Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Posiadam GG w wersji 7.7 (z góry zaznaczam, że nie chcę nowszej wersji) i mam następujący problem - mam gg włączone i ustawiony status "niewidoczny". Mimo tego znajomi do mnie piszą i mówią, ze jestem dostępny. Nie wiecie czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ( Odrazu do zeczy ^^ ) Potrzebuje Naj satrszej wersji GG Hmm niewiem jak to opisać to najstarsza hmm ( Prosze o skrin =) Jeśli ma ktoś tam )

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że nie widzisz wiadomości jak piszesz albo otrzymujesz? Ja też tak miałem i przesiadłem się na web gadu - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 20:02, Harrolfo napisał:

Domyślam sie, ?e nie widzisz wiadomości jak piszesz albo otrzymujesz? Ja te? tak mia3em
i przesiad3em sie na web gadu - polecam


Domyślam się ?Że niewiesz oco mi chodziło pozdrawiam ( link do pobrania ? ^ ) Matko ! - pozdrawiam

20100304200629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dwa numery gg i korzystam z GG 10. Dzieje mi sie dziwna rzecz - jaka nigdy mi sie nie dziala.

Po wlaczeniu gg wlaczaja mi sie 2 nr gg i wszystkie na dostepny, ale gdy napisze cos z drugiego nr to nie dochodzi to i zaraz pokazuje sie te koleczko czarne ''''trwa logowanie do gg''''. Nawet jesli cos nie napisze tylko wlacze to po kilku sekundach z dos. robi sie ''''trwa logowanie do gg''''. I ciagle z tym samym nr gg co sie dzieje?:> z drugiego gg moge normalnie pisac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gadu-gadu 8 . Miałem włączone i komputer mi się zrestartował teraz jak wpisuję hasło żeby wejść to żadnego statusu nie mam tylko logowanie więc z nikim nie mogę rozmawiać . Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś, jak zrobić aby przy uruchamianiu gg otwierała się dowolna strona internetowa ?
Wydaje mi się, że gdzieś w pliku uruchamiania gg trzeba dopisać jeszcze ścieżką z programem np. wsadowym, który uruchamia tą stronę , czy wie ktoś gdzie to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie GG jest najlepsze ? Zaktualizowałem do najnowszej wersji i teraz mam jakiś badziew totalny z którego nie idzie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 00:47, Albii napisał:

Jakie GG jest najlepsze ? Zaktualizowałem do najnowszej wersji i teraz mam jakiś badziew
totalny z którego nie idzie korzystać.

WTW2 rulez, obsługuje zarówno GG powyżej nr 17 mln, Tlen, nie źre tyle zasobów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey od jakiegoś 30 minut gg nie może mi się połączyc, robiłem reinstalla i to nie pomogło. Poprostu z serverem nie chce się łączyc... Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:12, kuki288 napisał:

Hey od jakiegoś 30 minut gg nie może mi się połączyc, robiłem reinstalla i to nie pomogło.
Poprostu z serverem nie chce się łączyc... Co zrobic?

Poprostu serwery gg padły, nie pierwszy nie ostatni raz. U mnie już działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:15, koLLLL napisał:

> Hey od jakiegoś 30 minut gg nie może mi się połączyc, robiłem reinstalla i to nie
pomogło.
> Poprostu z serverem nie chce się łączyc... Co zrobic?
Poprostu serwery gg padły, nie pierwszy nie ostatni raz. U mnie już działa


U mnie nadal nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:19, kuki288 napisał:

U mnie nadal nie;/

No faktycznie, znów nie działają. Ale nie przejmuj się, to nic u ciebie. To serwery gg padają, zresztą nie pierwszy raz w ostatnich dniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować