Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

A ma ktoś gady-gadu radio?Mi się nawet nie chce uruchomić. Ale i tak wole tlena lub stefana, bo i tak można przez nie klikać z osobami z gg, po wpisaniu w ustawienia swojego numeru i hasła, a do tego masz na nich poczte (na tlenie 1 GB), czaty i rózne inne rzeczy. A najlepsze jest to że w do tlena są różnoraie wtyczki, dla każdego coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to wersja beta . Zaistalowałem chodziło , później chciałem jeszcze raz się zalogować a gg się wyłaczało.
Jedynie gg jest dobre bo dużo osób je ma , lepsze od gg jest tlen czy stefan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:52, olki77 napisał:

Jedynie gg jest dobre bo dużo osób je ma , lepsze od gg jest tlen czy stefan .


Właśnie o to mi chodziło że stefan albo tlen są lepsze, bo mają więcej funkcji a do tego można jest skonfigurować do gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam tlena i jestem zadowolony, bardziej niż z samego gg. Tlen ma sporo opcji, multum pluginów i skórek, można jednym kliknięciem sprawdzić maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:05, Feno napisał:

Ja dokładnie tak samo jak Smerdek. Przerzuciłem się na tlena i już nie wróce do gg nigdy.


Ja też nie mam takiego zamiaru, tlena używam już ponad 2 lata i jestem zadowolony w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:07, balduran2 napisał:

> Ja dokładnie tak samo jak Smerdek. Przerzuciłem się na tlena i już nie wróce do gg nigdy.


Ja też nie mam takiego zamiaru, tlena używam już ponad 2 lata i jestem zadowolony w 100%.


Ja równierz używam tlena i chociarz mam go od niedawna nie mam do niego żadnych zastrzerzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem: Pomóście. Mam gg. Internet chodzi ladnie wogule wszystko chodzi duper co jest zwiazane z gg. Tylko mialem przedchwila wlaczone a gg nagle sie wylaczylo. I wogule nie chce sie zalczyc . Resetowalem kompa tez i nic. A internet chodzi normalnie. Odpowiedxcie czy moze ktos wlamał mi sie na na gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:18, Filip92 napisał:

mam problem: Pomóście. Mam gg. Internet chodzi ladnie wogule wszystko chodzi duper co jest
zwiazane z gg. Tylko mialem przedchwila wlaczone a gg nagle sie wylaczylo. I wogule nie chce
sie zalczyc . Resetowalem kompa tez i nic. A internet chodzi normalnie. Odpowiedxcie czy moze
ktos wlamał mi sie na na gg???


Mnie tez GG w tej chwili nie dziala. Zwykle korzystam z Tlena, ale w pracy musze miec GG, bo Tlen ma problemy z firmowym proxy. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekac az z powrotem zaskoczy. Do probemow z GG zdazylem sie przywyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to gg ma rzadko takie awarie :) na samym poczatku jak sms-ezxpress sie przeksztalcil w gg to byly jazdy :Dsrednio raz w tygodniu nie dzialalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie , patrze a tu gg nie chce działać czyli jakaś awaria jest.
Myślałem żeby go przeinstalować ale to chyba nic nie da.
Połowa Polski nie ma gg a to ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować