Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 14:28, Tomi_323 napisał:

Już od jakiegoś czasu testuję GG 7.5. Nigdy mi się nic nie zepsuło. Aplikacja działa bardzo
stabilnie.

Ciekawe... Ja nawet nie mogłem zainstalować bo brak jakichś plików :)
Ale to może i lepiej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy działają Wam adresy GG pod innymi komunikatorami. Dzisiaj próbując napisać do kogoś z GG mój komunikator stwierdził, że osiągnięcie połączenia jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 17:30, jadam napisał:

Czy działają Wam adresy GG pod innymi komunikatorami. Dzisiaj próbując napisać do kogoś z GG
mój komunikator stwierdził, że osiągnięcie połączenia jest niemożliwe.

Co to znaczy z innymi komunikatorami? Nazwę daj. Transport gg przez chrome.p (jabber)l działa mi dzisiaj całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 17:49, Słupek napisał:

> Czy działają Wam adresy GG pod innymi komunikatorami. Dzisiaj próbując napisać do kogoś
z GG
> mój komunikator stwierdził, że osiągnięcie połączenia jest niemożliwe.
Co to znaczy z innymi komunikatorami? Nazwę daj. Transport gg przez chrome.p (jabber)l działa
mi dzisiaj całkiem dobrze.

Spik także działa przez jabbera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 17:55, jadam napisał:

Spik także działa przez jabbera

No to mów, że w Spiku, pewnie padły tam transporty. Najlepiej napisz na jakimś forum dot. Twojego komunikatora i dowiedz się czy inni mieli takie problemy, bo tu ten komunikator jest mało popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 18:49, graczomaniak napisał:

Pewnie, bo jest to najlepszy (jak dla mnie) komunikator internetowy.:))

Ja chyba jestem zacofana :((( Nawet się nie zastanawiałam skąd wziąć GG... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 18:47, olcia13 napisał:

Nie posiadam GG, czy wogóle warto się tym interesować?

Lepiej od razu zainteresuj się Tlenem lub którymś z klientów jabbera, a na gg załóż tylko konto, by korzystać z niego na w/w komunikatorach. A, i powiedz, gdzieś ty się uchowała, że nikt cię o numer gg nie prosił nigdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 18:49, graczomaniak napisał:

Pewnie, bo jest to najlepszy (jak dla mnie) komunikator internetowy.:))

Ciekawa teoria :) Ze najpopularniejszy (jedynie w Polsce) - zgadza się, ze jeden z prostszych też prawda. ale jednocześnie serwery gg padają częściej od chociażby Tlenu, możliwości konfiguracji są niewielkie, a i popularność jego raczej spada niż rośnie. To trochę jak IE, do tyłu za resztą, ale większość używa, bo nie zna niczego lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups. Sorki za ostatni post, "zauważyłem" przy nim znaczek Odp, ale sie myliłem. Jeszcze raz sorki.

Nie ja nie spotkałem sie jeszcze żeby kiedykolwieg gg mi padło. A jak sie nie robie na "zaraz wracam", to przestawiam firewalla i po kłopocie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 18:51, Słupek napisał:

> Nie posiadam GG, czy wogóle warto się tym interesować?
Lepiej od razu zainteresuj się Tlenem lub którymś z klientów jabbera, a na gg załóż tylko konto,
by korzystać z niego na w/w komunikatorach. A, i powiedz, gdzieś ty się uchowała, że nikt cię
o numer gg nie prosił nigdy? :)

Więc tak:
1. Uchowałam się w pewnej pięknej, miejscowości (dość duza ta miejscowość) :D
2. Przebywam na przemian z dziewczynami ( chociarz wolę rozmawiać z chłopakami), które jak wiesz wolą czytać jakieś badziewne pisemka, typu Brawo ,,Grill" (ja nie jestem taka) niż zajmować się internetem, grami, a już co dopiero GG. Chłopcy natomiast przewarznie nie traktują mnie jako zwykłą kumpele z którą mogliby pogadać , czy pograć w piłkę, (szkoda...) tylko jako dziewczynę ( w sensie ładną, fajną babkę, którą mogą adorować, głupie to jest , nie?). Raz ktoś mie zapytał o GG ja mu powiedziłąm, że nie pamiętam... a co się będę przejmowała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 18:56, graczomaniak napisał:

Nie ja nie spotkałem sie jeszcze żeby kiedykolwieg gg mi padło. A jak sie nie robie na "zaraz
wracam", to przestawiam firewalla i po kłopocie.:)

A mi się to zdarza dość często. Często bywa tak, że rozmawiam z kumplem przez Tlen i nagle jeden z nas pyta "gg padło?" Takie rzeczy zdarzają się zwłaszcza w okolicach różnego rodzaju świąt, gdy serwery po prostu nie wytrzymują obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:01, olcia13 napisał:

1. Uchowałam się w pewnej pięknej, miejscowości (dość duza ta miejscowość) :D

Ja mieszkam na tzw. pipidówie i praktycznie wszyscy mają tu Internet i GG :)

Dnia 24.07.2006 o 19:01, olcia13 napisał:

2. Przebywam na przemian z dziewczynami ( chociarz wolę rozmawiać z chłopakami), które jak
wiesz wolą czytać jakieś badziewne pisemka, typu Brawo ,,Grill" (ja nie jestem taka) niż zajmować
się internetem, grami, a już co dopiero GG.

Oj, tu byś się zdziwiła, wiele dziewczyn które znam chyba nie przeżyłoby bez pogawędek via gg. To jest po prostu ta wasza wrodzona skłonność do plotkowania.

Dnia 24.07.2006 o 19:01, olcia13 napisał:

Chłopcy natomiast przewarznie nie traktują mnie
jako zwykłą kumpele z którą mogliby pogadać , czy pograć w piłkę, (szkoda...) tylko jako
dziewczynę ( w sensie ładną, fajną babkę, którą mogą adorować, głupie to jest , nie?).

Nie lubisz być adorowana? Ciekawe :) Pewnie jeszcze kiedyś zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jak tak korzystasz z numeru gg to ci ten numer zablokuja :)

ja mam krotki 5 cyfrowy numer a moi znajomi nawet 4 cyfrowe i nie bardzo hcialbym zobaczyc komunikat (twoj numer zostal zablokowany za lamanie regulaminu)

nie mozesz korzystac z sieci gg innym komunikatorem - zabrania tego wyrazie regulamin gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2006 o 19:06, Słupek napisał:

> dziewczynę ( w sensie ładną, fajną babkę, którą mogą adorować, głupie to jest , nie?).
Nie lubisz być adorowana? Ciekawe :) Pewnie jeszcze kiedyś zmienisz zdanie.


Lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:08, morthi napisał:

nie mozesz korzystac z sieci gg innym komunikatorem - zabrania tego wyrazie regulamin gg

Wiesz, to jest głównie taki chwyt dla reklamodawców, żeby wierzyli, że wszyscy korzystający z protokołu gg mają ten program i oglądają reklamy. Podejrzewam, że ich to niezbyt interesuje.

Co do numerów 4-cyfrowych, to Twoi znajomi i tak mogą stracić numery, ostatnio była taka afera z odbieraniem numerów bodajże 3-cyfrowych, a jak te się skończą, to nie zdziwiłbym się, jakby się wzieli za kolejne.

A jak mi zablokują GG (chyba nie nakablujesz im? ;p), to trudno, najwyżej pożegnam się z ich usługami. Większość moich znajomych ma Konnekta, Tlen albo Spika. Reszta albo się dostosuje albo niestety się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 2 posty jeden pod drugim, ale chciałbym jeszcze wiedzieć, jak mogę korzystać z programu GG, jeśli ostatnio większość czasu spędzam przy Linuksie, na który to panowie programiści nie pofatygowali sie wydać swojego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować