Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 23:26, Neo02 napisał:

Witam mam taki problem z gadu gadu o tuż chodzi koleżanka do mnie piszę i ja wszystko
ogl widzę ale jak ja piszę ona mi piszę że nic nie dochodzi do niej i mnie nie widzi
:\
Moje pytanie co mam zrobić?

Jeśli koleżanka ma numer wyższy niż (bodajże) 17 000 000, to niestety musisz mieć nowe GG (od wersji 8 w górę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 23:29, Dared00 napisał:

> Witam mam taki problem z gadu gadu o tuż chodzi koleżanka do mnie piszę i ja wszystko

> ogl widzę ale jak ja piszę ona mi piszę że nic nie dochodzi do niej i mnie nie widzi

> :\
> Moje pytanie co mam zrobić?
Jeśli koleżanka ma numer wyższy niż (bodajże) 17 000 000, to niestety musisz mieć nowe
GG (od wersji 8 w górę).

nr ma na 7 liter :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba problem, jak osoba powyżej :>

Piszę do kolegi, on to widzi, aczkolwiek do mnie nie dochodzą jego wiadomości. Numer jest normalny, mam stare gg :P

Dared00
Neo chyba nie zakapował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo ciekawy problem z, nielubianym zresztą przeze mnie, Gadu-Gadu. Swój profil założyłem tylko dlatego, że większość moich znajomych korzysta z GG. Ja natomiast korzystałem z komunikatora spik (dawny wp kontakt). Początkowo do hasła (GG) nie można było wprowadzać nietypowych znaków, typu: "&" oraz, jak dobrze pamiętam, wielkich liter. Ostatnio jednak postanowiłem zainstalować ponownie Gadu-Gadu, aby hasło zmienić. I to był mój błąd. W haśle zawarłem różnorakie znaki i okazało się że nie mogę wejść do swojego profilu. Próbowałem wpisywać zarówno to stare hasło jak i nowe. A teraz najlepsze! Kliknąłem na "zapomniałem hasła" i przysłano mi ... błędne. :-) I tu pojawia się pytanie - czy jedynym wyjściem jest założenie nowego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki nieciekawy problem. Otóż pewna osoba ma na Gadu-Gadu opis obrażający mnie. Jest jakiś sposób, żeby go usunąć? Jakiś formularz do administracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 13:55, Outstaller napisał:

Witam. Mam taki nieciekawy problem. Otóż pewna osoba ma na Gadu-Gadu opis obrażający
mnie. Jest jakiś sposób, żeby go usunąć? Jakiś formularz do administracji?


Nie ma takiej możliwości, jedynie możesz tej osobie zwrócić uwagę i poprosić by zmieniła opis lub zablokuj tą osobę i usuń jej numer gg ze swoich kontaktów... Innego wyjścia nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ktoś jeszcze korzysta z padu-padu ? I nie piszę tu o kliencie ale o samym gadu. Może czas się przesiąść na jabbera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:39, L33T napisał:

To ktoś jeszcze korzysta z padu-padu ? I nie piszę tu o kliencie ale o samym gadu. Może
czas się przesiąść na jabbera ?


Ja z obu korzystam. Kumpel parę lat temu przesiadł się na jabbera, wszystkim znajomym na gg wysłał info o tym co i jak. Ci, którym zależało to sobie też założyli, a przy okazji pozbył się wielu natrętów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:37, Outstaller napisał:

Napisałem formularz do obsługi GG, mogą coś z tym oni zrobić?


Nie mam pojęcia, poczekaj co Ci odpiszą... Ale w to wątpię by coś zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:13, 663marcin napisał:

Siemano . Mam problem z GG w telefonie , a mianowicie aplikacja ładuje mi się do 100%
i stoi :/. Wiecie może co z tym zrobić?

Model telefonu i skąd masz gadu gadu od operatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:24, tofikt25 napisał:

> Siemano . Mam problem z GG w telefonie , a mianowicie aplikacja ładuje mi się do
100%
> i stoi :/. Wiecie może co z tym zrobić?
Model telefonu i skąd masz gadu gadu od operatora?

Sony Ericsson w200i , GG od operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:35, 663marcin napisał:

> > Siemano . Mam problem z GG w telefonie , a mianowicie aplikacja ładuje mi się
do
> 100%
> > i stoi :/. Wiecie może co z tym zrobić?
> Model telefonu i skąd masz gadu gadu od operatora?
Sony Ericsson w200i , GG od operatora.

Jeśli to gg plus, to słyszałem że ta nowa wersja nie działa. Poszukaj wersji 1.0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 12:01, tofikt25 napisał:

> > > Siemano . Mam problem z GG w telefonie , a mianowicie aplikacja ładuje
mi się
> do
> > 100%
> > > i stoi :/. Wiecie może co z tym zrobić?
> > Model telefonu i skąd masz gadu gadu od operatora?
> Sony Ericsson w200i , GG od operatora.
Jeśli to gg plus, to słyszałem że ta nowa wersja nie działa. Poszukaj wersji 1.0.0

Zainstalowałem wersję 1.0.0 i teraz dochodzi do 8% i wyskakuje komunikat: "Błąd połączenia z internetem , aplikacja zostanie zamknięta". Skonfigurowałem jeszcze raz Wap ale ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:44, 663marcin napisał:

> > > > Siemano . Mam problem z GG w telefonie , a mianowicie aplikacja ładuje

> mi się
> > do
> > > 100%
> > > > i stoi :/. Wiecie może co z tym zrobić?
> > > Model telefonu i skąd masz gadu gadu od operatora?
> > Sony Ericsson w200i , GG od operatora.
> Jeśli to gg plus, to słyszałem że ta nowa wersja nie działa. Poszukaj wersji 1.0.0

Zainstalowałem wersję 1.0.0 i teraz dochodzi do 8% i wyskakuje komunikat: "Błąd połączenia
z internetem , aplikacja zostanie zamknięta". Skonfigurowałem jeszcze raz Wap ale ciągle
to samo.


Nie możesz mieć aktywnego profilu internet. U mnie na Nokii było tak samo, i nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować