Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 22:25, laki13 napisał:

możesz spróbować reinstalki GG.


No bez przesady już nie aż tak drastycznie ;P
Na pewno za jakiś czas włączy się gg, chyba każdy z nas ma taki problem, że czasami gg nie chce się zalogować, coś muszą mieć zwalone u siebie.
Ja też już nieraz byłem wściekły na to że internet normalnie miałem ale gg niestety nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:28, SongoX napisał:

> Spróbuj może odłączyć net na chwilę i włączyć ponownie, albo coś w tym stylu? Ostatecznie

> możesz spróbować reinstalki GG.
>
No muszę tak zrobić, ale dzisiaj już raczej nie będę próbował bo mi się nie chcę. Dawno
nie siedziałem na forum i muszę nadrobić ten czas ;)


Jak masz problemy z gadu-gadu, to najlepszym sposobem na sprawdzenie czy to tylko TWÓJ problem, lub może WSZYSCY mają coś nie tak, jest sprawdzenie monitoringu serwerów. Wpisz sobie w wyszukiwarce "monitor serwerów gg" - Coś zauważyłem ^^ nawet jeśli pada cały serwer, reklamy działają nadal xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Nowe Gadu-Gadu drugi raz...robiłem już włąsną skórkę przez stronę www i szło to bardzo łatwo...ale zapomniałem gdzie to. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś z GG najnowszym, włączam menedżer profili i loguje się na swoim profilu, na pasku pokazuje się słoneczko próbuje tworzyć okienko z kontaktami, ale GG nie reaguje, natomiast na profilu siostry nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:41, Bracio napisał:

Ja mam coś z GG najnowszym, włączam menedżer profili i loguje się na swoim profilu, na
pasku pokazuje się słoneczko próbuje tworzyć okienko z kontaktami, ale GG nie reaguje,
natomiast na profilu siostry nie ma takiego problemu.


Spróbuj stworzyć nowy profil, miałem podobny problem i to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2009 o 21:00, Hummer napisał:

Spróbuj stworzyć nowy profil, miałem podobny problem i to pomogło.


Dzięki, pomogło, ale szlag trafił listę :/. Jakoś dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej całą listę kontaktów wyeksportować do pliku.
Niestety ja kiedyś przez przesyłanie listy tylko na serwer gg straciłem wszystkie kontakty, nie wiem czemu ;/ po prostu jak próbowałem ściągnąć listę z powrotem z serwera, wywalało mi że na serwerze nie ma żadnych kontaktów.
Więc od tamtej pory kontakty tylko do pliku, zawsze bezpieczniej i tak wszystkim też radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 21:38, Bracio napisał:

Dzięki, pomogło, ale szlag trafił listę :/. Jakoś dam sobie radę.


Albo listę do pliku wyeksportuj, albo na serwer i potem z nowego konta importuj. Ale jednak lepiej do pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy! Rano jeszcze GG działało w pełni normalnie. Przed chwilą chciałem go włączyć i taki błąd mi wyskakuje. Da się coś z tym zrobić, czy reinstalka?

20090729170224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też włącza się automatyczna aktualizacja której nie da się przerwać i której sobie np. nie życzycie? Szlag mnie trafia, nie dość że transfer mi żre to jeszcze zatrzymać się nie da. Zaraz zmienię komunikator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:18, Galadin napisał:

Czy Wam też włącza się automatyczna aktualizacja której nie da się przerwać i której
sobie np. nie życzycie? Szlag mnie trafia, nie dość że transfer mi żre to jeszcze zatrzymać
się nie da. Zaraz zmienię komunikator.


Też tak mam, ale jestem zadowolony z nowej wersji gg. Bardziej funkcjonalna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem wysyłam kumplowi obrazek, trochę duży, on słyszy dźwięk że doszło, ale widzi pusta wiadomość, tak jakbym napisał spacje czy coś, to samo z małymi obrazkami, mamy najnowsze gg, wiecie może jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączam gg i za każdym razem jak chcę do kogoś napisać to występuje "błąd aplikacji" i gg się wyłącza. Wie ktoś może jak temu zaradzić i czemu tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować