Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2009 o 22:45, Chojna_90 napisał:

Haha jak by teraz sobie uczniowie radzili jakby tak neta na chociaż miesiąc wyłączono...;p


Pewnie byłoby podobnie jak w jednym z odcinków South Parka, w którym wyłączyli neta na całym świecie XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:52, Sashion napisał:

> Haha jak by teraz sobie uczniowie radzili jakby tak neta na chociaż miesiąc wyłączono...;p

>

Pewnie byłoby podobnie jak w jednym z odcinków South Parka, w którym wyłączyli neta na
całym świecie XD.


Myślę, że rozmiary katastrofy byłyby porównywalne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nieodrobionej pracy domowej świat się nie skończy, a zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę to kuszenie losu, że coś pójdzie nie tak - mało profesjonalne, polegać na czymś, co może po prostu przestać działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 01:30, Lampek napisał:

Od nieodrobionej pracy domowej świat się nie skończy, a zostawianie wszystkiego na ostatnią
chwilę to kuszenie losu, że coś pójdzie nie tak - mało profesjonalne, polegać na czymś,
co może po prostu przestać działać.

Kiedy ja odrabiam prace normalnie, poprawiam ja tylko przez inteternet dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 08:35, Burszurasek napisał:

Zawsze mogłeś zadzwonić do kogoś z klasy, a następnie potruptać do biblioteki.


Biblioteka? A co to jest? ;)

Dnia 22.05.2009 o 08:35, Burszurasek napisał:

Albo przewertować
domową encyklopedię PWN.


Encyklopedia PWN? A co to jest? ;)) Zapytam sie kolegi na gg. :p

Ale teraz maja niektorzy wygodnie. Zadania domowe odrabiaja przez gg, encyklopedie maja w internecie. Ale jak trzeba poszukac informacji tradycyjna droga to nagle okazuje sie, ze jest to problem nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 08:35, Burszurasek napisał:

Zawsze mogłeś zadzwonić do kogoś z klasy, a następnie potruptać do biblioteki. Albo przewertować
domową encyklopedię PWN.

Po co mi encyklopedia do zadania z angielskiego?:P O tej godzinie nie ma biblioteki otwartej, zreszta mam wiecej ksiazek w domu niz w bibliotece. Jesli chodzi o dzwonienie, to nie chcialem nikogo juz budzic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 16:38, Ksar666 napisał:

Po co mi encyklopedia do zadania z angielskiego?:P O tej godzinie nie ma biblioteki otwartej,
zreszta mam wiecej ksiazek w domu niz w bibliotece.


To w czym problem ? Do czego Ci tutaj potrzebny internet ? :P

Dnia 22.05.2009 o 16:38, Ksar666 napisał:

Jeżeli chodzi o dzwonienie,
chcialem nikogo juz budzic. :)


To czekaj, skoro wszyscy już śpią, to na co był Ci potrzebny dostęp do GG ? Dla samego faktu dostępu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 16:56, Burszurasek napisał:

To w czym problem ? Do czego Ci tutaj potrzebny internet ? :P

Internet mialem, raczej chodzilo mi o gg. A jesli chodzi o internet to np. slownik online.

Dnia 22.05.2009 o 16:56, Burszurasek napisał:

To czekaj, skoro wszyscy już śpią, to na co był Ci potrzebny dostęp do GG ? Dla samego
faktu dostępu ?

Mam znajomego, ktory zdawal mature z angielskiego i jak nie ma co robic to poprawia mi bledy w pisemnych zadaniach z angielskiego, ktore czasami sie zdarzaja.
P.S. Moj kolega z klasy ma stare gg i ponoc mu dzialalo o godzinie 21.00 (jak wchodzil) i mial dostepnych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 17:04, Ksar666 napisał:

Mam znajomego, ktory zdawal mature z angielskiego i jak nie ma co robic to poprawia mi
bledy w pisemnych zadaniach z angielskiego, ktore czasami sie zdarzaja.


No to co za różnica - zadzwonić, a napisać ? Przecież możesz mu przeczytać cały tekst... Zwłaszcza, jeżeli to było krótkie zadanie. No chyba, że miałeś wypracowanie, to świadczy to wtedy tylko i wyłącznie o Twojej lekkomyślności. Nikt mądry nie zostawia nigdy prac pisemnych na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca pisemna byla napisana, kolegi nie bylo na gadugadu, a ja go nie znam ze swiata realnego, wiec nie mam jego numeru telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z gg ponieważ zresetował mi się komputer i włączyłem gg piszę że mój urzytkownik jest uszkodzony i skasowało mi konto teraz próbuję odzyskać i wpisałem nr hasło idę dalej pokazuję błąd połączenia ze serwerem ? na gadu web wpisuję swoj nr i hasło i pokazuję zły nr czy jest jakiś sposób odzyskania mojego konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej chwili wszystko działa.Mi też się czasami zdarzy, że innym osobom GG chodzi bez problemu, a ja np. nie mogę się zalogować. Niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale wystarczy poczekać jakiś czas i spokojnie się zalogujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:19, laki13 napisał:

U mnie w tej chwili wszystko działa.Mi też się czasami zdarzy, że innym osobom GG chodzi
bez problemu, a ja np. nie mogę się zalogować. Niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje,
ale wystarczy poczekać jakiś czas i spokojnie się zalogujesz.


No bo ja od 17, jak zmieniam status na dostępny, a w liście kontaktów nic się nie zmienia, wszyscy niedostępni i żadnych opisów nie ma. Spróbuję zrestartować kompa, może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:25, laki13 napisał:

Spróbuj może odłączyć net na chwilę i włączyć ponownie, albo coś w tym stylu? Ostatecznie
możesz spróbować reinstalki GG.

No muszę tak zrobić, ale dzisiaj już raczej nie będę próbował bo mi się nie chcę. Dawno nie siedziałem na forum i muszę nadrobić ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować