Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

ja lubie gg bo ma go każdy mój kumpel. Najgorsze jest to że psuje się tak często że nie wiem. Ja np. czesto ma status niedostepny i nie moge go zmienic. No niestety ale inne programy byłyby lepsze gdyby nie popularnośc gg;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzwyczajisz się ;) Ja jako.ś nie wspominam zwykłego GG ale zostawiłem na kompie jakby trzeba było do archiwum zaglądnać albo jak ktoś chce sobie GG sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na telefonie z Heyah GG?
Bo wysłałem sms''a i teraz przyszedł że mam sobie w przeglądarkę wklepać długi dziwny adres.
Ale chciałem spytac o funkcjonalność i czy na prawdę nie pobiera to opłat za transmisję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze! Czy słuchacie Gadu-Radia? Ja zainteresowałem się tym przy okazji jego premiery jednak szybko zrezygnowałem z powodu licznych problemów z łącznością i małym wyborem stacji. Jednak wczoraj sobie o nim przypomniałem i postanowiłem jeszcze raz spróbować... Połączyło mnie po 2 sekundach, a gdy rozwinąłem listę stacji trochę się zdziwiłem, bo zwiększyła się ona prawie czterokrotnie. Jednak nie zmieniło to faktu, że 90% czasu słucham stacji Czarne Brzmienia :) Pozostałe 10% to Orange Music. Bardzo podoba mi się, że puszczają tam dużo starszych i mało znanych przebojów, a nie tak jak Radio Zet czy RMF FM same nowe utwory i w dodatku powtarzające się kilkanaście razy dziennie... Przez lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:44, Igor FCBayern napisał:

Gramowicze! Czy słuchacie Gadu-Radia? Ja zainteresowałem się tym przy okazji jego premiery
jednak szybko zrezygnowałem z powodu licznych problemów z łącznością i małym wyborem stacji.
Jednak wczoraj sobie o nim przypomniałem i postanowiłem jeszcze raz spróbować... Połączyło
mnie po 2 sekundach, a gdy rozwinąłem listę stacji trochę się zdziwiłem, bo zwiększyła się
ona prawie czterokrotnie. Jednak nie zmieniło to faktu, że 90% czasu słucham stacji Czarne
Brzmienia :) Pozostałe 10% to Orange Music. Bardzo podoba mi się, że puszczają tam dużo starszych
i mało znanych przebojów, a nie tak jak Radio Zet czy RMF FM same nowe utwory i w dodatku powtarzające
się kilkanaście razy dziennie... Przez lata...

tak czasmi se włanczam gg radio a słyszałem że po nowym roku ma być jeszcze większy wybór stacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:44, Igor FCBayern napisał:

Gramowicze! Czy słuchacie Gadu-Radia?


Nie słucham, bo mam Tlena, aczkolwiek idea ciekawa , tyle że ja sam wolę sobie wybrać, czego słuchać i automatycznie przy starcie PC włączam Winampa z grupą melodii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:48, Mr.M napisał:

tyle że ja sam wolę sobie wybrać, czego słuchać i automatycznie przy starcie PC włączam Winampa z grupą melodii

To jest oczywiście podstawa :) Własna playlista na Winampie. Jednak od czasu do czasu czuję jakby przesyt moimi utworami. Wtedy zastanawiam się jaki rodzaj muzyki mam ochotę aktualnie posłuchać i wybieram odpowiednią stację. Nie ma to jak to oczekiwanie na kolejną piosenkę, zgadywanka co będzie następne - "może jakiś fajny utwór, którego jeszcze nie znam, może jakiś stary klasyk?" To też ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:32, Sareth14 napisał:

Mam pytanie czy nie da sie np z dwoma kumplami na raz rozmawiac??

Da się. Nazywa się to konferencją :P. Zaznaczasz controlem rozmówców i klikasz dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG jest rzeczą przydatną dla każdego użytkownika internetu. Nie ulega to polemizacji, lecz przydatny jest głównie dzięki swej popularności, choć nie powiem żeby był dla mnie wyjątkowo denerwującym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 00:01, Voythaz napisał:

GG jest rzeczą przydatną dla każdego użytkownika internetu. Nie ulega to polemizacji, lecz
przydatny jest głównie dzięki swej popularności, choć nie powiem żeby był dla mnie wyjątkowo
denerwującym programem.


a mnie wkurza co chwila bo lapie zwiechy.Najgorsze jest ze zaden z kumpli nie ma tlena:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 01:20, patryk-1992 napisał:

a mnie wkurza co chwila bo lapie zwiechy.


Nie, ostatnio prawie w ogóle. A zresztą jak łapie zwieche to warto się czymś zająć, niż tylko pisaniem :D Np. pograć w coś, w tygodniu pracy jest to czas na nauke, odrabianie lekcji.... Co ja gadam? Nigdy nie odrabiam lekcji xDD Tak czy inaczej czasem się przydają te zwiechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z GG, po odpaleniu zamiast ikon sloneczek wyświetlone są czarne kwadraty (patrz załącznik).
Dopiero za którymś razem uruchamia się normalnie. Spotkał się ktoś z czymś takim?
Próbowałem przeinstalować, ale nie pomogło.
mam ver. 7.7.0 build 3725

20071225101949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,mam taki problem z gg na telefon.Ściągnąłem gadu na telefon i to wszystko.Nie mogę być dostępny.Tylko się włącza i dalej nic(potem się niby łączy z internetem ale nic z tego nie wydzi).please help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie szlag trafia z GG . Mam taki kuffa problem że kiedy ktoś mi konferencje wysyła to otwiera się ona w różnych oknach . I pisze w jednym oknie a to co napisze wyświetla się w drugim . Prosze o pomoc !!!!!

Próbowałem przeinstalowania GG - niepomogło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG to był dobry komunikator, ale teraz jak zaczeli z tym radiem i innymi bzdetami kombinowac to się wszystko posypało. Mi osobiście wystarczyłby prosty komunikator który nawet "emotek" graficznych by nie miał. Od zadań specjalnych (przesyłanie plików, rozmowy głosowe) jest skype ;) Teraz nie mam żadnego komunikatora bo gg to syf, a skype mi chwilowo (oby!) niepotrzebny (uszkodzoną mam k. dźwiękową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować