Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2010 o 19:05, Pablo1989 napisał:

Pod nazwa lub numer gg, powwino być okienko opisów a go nie ma dziwne -_-

W prawym górnym rogu kliknij strzałkę w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wysłać link do strony, z której mógłbym ściągnąć jakąś starszą wersję GG? Tą jeszcze bez awatarów, wymyślnych skórek i tego całego syfu? Bo szukałem w google ale ciągle wyskakują mi same najnowsze wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 22:43, Desann235 napisał:

Może mi ktoś wysłać link do strony, z której mógłbym ściągnąć jakąś starszą wersję GG?
Tą jeszcze bez awatarów, wymyślnych skórek i tego całego syfu? Bo szukałem w google ale
ciągle wyskakują mi same najnowsze wersje.

Google się pysypały czy co? :F
http://www.google.pl/search?q=GG+6.1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

A tak na serio, to polecam WTW -> http://wtw.k2t.eu/ , ma obsługę GG, Tlena, XMPP, śmieci sobie sam możesz dograć[emotki itp], bo nie ma ich w standardzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 22:43, Desann235 napisał:

Może mi ktoś wysłać link do strony, z której mógłbym ściągnąć jakąś starszą wersję GG?
Tą jeszcze bez awatarów, wymyślnych skórek i tego całego syfu? Bo szukałem w google ale
ciągle wyskakują mi same najnowsze wersje.


Może ściągniesz AQQ? Albo tak, jak RazorBMW już pisał WTW? Dużo lepsze niż jakiekolwiek GG, nie zaśmieca systemu i nie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakichś dwóch dni GG nie archiwizuje mi wiadomości. Da się to jakoś naprawić? Pomysł z CCleanerem i czyszczeniem rejestru odpada :P I czy da się jakoś odzyskać wiadomości z tych felernych dwóch dni? Miałem tam coś bardzo ważnego :)

EDIT: Cholera, miałem przestawioną datę w kompie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zawiesił mi się komp, i poszło się je*** całe archiwum -.-. Od tego czasu także nic mi się nie archiwizuje, a w opcjach mam na odwrót. Da się jakoś odzyskać stare archiwum i to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam takie pytanie dzisiaj uruchomilem kompa i mi sie moj profil gg nie wlaczyl wiec wpisalem tam w ten menadzer profili i wyskoczylo mi ze profil jest uszkodzony heh za drugim razem dalo rade tylko ze archiwum mi sie usunelo czy da rade jakos to odzyskac i co moglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najstarsze GG, które obsługuje te dłuższe numery ? Są jakieś "staromodne" modele co obsługują to, czy jedynie obsługują to nowsze shity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 23:41, Budep napisał:

Też wam GG nie działa? Nie idzie się dać dostępnym, kurde, miałem tą laskę poderwać,
a mi ucieknie. SZIT! :/

Damn! Podrywasz na gg? Nie wierzę, że aż tak stary jestem i coś przeoczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 23:43, Rick napisał:

> Też wam GG nie działa? Nie idzie się dać dostępnym, kurde, miałem tą laskę poderwać,

> a mi ucieknie. SZIT! :/
Damn! Podrywasz na gg? Nie wierzę, że aż tak stary jestem i coś przeoczyłem...


No podrywam od zawsze (ile to już było... :) ), a tu taki dżołk! Niech to szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 23:41, Budep napisał:

Też wam GG nie działa? Nie idzie się dać dostępnym, kurde, miałem tą laskę poderwać,
a mi ucieknie. SZIT! :/


Poprzez AQQ również nie mogę się zalogować więc z tym problemem nie jesteś osamotniony, pewnie i ta dziewczyna nie ma dostępu do gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedak jeszcze nie wie, że zgodnie z maksymą "w internecie nie ma kobiet", podrywać chciał Wojtka, lat 44. ;D

A padnąć, paduo, jak zwykle zresztą w najgorszym momencie, bo miałem coś siostrze podesłać. :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 23:45, Isildur napisał:

> Też wam GG nie działa? Nie idzie się dać dostępnym, kurde, miałem tą laskę poderwać,

> a mi ucieknie. SZIT! :/

Poprzez AQQ również nie mogę się zalogować więc z tym problemem nie jesteś osamotniony,
pewnie i ta dziewczyna nie ma dostępu do gg.


Mam nadzieję, że się domyśliliście, że to ostry sarkazm. A i dzięki za info, że też masz ten problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować