Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Testowałem nowe gg przez cały dzień no i:
*strasznie ubogie opcje konfiguracji komunikatora
*rozłącza co jakiś czas :-/

Program sam w sobie prosty i przejrzysty co najważniejsze sam w sobie stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze to nowe gg jest tak łudzaco podobne do tlena ze szok, i wogle te czatowe okienka rozmow straszne to nowe gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy komuś też nie działa wyświetlanie filmików z youtube w gg? mam widoczny jedynie link i dużo miejsca pod nim ale nic się nie pojawia. Czy można ustawić automatyczne zamykanie się menedżera profili po zalogowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e... ja tam uważam, że za bardzo starają się to Gadu "unowocześnić"
przez te "nowoczesne" pierdoly tylko są same problemy z uruchamianiem, i tym podobnymi rzeczami.
nie wiem jak Wam, ale mi praktycznie wszystkie dodatki na GG nie są potrzebne, dlaczego ?
muzykę mam swoją - nie potrzebuję uruchamiać "GG-Radia ( czy coś takiego ) " skoro i tak obok mam ''wieżę'' ( w razie jakby moja muzyka mi się znudzila <?> xD )
jeszcze teraz tu widzę, że jakieś filmiki z YT wstawili - doprawdy ciężko jest uruchomić przeglądarkę - co i tak nie dziala za dobrze? :)
do tego jeszcze, chyba znowu zaczynają się jakieś problemy z ich serwerami? ;>

a więc... ''nowoczesnej'' wersji podziękuję ;)
( takie moje zdanie na ten temat :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:47, Dekerinho6 napisał:

Nie podoba mi się to nowe gg. Co chwile urywało łączność ;/


Ja mam ten sam problem, ni z gruchy ni z pietruchy brak gg i to dość często :/
Z wyglądu bardziej mi się podoba nowa wersja niż stara, ale tą nową to jeszcze muszą troszkę dopracować.
Powoli zaczynam się odzwyczajać od gg, może niedługo będzie trzeba go czymś zastąpić bo to jedna wielka reklama, co jest bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 22:42, kato86 napisał:

Ja mam ten sam problem, ni z gruchy ni z pietruchy brak gg i to dość często :/
Z wyglądu bardziej mi się podoba nowa wersja niż stara, ale tą nową to jeszcze muszą
troszkę dopracować.
Powoli zaczynam się odzwyczajać od gg, może niedługo będzie trzeba go czymś zastąpić
bo to jedna wielka reklama, co jest bardzo denerwujące.


Mi nowy wygląd się podoba tylko najgorszym błędem jest ta łącznośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląd jest najmniej ważny - ten w nowym gg nawet przerasta moje oczekiwania :) Bardzo ładny, przyjemny dla oka. Komunikator sam w sobie bardzo mi przypomina AQQ 2.0.4, (avatary,rozwijana chmurka). Nowe GG naprawdę jest wygodne, tylko jak kolega napisał wyżej i paru wcześniej - strasznie irytujące jest rozłączanie :/ Ktoś wie czy jest szansa na naprawienie tego babola?

Trochę jeszcze ubolewam nad bardzo skromnymi opcjami, przynajmniej w stosunku do konnekta czy AQQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:56, 88Bonzo napisał:

Dla mnie wygląd jest najmniej ważny - ten w nowym gg nawet przerasta moje oczekiwania
:) Bardzo ładny, przyjemny dla oka. Komunikator sam w sobie bardzo mi przypomina AQQ
2.0.4, (avatary,rozwijana chmurka). Nowe GG naprawdę jest wygodne, tylko jak kolega napisał
wyżej i paru wcześniej - strasznie irytujące jest rozłączanie :/ Ktoś wie czy jest szansa
na naprawienie tego babola?

Trochę jeszcze ubolewam nad bardzo skromnymi opcjami, przynajmniej w stosunku do konnekta
czy AQQ.


Właśnie oglądałem screeny komunikatora AQQ i nie jestem pewny, ale on chyba nie ma reklam :)
Jeśli nie ma to jest to jego ogromny + bo w gg reklamy doprowadzają mnie do szału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 16:02, kato86 napisał:

Właśnie oglądałem screeny komunikatora AQQ i nie jestem pewny, ale on chyba nie ma reklam
:)
Jeśli nie ma to jest to jego ogromny + bo w gg reklamy doprowadzają mnie do szału :/

Osobiście bardzo AQQ polecam, reklamy są w oknie rozmowy ale są tak małe, że prawie niezauważalne. Ogólnie jest dużo wygodniejszy niż GG (przynajmniej od starszych wersji, nowej nie miałem okazji oglądać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:02, kato86 napisał:


Właśnie oglądałem screeny komunikatora AQQ i nie jestem pewny, ale on chyba nie ma reklam
:)
Jeśli nie ma to jest to jego ogromny + bo w gg reklamy doprowadzają mnie do szału :/


Wiesz, że nie wiem - nie zauważyłem nawet. Jednakże AQQ 2.0.4 działał mi bardzo niestabilnie. Po aktualizacji mi się zawieszał, bez przyczyny również się zawieszał, główne okno nie chciało wyskakiwać, konferencji z początku nie było, wprowadzili ją w kolejnym bulid`zie ale miała pełno błędów. Jednakże przetestować można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:15, lawenda napisał:


> Właśnie oglądałem screeny komunikatora AQQ i nie jestem pewny, ale on chyba nie
ma reklam
> :)
> Jeśli nie ma to jest to jego ogromny + bo w gg reklamy doprowadzają mnie do szału
:/
Osobiście bardzo AQQ polecam, reklamy są w oknie rozmowy ale są tak małe, że prawie niezauważalne.
Ogólnie jest dużo wygodniejszy niż GG (przynajmniej od starszych wersji, nowej nie miałem
okazji oglądać).


Będę miał chwilę to na pewno przetestuję :)
Bo mam już dość gg i tego problemu z brakiem połączenia, i z reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 16:21, 88Bonzo napisał:

Wiesz, że nie wiem - nie zauważyłem nawet. Jednakże AQQ 2.0.4 działał mi bardzo niestabilnie.
Po aktualizacji mi się zawieszał, bez przyczyny również się zawieszał, główne okno nie
chciało wyskakiwać, konferencji z początku nie było, wprowadzili ją w kolejnym bulid`zie
ale miała pełno błędów. Jednakże przetestować można :)

Ja używam AQQ od jakiegoś roku, i jedyne co zauważyłem z błędów to brak konferencji (ogólnie problemy z nią). Mi działa zawsze stabilnie, nigdy się jeszcze nie zwiesiło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też tam żadne bajery nie potrzebne, tylko żeby można było się komunikować i tyle. Mnie najbardziej wkurza ten błąd kiedy daje "Dostępny" i tak miga, dostępny-> niedostępny i tak aż do skutku :p

Również nie testowałem nowego gg bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem nowego gg przez 1 dzień po czym wróciłem do starego. Nowe zużywa znacznie więcej pamięci. W dodatku wystarczy, że ktoś mi wyśle linka na youtube to od razu całe to gg się zacina bo tak długo to przetwarza. W starym gg okno rozmowy otwiera się od razu a tu muszę z 2 sekundy poczekać. Na razie GG nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 22:34, Tomek1120 napisał:

/.../


Dziwne bo mi o wiele szybciej działa od poprzedniej wersji gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe gg jest beznadziejne już po kilku godzinach przeniosłem się znowu na stare. Być może to z przyzwyczajenia, komu potrzebne są te szmery bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 00:03, Dariu1994 napisał:

Te nowe gg jest beznadziejne już po kilku godzinach przeniosłem się znowu na stare. Być
może to z przyzwyczajenia, komu potrzebne są te szmery bajery.


Znaczy może nie jest beznadziejne tylko ma dużo minusów... Które zniechęcają do niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 00:03, Dariu1994 napisał:

Te nowe gg jest beznadziejne ju? po kilku godzinach przenios3em sie znowu na stare. Bya
mo?e to z przyzwyczajenia, komu potrzebne są te szmery bajery.


Czemu? A może poprawią?

A właśnie, coś takiego mi wyskakuje, jak ściągnąłem...

20090212130134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem nerwowo -.- Powróciłem do starego konnekta :) zainstalowałem program, zainstalowałem wtyczki (praktycznie wszystkie) i dopiero zobaczyłem jak malutkie jest gadu-gadu w porównaniu do tego multikomunikatora. Konnekt ponad wszystko :) I choć projekt przystanął w rozwoju, to nadal potrafi zadziwić swoim bogactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować