Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Mam pewien problem.Mianowicie mam gadu-gadu,i przez bodajże sobotę i niedziele nie miałem internetu.Natomiast w poniedziałek internet już był ale kiedy włączyłem komputer na ekranie monitora wyskoczył mi napis żebym wpisał hasło kiedy wpisałem hasło na ekranie wyskoczył kolejny na ekranie wyskoczył kolejny napis tym razem pisało tam,"podane hasło do serwera jest nieprawidłowe próbowałem jeszcze przez jakieś pół godziny wpisywać hasło ale nie odniosło to żadnego skutku w końcu wpadłem na pomysł żeby poszukać jakiegoś programu który pozwoli mi na odzyskanie hasła,więc ściągnąłem ten program udało się mi odzyskać hasło ale nadal kiedy wpisuje hasło na ekranie wyskakuje napis "podane hasło do serwera jest nieprawidłowe.A teraz nie mam pomysłu co mam zrobić :/
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:50, graczomaniak napisał:

Wie ktoś, jak poszeżyć ilośćznaków w opisie?


nie da się przekroczyć limitu (80 znaków czy coś koło tego) - chyba że użyjesz innego komunikatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: otóż otworzyłem dziś link od kumpla (ponoć nie on to wysłał, wg niego sam się wysłał przez niego) o treści "warto przeczytać ...(tu jakiś link, już go nie mam :|)". Od tej pory nie mogę napisać do nikogo żadnej wiadomości :/ Próbowałem już skanowania różnego typu i masy innych rzeczy i dalej nie mogę pisać, może ktoś z was miał też ten problem? Ja już nie wyrabiam:/ POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zawsze programu gadu-gadu , jest on najleprzy do rozmów.


Gadu-Gadu to pierwszy polski program, umożliwiający bezpośrednią komunikację w Internecie w oparciu o technologię Instant Messaging. Ponadto umożliwia on wysyłanie wiadomości SMS do telefonów komórkowych wszystkich polskich sieci komórkowych. Program przeznaczony jest do pracy pod systemem Windows.


Podstawowe możliwości programu:

Pokazuje status użytkowników oraz zapewnia szybką wymianę wiadomości pomiędzy nimi. Program wyświetla zawsze aktualny status użytkowników z listy kontaktów. Wiadomo z niego, czy użytkownik jest w danej chwili dostępny (wtedy można przesłać wiadomość, która natychmiast ukaże się na jego komputerze), czy też może wyszedł gdzieś na chwilę, albo jest niedostępny (nie pracuje w sieci). Ilekroć status innego użytkownika zmieni się, użytkownik od razu ma wyświetlony jego zmieniony status.

Okienko przesyłania wiadomości pomiędzy użytkownikami umożliwia prowadzenie rozmowy - widać wszystkie wiadomości wysłane i otrzymane od użytkownika.

Jeżeli użytkownik nie jest aktualnie dostępny, można wysłać do niego wiadomość SMS. Dzięki unikalnemu połączeniu tych dwóch sposobów komunikacji - program Gadu-Gadu umożliwia wysłanie wiadomości do użytkownika ZAWSZE!


Zabezpieczenia:

Program Gadu-Gadu zapewnia wysokie bezpieczeństwo sieciowe - posiada opcję która uniemożliwia komunikację bezpośrednio pomiędzy komputerami (w zamian tylko za pośrednictwem serwera). W przypadku używania połączeń bezpośrednich, są zachowane szczególne metody zabezpieczeń.

Konto użytkownika jest zabezpieczone hasłem. Dzięki temu nikt inny nie może "podszywać" się pod innego użytkownika. Hasło nie jest przesyłane podczas inicjowania sesji programu (logowania) jawnie, ale zawsze jest przesyłane do serwera zaszyfrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:14, MastAlol napisał:

Mam problem: otóż otworzyłem dziś link od kumpla/.../

A link otworzył się w IE? Ano jakoś takoś jest, że gdyby otworzył się w FF, to by niczego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem - dostałem od koleżanki linka. Klikam - i nic. Po jakimś czasie dostałem na pulpit "prezent" w postaci plików "gg.dll" i "simpler.exe". Na chwilę obecną AdAware nic nie wykazał, antywir onet też, ale AntyVir Guard wskazał backdoora. Jeżeli ktoś też skanował to niech się podzieli info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:14, MastAlol napisał:

Mam problem: otóż otworzyłem dziś link od kumpla (ponoć nie on to wysłał, wg niego sam się
wysłał przez niego) o treści "warto przeczytać ...(tu jakiś link, już go nie mam :|)". Od tej
pory nie mogę napisać do nikogo żadnej wiadomości :/ Próbowałem już skanowania różnego typu
i masy innych rzeczy i dalej nie mogę pisać, może ktoś z was miał też ten problem? Ja już nie
wyrabiam:/ POMOCY!



Widzę że znany problem, okej zaraz coś poradzimy.
Po pierwsze nie ma znaczenia czy link się otworzy w IE czy FF, bo kumplowi się otworzył w FF i mu zablokowało całą przeglądarkę.
Po pierwsze wykonaj skan Spybotem, następnie polecam skan systemowy Pandą Internet Security 2007.
Prawdopodobnie wykryje conajmniej 5 spyware''ów jak nie coś innego. Jak to już się stanie to polecam sprawdzenie rejestru lub reset kompa tak by sam to wykonał, po tym powinno już działać.
Też miałem wczoraj ten problem, link mi się otworzył w FireFoxie i później konnekt mi nie wysyłał wiadomości ale zrobiłem jak napisałem i już wszystko działa.
Po połączeniu się z linkiem, jest on automatycznie wysyłany do wszystkich osób z listy, chyba że się ma dobrego antywirusa aktualnego (wtedy grozi tylko instalka spyware''ów), jak nie to jeszcze wchodzi wirus na kompa.

Wiadomość ma kształt "to jest bardzo dziwne :D <link>"
Więc jeśli ktoś to dostanie to nie otwierajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już mi wszystko działa, skanowałem programem "Ad-aware 6.0", wykryło jakieś robale, skrypty itp. niechciane badziewia. Usunąłem jeszcze całe gg i wszystko w katalogu, przeinstalowałem, zainstalowałem Bezpiecznik GG i chodzi jak złoto :) Dzięki za próbę pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 18:52, Carbon napisał:

gdy założylem sobie gg to mialem wersje 7.1 teraz mam 7.6 i niewidze żadnej różnicy

Różnica jest tak , że w wersji 7.6 masz radio a w tej drugiej nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie zablokowałem pewną_Ą osobę_Ę i niestety nie wiem jak ją odblokować, pomożecie?
/ wziołem - kontakty - lista zablokowanyvh - usuń / ale nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w rozwiązanu następującego problemu:
od kilku dni kiedy właczam gadu gadu wyskakuje mi tak jak zwykle reklama a potem nie moge juz nic zrobić (tzn cały czas mam status na ''Niedostępny'' i nie mogę go zmienić). Próbowalem przeistalować gadu gadu i przywracać system ale nie działa. Poówzcie mi, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc...
Wiece może jak nazywa się program do gadu gadu, dzięki któremu będziemy mogli widzieć osoby, które siedzą na statusie "niewidoczny" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować