Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 21:04, Assurubalit napisał:

Mam pytanie, mam GG 10 zainstalowane na dwóch systemach XP i 7, czy można przenieść archiwum
z GG spod XP na 7? i jak?

C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\[twoje gg]\archives.db
Wrzucasz na 7 do tego samego folderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:06, Dared00 napisał:

> Mam pytanie, mam GG 10 zainstalowane na dwóch systemach XP i 7, czy można przenieść
archiwum
> z GG spod XP na 7? i jak?
C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\[twoje gg]\archives.db
Wrzucasz na 7 do tego samego folderu.

Czy tak jest na pewno przy GG 10? Bo ja folderu w Documents and Settings/użytkownik bądź na 7 w "użytkownicy"/użytkownik nie widzę folderu gadu gadu... no w siódemce widzę, ale to stare pliki, z dawniejszych przenosin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:15, Assurubalit napisał:

> > Mam pytanie, mam GG 10 zainstalowane na dwóch systemach XP i 7, czy można przenieść

> archiwum
> > z GG spod XP na 7? i jak?
> C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\[twoje gg]\archives.db

> Wrzucasz na 7 do tego samego folderu.
Czy tak jest na pewno przy GG 10? Bo ja folderu w Documents and Settings/użytkownik bądź
na 7 w "użytkownicy"/użytkownik nie widzę folderu gadu gadu... no w siódemce widzę, ale
to stare pliki, z dawniejszych przenosin...

Documents and Settings/[nazwa użytkownika]/Dane aplikacji/Gadu Gadu 10

"Dane aplikacji" może być ukryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:16, Dared00 napisał:

> > > Mam pytanie, mam GG 10 zainstalowane na dwóch systemach XP i 7, czy można
przenieść
>
> > archiwum
> > > z GG spod XP na 7? i jak?
> > C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\[twoje gg]\archives.db

>
> > Wrzucasz na 7 do tego samego folderu.
> Czy tak jest na pewno przy GG 10? Bo ja folderu w Documents and Settings/użytkownik
bądź
> na 7 w "użytkownicy"/użytkownik nie widzę folderu gadu gadu... no w siódemce widzę,
ale
> to stare pliki, z dawniejszych przenosin...
Documents and Settings/[nazwa użytkownika]/Dane aplikacji/Gadu Gadu 10

"Dane aplikacji" może być ukryty.

Nie widzę, folderu "Dane aplikacji"... i zgodnie z mą wiedzą mam ukrywanie wyłączone...


EDIT: a jednak miałem ukryte... im nowszy windows tym cięzej odkryć ukryte (dawniej np przy ctrl + a wyszedł komunikat o ukrytych plikach, a tu?) i to przestawić... n tak, trzeba bronić komputer przed użytkownikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:16, Dared00 napisał:

> > >


Dobra, mam dostęp do pliku na XP, ale nie mam dostępu do folderu na Windows 7, no mogę spróbować przez XP wejśc, ale... w gruncie rzeczy, to da mi zamiane archiwum, a nie uzupełnienie...

Jest może jakiś konwerter archiwum z GG 10 na GG 7, by móc użyć importera archiwum w GG 10?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem w komputerze nowy dysk i chciałbym przenieść archiwum znajdujące się na starym. Czytałem trochę o tym jednak wszyscy pisza żeby skopiować plik archives.dat jednak u mnie (GG 7.7) jest jedynie plik archives.dll. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 10:22, kaczek93 napisał:

Zainstalowałem w komputerze nowy dysk i chciałbym przenieść archiwum znajdujące się na
starym. Czytałem trochę o tym jednak wszyscy pisza żeby skopiować plik archives.dat
jednak u mnie (GG 7.7) jest jedynie plik archives.dll. Co robić?

Problem rozwiązany. Wystarczyło poszukać właściwego pliku w innym miejscu (dane aplikacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania. Czy jeśli zainstaluję Mobilne GaduGadu na telefonie Samsung Monte(płacąc za GG), to czy będę mógł korzystać z niego przez Wi-Fi, czy program automatycznie połączy się przez GPRS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:37, Areix napisał:

Gry> więcej >Profile trans. danych> wybierasz siec wi-fi i wtedy aplikacje i
gry korzystaja z wifi.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ludzie są tak...Głupi aby dawać PŁATNE prezenty i takie tam pierdółki botom ? w chwili pisania tego postu

Ezo bot prezentów 8150
Karolina gg 28027
GaduAIR 16789

Dalej nie podaję bo ręce mi odpadają gdy to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to jest chore ale to sprawa tych ludzi co wręczają te prezenty, ja używam aqq i nawet nie widzę,że ktoś dostał jakiś prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie: da się zaimportować archiwum z tego samego numeru, jeżeli korzystałem z mobilnego GG? Po usunięciu w telefonie części kontaktów wywaliło mi także te z normalnego GG, więc może archiwum też by przeszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś prosty program który obsługuje 9cyfrowe numery gg? Chodzi mi o prostą aplikacje bez miliona reklam i bajerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 15:50, Seqiu napisał:

Znacie jakiś prosty program który obsługuje 9cyfrowe numery gg? Chodzi mi o prostą aplikacje
bez miliona reklam i bajerów...

WTW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować