Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2009 o 00:23, szypek26 napisał:

Tak z ciekawości: Czy tzw. ''Nowe GG'' doczekało się w końcu klawisza ''szybkiego wyłączania
dźwięku''? Jak ktoś nie kojarzy - w GG 7 na dole interfejsu są różnorakie ikonki - między
innymi radio i przycisk ''mute''. O to właśnie pytam. Bo jak używałem przez krótki czas
''ósemki'', to jakoś nie uśmiechało mi się za każdym razem grzebać w opcjach, żeby ten
uporczywy pisk wyłączyć.


Nie wiem na pewno, ale raczej nie ;DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam jakiś błąd, strasznie mnie wkurza, czyściłem cache w IE (choć i tak używam tylko Mozilli i Opery), ale nadal występuje. Ma ktoś jakieś rady, jak go usunąć?

20091010211014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 20:15, Kryszek napisał:

Witam, pisze z problemem, a mianowicie, od dzisiaj gg bardzo mi się tnie, wykorzystuje
88% procka, i nie bardzo wiem co jest grane, jakies pomysły?:/

zainstaluj wersje 6.1 ja tak zrobiłem i jest ok instalator zajmuje 1,6 MB a nie 60 MB (!) i w końcu procek odpocywa. i ram !!!


MAM PYTANIE
dzisaij wadłem na takie cos :

http://reklamaplaci.gadu-gadu.pl/register/

Piszą tutaj że za reklamy płacą 25 groszy da się na tym zarobić chociarz 500 zł w miesiąc ?? czy nie warto się w to bawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 11:21, Chester001 napisał:

Piszą tutaj że za reklamy płacą 25 groszy da się na tym zarobić chociarz 500 zł w miesiąc
?? czy nie warto się w to bawić ??


Wygląda ciekawie, ale znając szczęście trzeba będzie poświecić za dużo czasu w stosunku do możliwych do zarobienia pieniędzy.
Ja kiedyś zapisałem się do jakiś ankiet też organizowanych przez GG i mieli dawać za to punkty, ale po 2 miesiącach niewiele z tego było, wiec dałem sobie spokój.

Moim zdaniem lepiej od czasu do czasu porządnie popracować (jakiś ulotki chociażby), bo z tego więcej kasy i bardziej pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 11:21, Chester001 napisał:

Piszą tutaj że za reklamy płacą 25 groszy da się na tym zarobić chociarz 500 zł w miesiąc
?? czy nie warto się w to bawić ??


500zł na miesiąc?
Ja już kupiłem dom 250m2 na Seszelach, 45 metrowy jacht pełnomorski i teraz klikam by sobie kupić Learjet''a 60...

Dzięki takiej "pracy" możesz co najwyżej w jakiejś części opłacić hosting prywatnej strony.
Zapomnij, że ktokolwiek będzie Ci z tego tytułu wypłacał normalne pieniądze do ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gg tak:
Uruchomiłem gg na telefonie i wszystko pięknie dzialało. Teraz tylko nie mogę się zalogować na komputerze. Czy gg jest na telefonie włączone czy nie - wciąż ten sam problem :/ Jest jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić aby taki komunikat nie wyskakiwał?: UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem. Jeszcze do niedawna gdy wysyłałem smsy z gadu, dochodziły one po chwili do odbiorcy. Lecz teraz dochodzą z opóźnieniem nawet do 10minut, albo i więcej. Czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam całkowicie wywalić nowe gg z win7? Pamiętam, że na xpku wchodziłem w documents and settlings i tam była cała historia i dane profilu a jak to wygląda w win7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:31, crash807 napisał:

Da się zrobić aby taki komunikat nie wyskakiwał?: UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w
wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz
otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Dodaj go do swoich kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem, uniemożliwiający mi prawidłowe i komfortowe korzystanie z komunikatora. Nagle, GG zaczęło mi się ostro przycinać a wpisywany przeze mnie tekst pojawiać z opóźnieniem. Zobaczyłem w menedżerze urządzeń, że zżera mi 98 % CPU i nie mogę nic z tym zrobić. Jak pokonać tę frustrującą przypadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować