tylko czy pomogą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale ona ma ojca informatyka :) On ją poprosił o jego pierwszy nr gg i ostatnii coś tam załatwi :D Też sądzę, że jest to hackerstwo, lamerstwo i crackerstwo :) Ogólnie to takich nie lubię, ale ok. Najgorsze, że nie wiadomo kogo się spotka.Na policję ? Raczej się nie przejmą, bo dzieciak i jakoś nie szkodzi za bardzo to wiadomo ( dzieciak, a sam jestem w takim wieku - najważniejsza jest samoocena :D ). Niestety też nie ma jakiegoś sposobu obrnoy przed takimi jak i przed snifferami :/ Szkoda, że gg jest takie słabe pod względem bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejmą się:

Uszkodzenie, usunięcie lub zmiana danych, a także zapoznanie się z treścią bezprawnie uzyskanych informacji jest karalne

więc muszą.

Obrona przed snifferami? Korzystaj z Tlena. On szyfruje rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 21:55, Tomi_323 napisał:

Obrona przed snifferami? Korzystaj z Tlena. On szyfruje rozmowy.


Nie lubię go :) Wiem, że trzeba się przyzwyczaić, ale wiesz - szkoda mi archiwum :) No chyba, że jakąś wymianę można pomiędzy tlenem i gg zrobić. Ogólnie to polecam XFire :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GG wersja 7.0. Otóż na stronie głownej tego programu pisze że w tej wersji mozna mieć avatary tylko, że ja nie mam pojęcia ja mam ustawić sobie avatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem
Gdy próbuję sie zarejerstrować wyskakuje mi ze nie moge połączyć sie z ich serwerem rejerstracyjnym
i tak w koło
prosze pomóżcie!
mam radiówkę scorpion i 2mb\s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także tak miałem. Napisałem w tej sprawie do obsługi technicznej GG. Odpisano mi, że wiedzą o problemie i pracują nad jego rozwiązaniem. Musisz próbować co jakiś czas. Mi w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki, że pisze o takiej błachostce, ale mam gadu gadu zainstalowane przed paroma minutami i nie wiem co zrobić, bo sie połączyć nie chce. mam neostradę i program przy instalacji sie sam skonfigurował, a ja i tak jestem niedostępny i nie wiem co zrobić żeby wykonać połączenie. Jest to mój pierwszy kontakt z tym programem i naprawdę nie wiem co zrobić, według pomocy technicznej na stronie GG wszystko jest dobrze, oczywiście jestem w sieci.
PS - jeżeli juz było o takim czymś to z góry przepraszam za spamowanie i proszę łaskawie o przekierowanie mnie do tego wątku. Nie mam zbyt wiele a wyszukiwarka pod wieloma hasłami związanymi z gg milczy.
ma nortona ale ma on zezwalagg na łączenie, a połączyć sie dalej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG to padło:/ Nigdy nie chce mi zarejestrowac nowego uzytkownika, a najbardziej sie wkurzylem jak z kims gadalem i nagle trach! gg padło i trzeba bylo czekac pół godziny az zacznie znowu funkcjonowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 20:34, Widek napisał:

GG to padło:/ Nigdy nie chce mi zarejestrowac nowego uzytkownika, a najbardziej sie wkurzylem
jak z kims gadalem i nagle trach! gg padło i trzeba bylo czekac pół godziny az zacznie znowu
funkcjonowac;/



GG ma swoje wady mam nadzieje że zostaną poprawione w nowej wersji gg.Ale przypominam że to najpopularniejszy program komunikacyjny.Ma go każdy internauta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować