Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 11:44, Vernio napisał:

Wie ktoś czy można sprawdzić jaką się ma wersję GG na komputerze zainstalowaną?


Wchodzisz do folderu z programem i naciskasz prawym przyciskiem myszy na ikonkę gg, bierzesz właściwości i wybierasz zakładkę wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 11:50, SongoX napisał:

> Wie ktoś czy można sprawdzić jaką się ma wersję GG na komputerze zainstalowaną?


Wchodzisz do folderu z programem i naciskasz prawym przyciskiem myszy na ikonkę gg, bierzesz
właściwości i wybierasz zakładkę wersja.


Ok.xD Dzięki. Choć nie ma go nigdzie do pobrania. Za stare jest.:/

Edit:

Ma ktoś może na kompie instalator wersji 7.7.0.3746??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co 5-10 minut nieraz co minute a nieraz co godzine wyskakuje mi blad aplikacji gg i sie zameka.... co jest? reinstalowalem od nowa gg i nic... wkurzajace to troche jest moze ktos wie o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:23, NouSia napisał:

co 5-10 minut nieraz co minute a nieraz co godzine wyskakuje mi blad aplikacji gg i sie
zameka.... co jest? reinstalowalem od nowa gg i nic... wkurzajace to troche jest moze
ktos wie o co chodzi? :)


Mój kumpel ma ten sam problem i też reinstalował gg. Nie wiadomo co jest przyczyną tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:27, Cierpik182 napisał:

/.../

Przy reinstalce kasowałeś pliki gg, które znajdują się w folderze "moje dokumenty" ?


nic nie robilem .

Po prostu odninstalowalem sciaglem jeszcze raz i zainstalowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj jeszcze raz, ale tym razem skasuj te pliki;) miałem podobnie i bez tego się nie obyło.
Eksportuj sobie listę kontaktów do pliku bo Ci zniknie jak skasujesz tamte pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:31, Cierpik182 napisał:

/.../

Spróbuj jeszcze raz, ale tym razem skasuj te pliki;) miałem podobnie i bez tego się nie
obyło.
Eksportuj sobie listę kontaktów do pliku bo Ci zniknie jak skasujesz tamte pliki.


ok wiem co i jak :) jutro juz to zrobie i napisze jutro czy pomoglo bo teraz ide na film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:21, Grzech napisał:

Wam też GG padło? Non stop wywala mnie i wyskakuje napis, że podane hasło nie jest poprawne
:/


Mi działa bez problemu... Może ktoś Tobie się włamał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:22, Isildur napisał:

Mi działa bez problemu... Może ktoś Tobie się włamał ;/


Jeszcze godzinę temu normalnie korzystałem z konta. Próbowałem zalogować się do WebGadu, ale podobnie jak w komunikatorze: Podane hasło jest nieprawidłowe o.O
Nikt nawet na komputerze nie siadał. Napisałem do pomocy technicznej, zobaczymy co poradzą. Koleżanka kiedyś miała podobny problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio miałem podobny problem, ale... tak jakby w "drugą stronę". Zakładałem nowe konto na GG z całkowicie nowym numerem itp... za 15 minut ktoś pisze "co tam?", za kolejne 5 ktoś "no i jak tam skarbie?" i tak przez kilka dni pisały do mnie osoby wogóle mi nieznane, ale w sposób jakby były moimi przyjaciółmi... nagle okazało się, że zakładając nowe konto GG przydzielilo mi... czyjś numer. Odrazu były jakieś podejrzenia o włamanie itp. Ale ostatecznie stanęło na moim, ja dostałem nowy numer, a tamta osoba odzyskała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:34, kindziukxxx napisał:

a wy znowu macie błędy z gg, może to odgórne test na was robią :P, ja tam siedzę na AQQ
już z 4 lata i jest dobrze :)


Problem z tym, że to właśnie w AQQ nie działa mi wtyczka GG. Ale próbowałem przez webgadu, czyli to nie wina komunikatora tylko coś od nich. Chyba, że ktoś się w jakiś sposób włamał na moje konto :/

EDIT: @WsaadMan
Kiedyś siedziałem z moją dziewczyną i patrzę na listę gg, a właśnie ona jest dostępna. Patrzymy na siebie i piszemy do tego kogoś. Okazało się, że jak nie używasz konta przez ileś miesięcy to usuwają konto, a numer wraca do puli numerów. Ale problem w tym, że ja używam swojego. Widocznie zaszła jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O POMOC!
Chciałbym mieć na komórce EraGG, ale nie jestem pewien co do opłat. Na stronie pisze że 5zł miesięcznie...i co z tym? Jestem przez kilka godzin na mobilnym gg, ciągle pisze, a i tak płace 5zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 13:57, MacoRIP napisał:

PROSZĘ O POMOC!
Chciałbym mieć na komórce EraGG, ale nie jestem pewien co do opłat. Na stronie pisze
że 5zł miesięcznie...i co z tym? Jestem przez kilka godzin na mobilnym gg, ciągle pisze,
a i tak płace 5zł?


Jeżeli na stronie Ery pisze, że za korzystanie z EraGG płacisz 5zł bez względu na spędzony czas, możesz pisać cały miesiąc bez wyłączania gg a mimo to zapłacisz 5 zł :)
Będąc w wojsku korzystałem z EraGG tyle, że cena była 4 zł miesięcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 13:57, MacoRIP napisał:

PROSZĘ O POMOC!
Chciałbym mieć na komórce EraGG, ale nie jestem pewien co do opłat. Na stronie pisze
że 5zł miesięcznie...i co z tym? Jestem przez kilka godzin na mobilnym gg, ciągle pisze,
a i tak płace 5zł?



5zł miesięcznie bez limitu czasowego więc siedzisz i korzystasz ile zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 14:03, Citkowsky napisał:

> PROSZĘ O POMOC!
> Chciałbym mieć na komórce EraGG, ale nie jestem pewien co do opłat. Na stronie pisze

> że 5zł miesięcznie...i co z tym? Jestem przez kilka godzin na mobilnym gg, ciągle
pisze,
> a i tak płace 5zł?


5zł miesięcznie bez limitu czasowego więc siedzisz i korzystasz ile zechcesz.

Dzięki za odpowiedź, obyś miał racje ;) Fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: Czy tzw. ''Nowe GG'' doczekało się w końcu klawisza ''szybkiego wyłączania dźwięku''? Jak ktoś nie kojarzy - w GG 7 na dole interfejsu są różnorakie ikonki - między innymi radio i przycisk ''mute''. O to właśnie pytam. Bo jak używałem przez krótki czas ''ósemki'', to jakoś nie uśmiechało mi się za każdym razem grzebać w opcjach, żeby ten uporczywy pisk wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować