Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

osobiscie gg7 w ogole mi nie przypadło do gustu:/ stare bylo o wiele lepsze jak dla mnie, a musialem zainstalowac bo mama chciala nowe emotikonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 00:27, TYHE napisał:

mam 6.1 i nowe emotki ;P
tylko okno emotków sie skaszaniło i trzeba ręcznie wpisywac ;)


znaczy działają te z 7.0 czy jak?:) Bo przeciez ta druga osoba musi miec takie same emoptki jak ty zeby bylo je widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ja jestem straszna hakierka ;)
po prostu dołozyłam do katalogu emots nowe katalogi z kolejnymi liczbami w nazwie...
okno emotków się wyłożyło (próba otworzenia--->zawieszka) ale mam stare i nowe emotki :D
jak ktos z gg7.0 wysyła nowego emotka to go widze :)
ale nie mam okna emotków więc ja muszę recznie wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 00:17, Lumbago napisał:

Podaj mi lepszy komunikator z wiekszymi możlwościami


A chociażby Konnekt. Obsługuje tyle sieci (GG, Tlen, Jabber, ICQ) ile fanowie zrobią wtyczek (wszystko jest open sourcowe). Dodatków oraz innych wtyczek też jest od groma... są style RSS okna rozmowy i style wyglądu programu, dowolna zmiana ikonek dla kontaktów, możliwość sortowania kontaktów. Style okienka informującego (tego co się wysuwa), możesz też wybrać co chcesz żeby się w tym okienku pojawiało. Dla każdego kontaktu można wybrać oddzielne emotki, style i dźwięki. Możliwość rozmowy w zakładkach (masz tylko jedno okno i zakładki w nim)

Można tak długo wymieniać. Naprawdę polecam KonneKta ( http://www.konnekt.info)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 11:15, Lumbago napisał:

Wymieniłeś wszystkie funkcje AQQ tyle że nie obsługuje Jabbera, za to WP Kontakt. A jeśli chodzi
o tego drugiego windowsa to chodziło mi właśnie o wtyczki i dodatki bo jest ich naprawde sporo.
http://aqq.amnezja.org


Brak obsługi Jabbera w multikomunikatorze w 2006 roku to poważny brak. Mało tego, Wirtualna Polska ma własny serwer Jabbera (to jest właśnie ten WP Kontakt) z którym możesz łączyć się przez Konnekta.
Do tego AQQ psują reklamy.
Nie rozumiem za to po co w komunikatorze odtwarzacz multimedialny, radio internetowe, telewizja internetowa, czy inne duperele. IMHO lepiej zostawić to wyspecjalizowanym aplikacjom. Zwłaszcza że - z tego co pamiętam - po napakowaniu wtyczek AQQ miało poważne problemy ze stabilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jakie reklamy to nie jest gg i tlen, że ma reklamy tam oprucz zakładki z gadżetami nie ma żadnych reklam. Nikt Ci nie każe wszystkiego ładować przeładowany windws czy jaka kolwiek inna aplikacja też ma duże problemy. A jesli chodzi o Jabbera poczekamy zobaczymy być może już niedługo Jabber zawita także na AQQ, mi narazie on nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:43, Lumbago napisał:

Przepraszam jakie reklamy to nie jest gg i tlen, że ma reklamy tam oprucz zakładki z gadżetami
nie ma żadnych reklam.


Zdjęli już ten banner przy uruchamianiu programu który trzeba było oglądać przez 15 sekund?

Dnia 14.04.2006 o 12:43, Lumbago napisał:

Nikt Ci nie każe wszystkiego ładować przeładowany windws czy jaka kolwiek
inna aplikacja też ma duże problemy.


Konnekta nie przeładujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z gg otoz wiecie standard : zacina sie wylacza i program wykonał nieprawidlową operacje i nastąpi jego zamknięcie itd. Reinstalka pomoze chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 15:05, Kurammi napisał:

kto czytal w CDA B14CK ZONE!!!!!!!!!!!! o gg


A możesz rozwinąć temat? Bo nie każdy kupuje CDA. A skoro już zacząłeś, wypadałoby skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiada jak mozna przez siec p2p sciagnac od kogos plik z gg a dokladnie Config.dat. Dzieki niemu mozna swobodnie rozmawiac z czyjegos profila. W CDA jest to dokładnie. To jest wlasnie bezmyslnosc ludzi i programistow gg!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 15:14, Kurammi napisał:

Opowiada jak mozna przez siec p2p sciagnac /.../To jest wlasnie
bezmyslnosc ludzi i programistow gg!!!!!!!!1

gg jest łatwy do podsłuchania. W necie są programy do podsłuchiwania gg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 15:14, Kurammi napisał:

To jest wlasnie bezmyslnosc ludzi i programistow gg!!!!!!!!1

Bezmyślność programistów gg ??!! Raczej bezmyślność kogoś, kto właśnie w programach do wymiany plików p2p udostępnia cały dysk, łącznie z Documents and settings/''nazwa usera''/Gadu-Gadu/''nazwa usera gg''/a tutaj pliki Config.dat i Archives.dat. Nie ma tutaj żadnej winy programistów gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 16:19, WorldWar3PL napisał:

Ja ostatnio przez gg gadam ciągle, ale powolutku całkowicie przenoszę się na x-fire, którego
polecam gorąco ;)


X-Fire?
To ten amerykański spyware zintegrowany z grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować