Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Istnieje możliwość sprawdzenia adresu ip w okienku rozmowy albo w jakiś inny sposób? Prosiłbym o pomoc w tej sprawie

Pozdrawiam
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze używam gg, ale ostatnio najnowsza wersja nie przypadła mi do gustu. Uruchamia się strasznie długo, laguje itd, więc korzystam ze wcześniejszej wersji (tej z oknem jak z windowsa xp) Mam takie pytanko. Który z dwóch komunikatorów jest najlepszy: tlen czy AQQ? GG pomijam, bo na razie korzystam z jakiejś starej wersji. Chodzi mi głównie o to, żeby szybko działał i miał dobre zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z AQQ możesz śmiało korzystać, to bardzo dobry program , który w przeciwieństwie do GG jest świetnym komunikatorem. Po ostatnich wersjach GG odniosłem wrażenie, że prowadzenie rozmowy przez ten komunikator jest tylko dodatkiem to ważniejszych funkcji (pogoda, komentarze, awatary itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cały czas dzielnie opierałem się GG10, ale coraz częstsze konflikty GG7 z najnowszą wersją zmusiły mnie do przesiadki, której żałuję. No ale co zrobić... W każdym razie chciałem zapytać czy znacie jakieś dodatki do GG10 które warto zainstalować. Chodzi mi głównie o jakieś pożyteczne aplikacje zwalczające wszechobecne reklamy/zmieniające wygląd komunikatora na bardziej wygodny/dezaktywujące te wszystkie niepotrzebne dodatki. Jednym słowem - ułatwiające korzystanie z komunikatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu kilku "wspólnych" kont z pewnymi osobami. Czy jest możliwość obserwowania ich ruchów, bez użycia komunikatora? Chodzi o to, by ich rozmowy były zapisywane w jakimś .txt na moim HDD. Znajdzie się coś? :)
Oczywiście ich login i hasło jest mi znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:37, Tyler_D napisał:

Nowe gg to zło - albo bierzesz "stare" albo Pidgina - niczego lepszego chyba nie znajdziesz.

Wziąłbym to stare, ale te cwaniaki zrobiły tak że ze stare gg nie obsługuje nowych numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 17:02, Tokkarian napisał:

> Nowe gg to zło - albo bierzesz "stare" albo Pidgina - niczego lepszego chyba nie
znajdziesz.
Wziąłbym to stare, ale te cwaniaki zrobiły tak że ze stare gg nie obsługuje nowych numerów.

Sprawdź WTW? Dosyć minimalistyczne, ale obsługuje te numery i nie zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam ale ja kiedyś sprawdzałem swój numer [ a mam już go trochę czasu ] i działał. Sprawdzić możesz, najwyżej nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie zaczęło gg szaleć. Nigdy nie cięło się na moim kompie, a teraz po włączeniu od razu zamula procesor na maksa. Starsza wersja (7) to samo. Inni też tak mają? Jak to mozliwe/co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 17:24, Tyler_D napisał:

Pojęcia nie mam ale ja kiedyś sprawdzałem swój numer [ a mam już go trochę czasu ] i
działał. Sprawdzić możesz, najwyżej nie zadziała.

Ściągnąłem, ale jakoś nie za bardzo mi wychodzi współpraca z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy czego nie łapiesz? Nie możesz się zalogować? A nie było tam przypadkiem helpa? Jakby co to mogę ściągnąć i pomóc jakby co ale to potrwa chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 17:42, Tyler_D napisał:

Znaczy czego nie łapiesz? Nie możesz się zalogować? A nie było tam przypadkiem helpa?
Jakby co to mogę ściągnąć i pomóc jakby co ale to potrwa chwilkę.

Dobra, po krótkiej zabawie udało mi się zalogować. Teraz się głowię czemu pokazuje mi tylko część zapisanych kontaktów. czy to ma tak być że pokazuje tylko dostępnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 18:12, Tyler_D napisał:

Znajomi -> Wyświetlanie -> Znajomi w trybie offline.
That''s all.

Wiem, zdążyłem znaleźć, ale i tak dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować