Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 16:21, OLKA1992 napisał:

> Ja używam gg, ale chyba zmienie na tlena

jesli masz zamiar zmienic na tlena to dobrze zrobirz, bo tlen jest o wiele lepszy

Nie powiedziałbym, że dużo lepszy. Sam program do jakichś rewelacyjnych nie należy, choć wolę go od gg. Także serwery padają rzadziej i mamy zintegorwane z programem konto pocztowe, ale to wszystko, więcej zalet nie ma.

Znów polecę oczywiście jabbera, wyszło do niego w cholerę komunikatorów, serwery są stabilne i niezależne od siebie, system transportów pozwala na komunikację z sieciami gg, tlen, icq, aim, itd. Same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP mialem przedchwila bardzo dziwny problem .Po uruchomieniu sie gg komputer sie zawiesil a po pozniejszym uruchomieniu wrocila stara skorka a najgorsze 0 kontaktow!!wszystkie sie skasowaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uu ciekawe nei soptkalem sie z czyms takim w jakim kolwiek z komunikatorów mzoe po prostu sie zawiesił bo znam taki rpzypdaek z rga ze jak zapisujesz i ci sie zawiszi podczas zapisywania to sie kasuej save (czasami) mzoe to cos w tmy stylu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gg wbudowane razem z tlenem .gg dzialalo normalnie a geba tlena miglala i nagle po wlonczeniu sie tlena komp sie zawiesil .Gdy go uruchomilem spowrotem zostal sam tlen i kontakty z tlena,musialem jeszcze raz dac zeby tlen wspolpracowal z gg i po wlonczeniu opcji patrze a tu 0 kontaktow z gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg jaki lol juz nic nierozumiem... znowu mi sie zawiesil komp i jak wlonczylem teraz tlena wszystkie kontakty gg wrocily jedynie skora sie zmienila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale dzisiaj jak na złość wyjątkowo gg się "zacina" - czy jakies problemy lub zmiany techniczne na serwerach czy poprostu ludzie od GG robią wszystko żeby nie było kompatybilne z 10x lepszym Tlenem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:51, balduran2 napisał:

Oj dzisiaj się coś dzieje...i gadu-gadu i tlen coś nawalały dzisiaj, ogólnie cały portal o2.pl
coś nie chodził przez jakąś godzine.

Już myślałem, że to na chrome.pl się pieprzyły transporty. Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostało oficjalnie publikowane Gadu-Gadu 7.5! Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony podoba mi się, że jest wyraźnie stabilniejsze (przynajmniej na kompie, poprzednio co chwilę wysypywało się "wystąpił błąd z GG.exe i wysyłaj/nie wysyłaj) dobre jest też danie główne, czyli Gadu Radio. Minusy mało zmian.
Co wy o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na początku też wystąpił ten bład , zainstalwałem wczesniejszą wersje i działało ,
Ale teraz jeszcze raz zaistalowałem i jak narazie działą co do zmian za malo.
Poprostu więcej stabilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę powiedziawszy to najlepsza z tych wszystkich komunikatorów jest miranda. Ma masę bajerów i do tego można nią przesłać dowolny plik. Nawet w GB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś mi z gg nawala....ściągnąłem instalator 7.5 (najnowszy), uruchomiłem, zainstalowało się. Włączam i pokazuje się, że jest błąd aplikacji i wyłącza gg....Kilka razy zainstalowałem i nic.....Co się mogło zknocić???? :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:29, ciaputek napisał:

Kurde coś mi z gg nawala....ściągnąłem instalator 7.5 (najnowszy), uruchomiłem, zainstalowało
się. Włączam i pokazuje się, że jest błąd aplikacji i wyłącza gg....Kilka razy zainstalowałem
i nic.....Co się mogło zknocić???? :////


Sciagnij jeszcze raz. Moze nie sciagnelo jakiegos pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować