Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Mam mały problem, nacisnąłem niechcący coś w telefonie i zamiast listy kontaktów z GG pojawiła mi się tam lista kontaktów z książki telefonicznej. Po wyłączeniu i włączeniu aplikacji od nowa było już OK, jednak po zalogowaniu się na gg.pl nadal widać, że mam nie tę listę, co trzeba. Jak to cofnąć (nie zauważyłem możliwości usuwania kontaktów z poziomu gg.pl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam problem z GG 10.
Mam Windows 7 i jak uruchamiam program, pojawia się on na liście w Menedżerze Zadań ale nie wyświetla się okno aplikacji.
Jakie jest rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu próbuję zalogować się na swój profil gg i zastałem bardzo niepokojący komunikat " Twoje konto gg jest uszkodzone" a więc nie mogę z niego korzystać. Ten numer gg jest dla mnie bardzo ważny dlatego bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakim problemem jest zainstalować inny program, stworzyć w nim sobie profil z tym samym numerem i spod tegoż programu pobrać listę z serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 18:55, Caridin napisał:

Niestety ale utrata gg oznacza utratę wielu kontaktów. Nie mogę tego zrobić. Muszę odratować
liste kontaktów.


Możesz zainstalować AQQ obsługuje gg, ja sam używam tego programu i jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Pidgina, da się gdzieś ustawić powiadomienia (x jest dostępny, x przesyła wiadomość) żeby wyglądały jak w GG? Brak info o tym, że ktoś się pojawia jest dość wkurzający. =P
Formy dźwiękowe odpadają tak btw.

Bo reszta opcji spisuje się dobrze, a gg wróciło parę dni temu do pierwszych ustawień (opisy mające ponad 2 lata, woot) + nie było archiwum (swoją droga, da się je jakoś jeszcze odzyskać? Miałem parę niezapisanych numerów :F) więc szybko podziękowałem za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 19:17, Adjatha napisał:

A propos Pidgina, da się gdzieś ustawić powiadomienia (x jest dostępny, x przesyła wiadomość)
żeby wyglądały jak w GG?

Oprócz tego co jest w Narzędzia -> Preferencje -> Interfejs to chyba nic takiego nie ma, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Owszem, to bywa irytujące nieco ale osobiście jestem w stanie to przełknąć patrząc na zalety Pidgina.

Dnia 10.09.2011 o 19:17, Adjatha napisał:

Formy dźwiękowe odpadają tak btw.

Ale skoro formy dźwiękowe odpadają to po ci w takim razie taka możliwość? Myślisz że byś zauważył że ktoś jest / pisze jak np: grasz czy coś podobnego? ;-) Najlepsze pod tym względem jest xfire ale to bardzo inna bajka a szkoda.
>gg wróciło parę dni temu do pierwszych ustawień

Dnia 10.09.2011 o 19:17, Adjatha napisał:

(opisy mające ponad 2 lata, woot) + nie było archiwum (swoją droga, da się je jakoś jeszcze
odzyskać? Miałem parę niezapisanych numerów :F)

Odzyskać archiwum z gg? Hm ... z moich doświadczeń wynika że to raczej niemożliwe, tym bardziej jak instalowałeś gadulca od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 19:31, Tyler_D napisał:

Ale skoro formy dźwiękowe odpadają to po ci w takim razie taka możliwość? Myślisz że
byś zauważył że ktoś jest / pisze jak np: grasz czy coś podobnego? ;-)

Hym, gdy np. przeglądam net - przydałoby się. Nie mam wtedy komunikatora na wierzchu, klikać co chwila sprawdzać też mi się nie chce... =P No cóż, szkoda, najwyżej sprawdzę jeszcze jakiś inny program.

Dnia 10.09.2011 o 19:31, Tyler_D napisał:

Odzyskać archiwum z gg? Hm ... z moich doświadczeń wynika że to raczej niemożliwe, tym
bardziej jak instalowałeś gadulca od podstaw.

Precyzując, po resecie kompa gg samo wróciło do starych ustawień. Jedyne, co się zachowało, to lista kontaktów. Ustawienia się zresetowały, archiwum wyparowało (i następnego dnia również go nie było, czyli po prostu nie archiwizował jakichkolwiek wiadomości - w opcjach jest włączone). I tyle, magia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piszecie o Pidginie, to i ja o coś zapytam. Ostatnio mam problemy z moim kontem, bowiem często program nie chce się zalogować na moje konto GG i muszę przeklikiwać aż do skutku, którego czasem nie ma. Zaczęło się to kilka dni temu. Czy to wina Pidgina czy też GG? Z tego co wiem, to ci drudzy ponoć robią wszystko, żeby przymusić do używania GG10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 12:10, Demagol napisał:

Widzę, że piszecie o Pidginie, to i ja o coś zapytam. Ostatnio mam problemy z moim kontem,
bowiem często program nie chce się zalogować na moje konto GG i muszę przeklikiwać aż
do skutku, którego czasem nie ma. Zaczęło się to kilka dni temu. Czy to wina Pidgina
czy też GG? Z tego co wiem, to ci drudzy ponoć robią wszystko, żeby przymusić do używania
GG10...

Raczej wina Pidgina, bo np. na AQQ nie ma problemu z logowaniem się do GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 12:23, Dared00 napisał:

Raczej wina Pidgina, bo np. na AQQ nie ma problemu z logowaniem się do GG.


Też tak myślę. Pewnie po prostu muszę przeczekać, ale nie chciałbym sytuacji, w której byłbym zmuszony do ponownej zmiany komunikatora :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sposób by pozbyć się problemu o którym pisałem wcześniej -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=971&pid=2357

Instalujemy AQQ, logujemy się na swój nr gg, importujemy listę kontaktów, usuwamy te których nie chcemy, następnie w samym programie wybieramy opcję usunięcia listy kontaktów z serwera a na koniec eksportujemy czystą listę na serwer i powracamy do gg / pidgina czy czego tam używamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, parę dni temu zniknęło mi całe archiwum na nowym gg i zostały tylko dwie rozmowy z 8.10. W pliku archive.db (o wadze 20mb!) są wszystkie rozmowy, jednak trudno je się czyta. Nie można ich również odczytać programami takimi, jak archive.db tools... Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować