Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

A ja miałem niedawno formata i już od miesiąca jak próbuje założyć nowe gg (stary nr "straciłem") to wyskakuje komunikat o niedostępności serwera.... Kombinowałem już na wiele sposobów, ściągałem różne wersje gg (poczynając od pierwszej, która wyszła, kończąc na najnowszej becie) i ciągle to samo. Mógłby ktoś założyć nowe gg i wysłać mi numer wraz z hasłem? Jak ktoś będzie tak miły i się zgodzi to proszę o podanie przy rejestracji adresu e-mail: dar3k91@gmail.com żebym mógł potem zmienić hasło i delektować się widokiem działającego gg na moim kompie :-)

Aha jakby ktos założył to konto to poproszę hasło i numer na w/w e-mail. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To głupie gg znowu nie chce działać. Ustawiłem sobie na niedostępny i teraz nie mogę się zalogować. Cały czas miga tylko ten znaczek. Próbowałem już chyba wszystkie sposoby jakie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 11:29, Tomek1120 napisał:

To głupie gg znowu nie chce działać. Ustawiłem sobie na niedostępny i teraz nie mogę
się zalogować. Cały czas miga tylko ten znaczek. Próbowałem już chyba wszystkie sposoby
jakie znam.


Nie jest to wina aplikacji, gdyż u mnie również nie chce się zalogować. Znów serwery padły musisz odczekać gdy znów serwery będą online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem: brat wyłączył neta, a ja dzielę go przez karte wi-fi... teraz, po ponownym jego załączeniu gege nie działa... restartowałem kompa, wyłączałem i włączałem gg, i nic- ani rusz, cały czas jestem niedostępny, a jak zrobię się dostepny, to i tak nikt nie dostaje wiadomości ode mnie ani ja od nikogo...
wie ktoś jak to naprawić? proszę o szybka pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:42, Zakrzysiunio napisał:

mam problem: brat wyłączył neta, a ja dzielę go przez karte wi-fi... teraz, po ponownym
jego załączeniu gege nie działa... restartowałem kompa, wyłączałem i włączałem gg, i
nic- ani rusz, cały czas jestem niedostępny, a jak zrobię się dostepny, to i tak nikt
nie dostaje wiadomości ode mnie ani ja od nikogo...
wie ktoś jak to naprawić? proszę o szybka pomoc...


Przed chwilą był problem z serverem GG, więc może dlatego Ci nie działa. Ja też nie mogłem wbić przed chwilą, ale już wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:54, OmegaX napisał:

> mam problem: brat wyłączył neta, a ja dzielę go przez karte wi-fi... teraz, po ponownym

> jego załączeniu gege nie działa... restartowałem kompa, wyłączałem i włączałem gg,
i
> nic- ani rusz, cały czas jestem niedostępny, a jak zrobię się dostepny, to i tak
nikt
> nie dostaje wiadomości ode mnie ani ja od nikogo...
> wie ktoś jak to naprawić? proszę o szybka pomoc...

Przed chwilą był problem z serverem GG, więc może dlatego Ci nie działa. Ja też nie mogłem
wbić przed chwilą, ale już wszystko działa.


dzięki, mi też w cudowny sposób ruszyło :) i jeszcze jedna osoba miała ten sam problem, więc chyba rzeczewiście to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:10, Lukasz924 napisał:

uzywacie nowego gg beta?? ja uzywam i jestem z niego zadowolny, a wy??


Ja nie do końca... czasem GG ma zwieche, na dole powiadomienie o nowej wiadomości wyskoczy, a jak klikam to nic, dopiero po jakiejś minucie się poprawia i działa, więcej zastrzeżeń nie mam, gruncie rzeczy jest OK :)

OmegaX, szkoda że Ci zaczęło działać bo mi znowu rozpocząłeś spam na GG o tibii (blee) i komciach na GS, TY pOQemonjeEee :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież urzywam gg beta jest dobre nowe funkcje chociaż z początku się połapać nie mogłem,ale teraz to juz jest prosto.Mozesz sobie avatara lub jakieś zdjęcie wrzucić, a najlepsze jest to że 1 wersja gg i to wlaśnie beta otwarza radio bez winampa i to jest kul:), bo mne to wkurzalo chciałem se na gg radio muzy posluchać i z tym winampem problemy, a teraz jest cudownie:).Także ja plecam chociaż inni wola inne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:10, Lukasz924 napisał:

uzywacie nowego gg beta?? ja uzywam i jestem z niego zadowolny, a wy??


Też go używam i też jestem w miarę zadowolony... Ale jakiś większych nowości tam nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem pewną konkretną różnicę pomiędzy GG 7 a 8! W 8 można zrobić opis z 255 znaków, a w starym z 70 :O, więc osoby ze starym GG widzą tylko jego kawałek :P nie wiem czy była już o tym mowa, ale pomyślałem że warto o tym napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:59, Blademasterz napisał:

Właśnie odkryłem pewną konkretną różnicę pomiędzy GG 7 a 8! W 8 można zrobić opis z 255
znaków, a w starym z 70 :O, więc osoby ze starym GG widzą tylko jego kawałek :P nie wiem
czy była już o tym mowa, ale pomyślałem że warto o tym napisać :P


Nie wspomniałeś o jeszcze fajnej rzeczy, a mianowicie wyślij komuś na gg w wersji 8 link z YouTube, a zobaczysz co się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wersji BETA-czy błąd z Vistą (że nie chce otworzyć się po starcie komputera) jest naprawiony? I czy wersja BETA mocno różni się od tego zwykłego GG? Nie lubię zmian, a wolę pierw się zapytać, niźli żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:26, wdowiakm napisał:

> Właśnie odkryłem pewną konkretną różnicę pomiędzy GG 7 a 8! W 8 można zrobić opis
z 255
> znaków, a w starym z 70 :O, więc osoby ze starym GG widzą tylko jego kawałek :P
nie wiem
> czy była już o tym mowa, ale pomyślałem że warto o tym napisać :P

Nie wspomniałeś o jeszcze fajnej rzeczy, a mianowicie wyślij komuś na gg w wersji 8 link
z YouTube, a zobaczysz co się stanie :)


Czy ja wiem czy jest taka fajna... czasem nawet uciążliwa jak ktoś Ci wyśle kilka linków, tyle dobrze, ze się nie zaczynają same buforować, tylko po kliknięciu... Mogliby wprowadzić jakieś opisy dźwiękowe, zamiast wklejać linka z nutą do opisu, każdy mógłby ustawić sobie jakiś kawałek, a po kliknięciu inna osoba mogłaby sobie odsłuchać, czy jakoś tak :)

plada, zmienili znacząco wygląd, można wybrać skórki, a co do interfejsu, prawie wszystko na swoim miejscu, po krótkim czasie idzie się przyzwyczaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 11:26, wdowiakm napisał:

Nie wspomniałeś o jeszcze fajnej rzeczy, a mianowicie wyślij komuś na gg w wersji 8 link
z YouTube, a zobaczysz co się stanie :)

a w AQQ juz w wersji 1.x była wbudowana wewnętrzna przeglądarka, wideo rozmowy i inne takie , ja z komunikatora gg nie korzystam już z 3 lata i nie żałuje :), ale miło słyszeć że w końcu ten jeden z najgorszych, aczkolwiek najbardziej popularnych komunikatorów się tak rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować