Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Ja mam taki drobny problem. W archiwum konferencje zapisują mi się tak, że dwie osoby, z którymi rozmawiam są podpisane jednym nickiem. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z pewną osobą jakieś 2 lata temu. Teraz muszę znów to zrobić, ale ta osoba już mnie nie ma na liście chyba ponieważ nie odpisuje mi kompletnie (a jest bodajże funkcja nie pokazywania wiadomości od nieznajomych) Gdy wysyłam jakiś plik przez gg do tej osoby to też komunikat że Osoba odrzuciła, albo nie ma mnie na liście kontaktów" I teraz skoro jest taka sytuacja to co mogę zrobić? Nie mogę nic napisać, skontaktować się bo nie pamiętam żadnych innych namiarów oprocz nr. Gadu Gadu.

Kto wymyślił tą funkcje?! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem! Otóż to zepsuły mi się emotikony i zamiast nich są takie znaki zapytania na niebieskim tle i jak ktoś coś do mnie pisze i daje emotikon to właśnie to widze. Proszę pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:28, Piotr13PL napisał:

Kto wymyślił tą funkcje?! :|


Szczerze Ci powiem, że nie wiem jak Ci pomóc, ale jeśli chodzi o wysyłanie pliku to wiem, że odbiorca musi być dostępny, żeby przyjąć plik a jeśli akurat go nie ma, to plik zostaje automatycznie odrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Cholera mnie zaraz trzaśnie! Mam nowego kompa i razem z nowym kompem ściągnąłem nowe GG... błagam was... jak wyłączyć te wszystkie ^&^#%^ paseczki z wiadomościami i inną kupą?
Błagam! Tylko szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:02, StaryCapiur napisał:

Czy ktoś zna odpowiedz odnośnie web gadu ? od pewnego czasu zauważyłem że zaczyna mi
ubywać kontaktów.. Wczoraj miałem 80, dziś mam 40 :/


mam dokładnie to samo, dlatego już nie korzystam z super usługi. Wolę Pidgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opowiem wam cos ciekawego:
miałem stare gg , kolezanka tez stare , no i zainstalowała sobie gg 10 nic dziwnego a jednak co sie wydarzyło
zaczeła do mnie pisac dostawałem wiadomosci , odpisujac Ona nie otrzymywała odemnie zadnej na 10 wysłanych
mówie cos nie tak jest wiec sciagnełem sobie nowe gg wysyłajac na ten sam numer ale na inna wersje wiadomosci przychodziły
czyli wyszło na to ze wiadomosci z gg10 na np gg7.7 nie dochodziły w obu kierunkach czy to jakis bład wersji nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane Stare GG, ale samo jakoś poblokowało mi znajomych + kilka mniejszych błędów. Mam zamiar robić reinstalla i tu moje pytanie, czy po eksporcie listy znajomych będę miał dalej archiwum rozmów, ew. czy archiwum można w inny sposób zapisać (a może jest w formie pliku .txt gdzieś w folderze z GG? ^^) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Jestem taki wkurzony i jeszcze to zasrane gg.

O co tu, do cholery, chodzi?! Pisze do mnie 30 nieznajomych, wyzywają, albo piszą "kim jesteś" i inne ustrojstwa. O co w tym chodzi? Nagle ktoś pisze, że to jest konferencja, a ja do żadnej nie wchodziłem. Trują mi du^^ jacyś nieznajomi, jakieś bałwany, a ja tylko się irytuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 13:37, kuba9876543210 napisał:

Od kilku tygodni uzywam Gadu-Gadu (czasem jest to jedyny sposob, zeby sie z kims porozumiec
:P) i nie wiem jak wylaczyc te reklamy... Bo sa juz troche %$*(^( ... Pomoze ktos? :)

Wpisz w google Banner Killer 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z gadu gadu o tuż chodzi koleżanka do mnie piszę i ja wszystko ogl widzę ale jak ja piszę ona mi piszę że nic nie dochodzi do niej i mnie nie widzi :\
Moje pytanie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować