Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Pierwsze co to usuń folder _cache. Jak dobrze pamiętam to znajduje się w C:\Documents and Setting\[twoja nazwa profilu]\Gadu-Gadu.

Oczywiście dodatkowo musimy mieć zainstalowane wszystkie łatki z Windows Update (razem z SP2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:43, Tomi_323 napisał:

Pierwsze co to usuń folder _cache. Jak dobrze pamiętam to znajduje się w C:\Documents and Setting\[twoja
nazwa profilu]\Gadu-Gadu.

Oczywiście dodatkowo musimy mieć zainstalowane wszystkie łatki z Windows Update (razem z SP2)


Dzięki, poszło.
A skąd sie to badziewie w ogóle pojawiło?
Wcześniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwia to, że czasem mi przysyłają coś takiego- zamieściłem twoją fotkę tu i podają link, jak jeszcze w internecie nie byłem obeznany, to na to kliknąłem i miałem 120 wirusów. Też mieliście coś takiego? Uważam, że to wielkie hamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 18:12, Full Wypas napisał:

Mnie wnerwia to, że czasem mi przysyłają coś takiego- zamieściłem twoją fotkę tu i podają
link, jak jeszcze w internecie nie byłem obeznany, to na to kliknąłem i miałem 120 wirusów.
Też mieliście coś takiego? Uważam, że to wielkie hamstwo.


Też przyszło coś takiego do mnie. Ale miałem tyle oleju w głowie żeby nie wchodzić w tego linka. Tobie też to polecam, nie klikaj w linki od nieznajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 18:01, T34 napisał:

A skąd sie to badziewie w ogóle pojawiło?


Nie mam zielonego pojęcia ;)

Jak chcesz się dowiedzieć to wyślij pytanie na tech@gadu-gadu.pl

Full Wypas

Dnia 22.09.2006 o 18:01, T34 napisał:


Tak miałem i nie kliknąłem, bo wcześniej czytałem o tym na różnych forach internetowych. Teraz jak mi wiadomo, nie można wysyłać adresów do nieznajomych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej. podajęswój numer. jak chcecie zaznać czegoś nienormalnego, to napiszcie. jeno przedstawiać mi sie i mówić że jesteście z forum !

4188988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:03, morthi napisał:

a co to za mikrofon ? moze jest w tym samym momencie wykorzystywany przez inna aplikacje ?

Właśnie że nie jest. Czytałem na innych forach o tym problemie i jak narazie nie znalazłem lekarstwa. Znalazłem tylko srodek zastęczy tzn.zainstalowałem tymczasowo wersję 6.1 a w niej jest wszystko ok. Wyglądana to, że gg w tej kwestii u niektórych userów się uwsteczniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam bardzo stara wersje gg..tak stara że sma już nie wiem jaka to jest..Osobiście nie mam problemu z mikrofonem przez gg ale nowszego gg chyba niestety nie mogę mieć bo mam łatke do sassera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:10, Mgr.baton napisał:

ja niestety mam bardzo stara wersje gg..tak stara że sma już nie wiem jaka to jest..Osobiście
nie mam problemu z mikrofonem przez gg ale nowszego gg chyba niestety nie mogę mieć bo mam
łatke do sassera:(

A co ma piernik do wiatraka? Taką łatkę ma większość kompów z XP-ekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo nowego gg powiem tak ma radio ale odtwarza sie ono za pomoca winampa :/ jak sluchcie klika razy dzienie to co raz otwiera sie kolejny winamp :/ i zjada to procesor i komputer nam wolno pracuje.
2 rzecza jest to ze jest strasznie podatne na bugi typu niewidac obrazka jezeli ktos ma inna wersje gg
albo mam taki problem ze jak sie loguje na gg to ciagle ten sam opis :/ dopiero wtedy moge zmienic ale po nastepnym logowaniu jest znowu ten sam stary opis :/
Nowa wersja moze byc fajna bo z radiem ale te bugi .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:31, super bizon napisał:

A propo nowego gg powiem tak ma radio ale odtwarza sie ono za pomoca winampa :/ jak sluchcie
klika razy dzienie to co raz otwiera sie kolejny winamp :/ i zjada to procesor i komputer nam
wolno pracuje.


Jakos nie zauwazylem zeby otwieral mi WinAmpa, nawet w procesach sprawdzilem.
Osobiście polecam Konnekta. To taki ForeFox wśród komunikatorów. Komunikator oparty na wtyczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:37, Qcza napisał:

> A propo nowego gg powiem tak ma radio ale odtwarza sie ono za pomoca winampa :/ jak sluchcie

> klika razy dzienie to co raz otwiera sie kolejny winamp :/ i zjada to procesor i komputer
nam
> wolno pracuje.

Jakos nie zauwazylem zeby otwieral mi WinAmpa, nawet w procesach sprawdzilem.
Osobiście polecam Konnekta. To taki ForeFox wśród komunikatorów. Komunikator oparty na wtyczkach
:)


moze firefox ?:D (patrz na moj awatar)
a winamp sie otwiera tylko musisz przycisnac ten nieszczesny guzik wlacz radio i sluchaj go i wtedy sprawdz w procesach bo jak ja wlancalem radio w gg to mi sie winamp w starej skórce otwieral i sie chowal i dpowiero wtedy muza leciala (najnowsza wesja gg www.gadugadu.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ze jak probuje wlacz gg to mi si ewylacza i pokazuje raport o wyslaniu bledow mozna wyslac i nie wysylac probowalem na roznych wersjach gg kasowalem swoj profil probowalem zrbic nowy i nic jeszcze powiem ze na 1 czy 2 sekundy wlacza sie a potem pojawia sie ten raport. Czy ktos juz tak mial prosze o pomoc
P.S. nie wchodzi w gre format dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego. Mi pomogło zainstalowanie starszej wersji GG. A masz SP2 do windowsa i inne patche itd?
P.S. Jak to nie pomoże, to chyba jednak w gre wchodzi tylko format:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować