Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 19:00, kapec11 napisał:

Aha to dzięki, sam się skapnąłeś dopiero po przeczytaniu postów wyżej:D

Wiadomo to już od jakiegoś czasu. Mi gg pada już chyba od miesiąca, szczególnie wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:02, Oskar 1994 napisał:

No czyżby znowu padło ?

To dziadostwo pada co chwila :P Nigdy nie wiadomo kiedy samo z siebie sie rozłączy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka GG i znów serwer padł... Jakieś 2-3 tygodnie temu GG działało poprawnie. A teraz co chwile pada... mogli by coś z tym wkońcu zrobic!

EDIT: ja tak samo jak inni mówią przeżuce się chyba na AQQ lub Tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 15.11.2007 o 18:44, Kermit 13 napisał:

na szczęście jest jeszcze AQQ :) <alleluja> polecam.

A ja nie polecam, bo z tego, co się na ircu właśnie dowiedziałem, AQQ korzysta z serwera gg, tak więc ;)...

Ja przerzucam się teraz na Jabbera, a dokładnie na klienta Psi 0.11 bazującego na serwerze jabster.pl ;D. Więcej na ten temat macie tutaj: http://www.jabster.pl/ .

I apel do wszystkich: Pozbądźmy się raz na zawsze tego gadu-szitu ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że to nie tylko mój problem. Gg mi się nie włącza xDxDxD. Zdarza się to u mnie po raz pierwszy, na szczęście. Ale jeżeli problem będzie się powtarzał to będę zmuszony zmienić komunikator... Chyba na Stefana podoba mi się skórka i w ogóle. Chociaż z nim też miałem kiedyś problemy przez jakiegoś wirusa, który wielu uprzykrzył życie...

Pozdrawiam...

EDIT - Właściwie to już ściągam Stefana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:07, gothicsheep napisał:

/.../
> na szczęście jest jeszcze AQQ :) <alleluja> polecam.
A ja nie polecam, bo z tego, co się na ircu właśnie dowiedziałem, AQQ korzysta z serwera
gg, tak więc ;)...

Wiec...śmiga, lata i nie spada :D Możliwe, że korzysta z tych serwerów, ale na 100% nie tych samych co GG. Cały czas działa...nie zawodne :)

A wracając do tematu myślę, że nie ma się co spodziewać szybko poprawnego działania gg...heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecam Tlena, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł ^^ I można rozmawiać z nieszczęśnikami którzy mają gg ^^ Szkoda że tak mało osób korzysta z Tlena :/
I przyłączam sie do gothicsheep''a, pozbądźmy się gadu-szita xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:17, Kyuubis napisał:

też gg mnie wkurza(wyłącza sie etc.) ja polecam też aqq może obsługiwac gg, tlena i inne takie
pierdołki ma więcej funkcji etc.


właśnie... jak gg dalej będzie się tak zwieszać, to się na coś innego przerzucę, nie ma bata. jaki komunikator obsługuje gg, ale NIE korzysta z jego serwerów oraz daje czadu nie tylko w polsce, żebym mógł sobie z nie-polakami pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam AQQ i ICQ to chyba najlepsze komunikatory, które obsługują gg a nie korzystają z jego serwerów. Zresztą są bezawaryjne albo przynajmniej rzadziej to się zdarza. Po za tym wiele osób, które znam a mają AQQ bądź ICQ bardzo polecają ten komunikator i przekonują mnie, aby zostawił gg bo to jednym słowem "syf" a lżej mówiąc bardzo często psujący się komunikator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:22, szypek26 napisał:

> też gg mnie wkurza(wyłącza sie etc.) ja polecam też aqq może obsługiwac gg, tlena i inne
takie
> pierdołki ma więcej funkcji etc.

właśnie... jak gg dalej będzie się tak zwieszać, to się na coś innego przerzucę, nie ma bata.
jaki komunikator obsługuje gg, ale NIE korzysta z jego serwerów oraz daje czadu nie tylko w
polsce, żebym mógł sobie z nie-polakami pogadać?

tak jak douzi polecam AQQ, jest uniwersalny ma dużo opcji i raczej jest popularny a nawet jesli nie to i tak pogadasz sobie przez niego z osobami posiadającymi gg (a nie AQQ) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować